2018. gada 19. jūnijs
Vārda dienas: Viktors, Nils

Kas pildīs Manas tiesas un sekos Maniem likumiem – tas nemirs tēva nozieguma dēļ. (Ech 18:17)

Ne jau ar iznīcīgo – ar zeltu vai sudrabu – jūs esat izpirkti no savas nīcīgās dzīves, ko esat mantojuši no tēviem, bet ar dārgajām asinīm, ko izlēja Kristus. (1Pēt 1:18–19)

Māc 8:14–9:10; Gal 4:21–31; Mt 15:29–39

Vēl var pieteikties svētceļojumā uz Taizē klosteri Francijā

iesūtīts: 2013.07.17 09:04
Svētceļojumā no 29.jūlija līdz 12.augustam būs iespēja apskatīt Eiropas krāšņākas vietas - Vācijas kultūras centru - Ķelni, iespaidīgos Normandijas krastus, mākslu un arhitektūru Parīzē, Le Mont Saint Michel leģendāro klosteri, Ruānas arhitektūru un piedzīvot Taizē klostera mieru.

Vēl ir dažas brīvas vietas, lai pieteiktos neatkārtojamam šīs vasaras ceļojumam uz Taizē klosteri. Ja vēlies šovasar piedzīvot kaut ko īpašu un neaizmirstamu, tad šis ceļojums ir domāts tieši tev.

Vairāk informācijas par svētceļojumu skatīt šeit>

Ja ir kādi jautājumi, zvanīt vai rakstīt organizatorei Kristai Bušai, tālr. 20243449 , e-pasta adrese: busakrista@gmail.com