2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Valdemārpils draudze

Valdemārpils ev. lut. baznīca celta ap 1646. gadu. Laika gaitā baznīca vairākas reizes pārbūvēta un remontēta. 1809. gadā pārbūvēta ērģeļu lukta. 1934. gadā baznīcā piestiprināta un iesvētīta piemiņas plāksne K. Valdemāram.

Valdemārpils ev. lut. draudze, cik zināms, darbojusies nepārtraukti, arī laikā no 1940. gada līdz Atmodas laikam un Latvijas valstiskās neatkarības atgūšanai 1991. gadā.

Valdemārpils draudzē ir 84 draudzes locekļi, darbojas Svētdienas skola ar 10 bērniem.

Dievkalpojumi Valdemārpils ev. lut. baznīcā notiek katru svētdienu plkst. 14:00.

Skats uz Valdemārpils ev. lut. baznīcu no dienvidu puses
Jaunās draudzes padomes vēlēšanas 2003. gada 16. martā, priekšplānā toreizējais draudzes mācītājs Mārcis Zeiferts
Pie Talsu muzeja draudzes rīkotā izbraukuma laikā 2002. gada 16. oktobrī, labajā pusē mācītājs Mārcis Zeiferts
Sadraudzības pasākums draudzes namā 2002. gada 9. oktobrī