2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Rīgas Misiones draudze

Misiones baznīca uzcelta 1928. gadā, tā iesvētīta un pirmo dievkalpojumu piedzīvojusi 1928. gada 31. oktobrī. Draudzes nams celts uz Kristīnes Purgailes dāvinātās zemes par draudzes locekļu ziedojumiem.

Misiones draudzi 1921. gadā dibinājis mācītājs Arnolds Vilciņš, un tā pastāvējusi arī visu komunistu valdīšanas laiku.

No 2004. gada 20. jūlija Misiones draudzē kalpoja mācītājs Armands Konrāds, vēlāk evaņģēliste Milda Klampe, mācītājs Ivars Jēkabsons un kopš 2008.gada 2. novembra kalpo mācītājs Artis Burovs.

Pašlaik Rīgas Misiones draudzē ir 74 draudzes locekļi.

Draudzē pastāv Svētdienas skola. Aktīvi darbojas diakonija - katru darbadienu ar siltu zupu, otro ēdienu un kompotu tiek paēdināti trūcīgie, pašlaik kopā 56 cilvēki: invalīdi, vientuļie pensionāri un daudzbērnu ģimenes, kurās ir tikai viens apgādnieks.

Draudzes priekšniece: Otīlija Miķelsone, tālr. 67553990, e-pasts: misione@jskk.lv

Dievkalpojumi Rīgas Misiones draudzē notiek katru svētdienu, kā arī Baznīcas svētku dienās plkst. 10:00.

Misiones ev. lut. baznīca
Diakonijas darbu izstāde - pārdošana