2019. gada 17. oktobris
Vārda dienas: Gaits, Karīna

Lutera Akadēmija aicina darbā sekretāri-administratori

Lutera Akadēmija aicina pieteikties kandidātus uz sekretāres(ra)-administratores(ra) amata vakanci.
LELB.lv/9. oktobris 2019

THE PROTEST (ASV) koncerts

Jau otro gadu Rīgas Sv. Pāvila draudzē viesojas kristīgā roka grupa The Protest (ASV).
LELB.lv/8. oktobris 2019

Bauslība un evaņģēlijs svētdienas skolā

12. oktobrī notiks pasākums “Svētdienas skolas skolotājs pareizi māca Patiesības vārdu: bauslība un evaņģēlijs”. Lektors – mācītājs Terijs Heizī (Terry Hoese).
LELB.lv/1. oktobris 2019

Rekolekcijas „Svētība Svētajos Rakstos”

Apustulis Pāvils raksta: “Tātad tie, kas tic, saņem svētību.” (Gal3:9) Kāds ir Dieva nodoms? Kā cilvēks saņem svētību? Kā to dot tālāk?
LELB.lv/30. septembris 2019

Mācītāju tālākizglītība

Saldus sv. Gregora Izglītības centrs 01.- 02.10.2019.
LELB.lv/28. septembris 2019

Sēru vēsts - mūžībā devies mācītājs Jānis Šmits

Bet tā Kunga žēlastība paliek mūžīgi mūžam dzīva tajos, kas Viņu bīstas, un Viņa taisnība uz bērnu bērniem tajos, kas Viņa Derību sargā, neaizmirst Viņa Baušļus un cenšas tos pildīt. /Ps.103:17-18/
LELB.lv/26. septembris 2019

Aicinājums atbalstīt Dr.theol. Edgara Rumbas sprediķu krājuma izdošanu

Profesora Roberta Feldmaņa fonds aicina ar ziedojumu atbalstīt LELB izcilā teologa, asinsliecinieka mācītāja Dr.theol. Edgara Rumbas sprediķu krājuma "Kristus - mūsu miers" sagatavošanu un izdošanu.
LELB.lv/24. septembris 2019

Gaismas, dziedājumi un dzejas lasījumi – performances “VERTIKĀLE V” noslēguma pasākums svētdien Apriķos

Jau piekto gadu Eiropas kultūras mantojuma dienas Kurzemes pusē iezīmējas arī kopainā ar Dzejas dienām un dzejas lasījumiem dievnamos.
LELB.lv/18. septembris 2019

Brāļu draudzes diena Āraišos 21. septembrī

Mīļo lasītāj! Es nomanu ka tevim tīkās dzirdēt ko neko par šām ēkām, tālab iesim, nosēdīsimies pie kādas un paklausīsimies, ko viņas stāsta par savu pagājību un tagadni. (Matīss Kaudzīte "Brāļu draudze Vidzemē")
LELB.lv/17. septembris 2019

Eiropas Kultūras mantojuma dienas – 2019!

Norises vietas: Ērberģes evaņģēliski luteriskā baznīca un Ērberģes muižas komplekss.
LELB.lv/8. septembris 2019
12345678910>