2018. gada 16. novembris
Vārda dienas: Banga, Glorija
  Meklēt pēc:   vai
Atlasīt pēc alfabēta:  A Ā B C D E F G I Ī J K Ķ L Ļ M N O P R S Š T U V Z Ž

Paeglis Guntars Agate

Amats:Palīgmācītājs
Datumi:Ord. 14.08.2013.
Kalpo:Ļaudonas, Kalsnavas draudzē
Kontakti:Tālr. 25669667; guntarspaeglis@inbox.lv

Paičs Indulis

Amats:Mācītājs
Datumi:Ord. 30.04.2001.
Kalpo:Rīgas Lutera draudzē
Kontakti:Tālr. 26432053; indulis@gmail.com

Pavlovičs Aldis

Amats:Sēlpils iecirkņa prāvests
Datumi:Ord. 30.04.2001.
Kalpo:Neretas draudzē
Kontakti:Tālr. 26315219; aldinac@inbox.lv

Pavlovičs Ivo

Amats:Mācītājs
Datumi:Ord. 14.08.2007.
Kalpo:Pēterupes, Skultes draudzē
Kontakti:Tālr. 29449558; pavlovics.ivo@gmail.com

Peļuškēvičs Vladimirs

Amats:Evaņģēlists
Datumi:Ievests amatā 17.07.2011.
Kalpo:Jūrmalas iecirkņa prāvesta rīcībā
Kontakti:Tālr. 29244629; vladimirspeluskevics@inbox.lv

Pētersons Rolands

Amats:Palīgmācītājs - Madonas iecirkņa prāvesta p.i.
Datumi:Ord. 14.08.2017.
Kalpo:Madonas, Liezēres draudzē
Kontakti:26785896; rolandpeterson@inbox.lv

Pilsums Agris

Amats:Palīgmācītājs
Datumi:Ord. 14.08.2017.
Kalpo:Šobrīd draudzēs nekalpo
Kontakti:Tālr. 29198010; agris.pilsums@gmail.com

Pinka Aigists

Amats:Palīgmācītājs
Datumi:Ord. 31.10.2018.
Kalpo:Ērberģes, Mazzalves draudzē
Kontakti:Tālr. 29391448; aigis.p@inbox.lv

Pirro Viesturs

Amats:Mācītājs
Datumi:Ord. 27.01.1985.
Kalpo:Kuldīgas Sv.Katrīnas, Vārmes Sv.Miķeļa draudzē; Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzes brīvdabas dievnamā “Bētele”
Kontakti:Tālr. 22328283; viesturs.pirro@lelb.lv; vipirro@inbox.lv

Plāte Modris

Amats:Mācītājs
Datumi:Ord. 23.09.1979.
Kalpo:Jēkabpils Sv. Miķeļa draudzē
Kontakti:Tālr. 29131838, 65235455; selpils@lutheran.lv; modris.plate@gmail.com

Polis Gints

Amats:Mācītājs
Datumi:Ord. 29.11.2003.
Kalpo:NBS kapelāns
Kontakti:Tālr. 28301530; gints@raiskums.lv

Prāmnieks Ģirts

Amats:Mācītājs
Datumi:Ord. 14.08.2005.
Kalpo:Rīgas Sv. Pāvila draudzē
Kontakti:Tālr. 29477177; girtonkuls@hotmail.com

Priede Dace

Amats:Evaņģēliste
Datumi:Ievesta amatā 22.05.1997.
Kalpo:Aktīvo kalpošanu pārtraukusi 06.08.2014.
Kontakti:Tālr. 29493292; d.priede@inbox.lv

Priede Uldis

Amats:Palīgmācītājs
Datumi:Ord. 14.08.2017.
Kalpo:Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas Sv.Toma draudzē
Kontakti:Tālr. 29495497; uldisup@inbox.lv

Puķītis Kārlis

Amats:Mācītājs
Datumi:Ord. 14.08.2004.
Kalpo:Priekules, Bātes-Vaiņodes, Embūtes, Bunkas draudzē
Kontakti:Tālr. 26576197; piltene.baznica@inbox.lv

Pumpura Estere

Amats:Evaņģēliste
Datumi:Ievesta amatā:
Kalpo:Jūrmalas iecirkņa prāvesta rīcībā
Kontakti:+371 26320513; estere.pumpura@gmail.com

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »