2020. gada 21. oktobris
Vārda dienas: Urzula, Severīns

Eņģelis pieskārās Elijam un sacīja: “Celies un ēd!” Viņš cēlās, ēda, dzēra un gāja, stiprinājies viņš gāja četrdesmit dienas un četrdesmit naktis līdz Dieva kalnam Horebam. (1Ķēn 19:5.8)

Šis dārgums mūsos ir kā trauslos māla traukos, lai būtu redzams, ka spēka pārpilnība pieder Dievam, nevis nāk no mums pašiem. (2Kor 4:7)

Hoz 3:1–5; Apd 21:15–26; Lk 5:27–39

BJF aicina jauniešus uz semināru „Nāc un pieslēdzies”

iesūtīts: 2012.03.05 17:33
Lai jauniešiem būtu iespēja aktīvi iesaistīties Baltijas Jauniešu festivāla (BJF) norisē un tā sagatavošanā, 10. martā plkst. 15.00 draudzē „Prieka Vēsts” Bērzaunes ielā 6, Rīgā, notiks jauniešu seminārs „Nāc un pieslēdzies!”.

Semināra dalībnieki varēs uzzināt visu nepieciešamo par līdzdalību gaidāmajā festivālā, piedalīties kopīgā pielūgsmē grupas „Vēstniecība” un „History Makers” slavēšanas grupas vadībā, būs arī konkursi un sadraudzība. Jauniešus uzrunās Baltijas Jauniešu festivāla direktors Viktors Hamms un teoloģijas doktors Johanness Hartls (Vācija).

Uz semināru aicināti Latvijas draudžu jauniešu vadītāji un viņu komandas, kā arī kristīgie jaunieši gan no Rīgas, gan citām Latvijas draudzēm!

Ar citu jaunāko informāciju par BJF aktivitātēm pirms festivāla sākuma varat iepazīties BJF ziņu izdevumā Nr.3 un mājas lapā WWW.BYF2012.LV

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.