2020. gada 07. jūlijs
Vārda dienas: Alda, Maruta

DIENAS LOZUNGS

Es sacīju mulsumā: Tu esi atrāvis skatienu no manis! Tomēr Tu dzirdēji manu gaušanos, kad es brēcu uz Tevi!
(Ps 31:23)

Ceļa malā sēdēja kāds akls ubags, Timeja dēls Bartimejs. Izdzirdis, ka tas ir Jēzus no Nācaretes, viņš sāka kliegt un sauca: “Jēzu, Dāvida dēls, apžēlojies par mani!” Un daudzi to apsauca, lai viņš apklustu. Jēzus apstājies sacīja: “Sauciet viņu šurp!”
(Mk 10:46–48.49)

4Moz 11:1–23; Rm 1:16–25; Mt 17:22–27

lasīt vairāk >

Aicina pieteikties brīvprātīgos Baltijas Jauniešu festivālā

iesūtīts: 2012.02.09 14:04
Baltijas Jauniešu festivāls, kas notiks šī gada 9.jūnijā Rīgā, pulcēs tūkstošiem jauniešu no visām trim Baltijas valstīm. Lai nodrošinātu veiksmīgu festivāla norisi, festivāla organizatoru komanda aicina brīvprātīgos palīgus dažādu praktisko darbu veikšanai.

 

Brīvprātīgo palīdzība būs nepieciešama gan pirms festivāla, gan festivāla laikā – sagatavojot izdales materiālus, palīdzot festivāla tehniskajam dienestam, ierādot vietas un uzturot kārtību festivāla laikā.

Brīvprātīgajiem palīgiem jāpiesakās, zvanot pa tālruni 66 015 020 vai rakstot uz e-pastu info@byf2012.lv.

Februārī ir atklāta Baltijas Jauniešu festivāla mājaslapa – www.byf2012.lv .
Tajā var uzzināt visu par Baltijas Jauniešu festivāla norisi un programmu, par mūziķiem, kas piedalīsies festivālā, kā arī iesaistīties jauniešiem paredzētajās aktivitātēs. Mājaslapā drīzumā būs iespējams arī tiešsaistē rezervēt savu vietu Arēnā Rīga un uzzināt visu par autobusu pasūtīšanas iespējām draudzēm.

Ar festivāla aktuālo informāciju var iepazīties arī šeit.

Festivāla aktualitātēm var sekot arī sociālajos medijos: Twitter (@BalticYouthFest), Facebook (BalticYouthFestival) un Draugiem.lv (Baltijas Jauniešu festivāls). Tā ir iespēja padot tālāk festivāla ziņas.

« atpakaļ

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »