2019. gada 21. janvāris
Vārda dienas: Agnese, Agnija, Agne

Jauna grāmata "Lūgšana ar Lutera Mazo Katehismu"

Luterisma mantojuma fonds mūsu grāmatu lasītājus šajā jaunajā gadā iepriecina ar jaunu grāmatu: Džons Pless, "Lūgšana ar Lutera Mazo Katehismu". Par ko ir šajā grāmatā?
LELB.lv/17. janvāris 2019

Piektdien sāksies lūgšanu nedēļa par kristiešu vienotību

Lūgšanu nedēļas par kristiešu vienotību ietvaros Liepājas diecēzes centrā - Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē lūgšanas notiks katru dienu pl.12:00 laikā no 18.-25.janvārim. Lūgšanās iespējams piedalīties ikvienam interesentam.
LELB.lv/17. janvāris 2019

Sēru vēsts - mūžībā devies mācītājs emeritus Arnis Vilemsons

Jēzus sacīja: "ES ESMU augšāmcelšanās un dzīvība; kas Man tic, dzīvos, arī ja tas mirs.” /Jņ.11:25/
LELB.lv/9. janvāris 2019

Zvaigznes dienā

LELB.lv/6. janvāris 2019

“Pošam visu greznā rotā” – Ziemsvētku laika foto konkurss

Ar priekpilnās Ziemsvētku dziesmas “Pošam visu greznā rotā” vārdiem Baznīcu nakts misija aicina piedalīties Ziemsvētku laika foto konkursā. Piedalīties un iesūtīt savas fotogrāfijas līdz 31. decembrim ir aicinātas Latvijas dievnamu draudzes un ikviena dāma un kungs, kam prieku sagādā dalīties ar fotokameras objektīvā tverto Ziemsvētku rotas skaistumu baznīcā.
LELB.lv/21. decembris 2018

LELB aicina darbā nodibinājumā LELB Diakonijas centrs un LELB Bilancspējīgu GRĀMATVEDI

Atalgojums EUR 1200 pirms nodokļu nomaksas
LELB.lv/21. decembris 2018

Jauna grāmata "Nesvētā trīsvienība"

Luterisma mantojuma fonds ir izdevis jaunu grāmatu.
LELB.lv/18. decembris 2018

Iesvētīts Rēzeknes draudzes nams

LELB.lv/15. decembris 2018

Notikušas astotās Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāles draugu un atbalstītāju lūgšanu brokastis