2018. gada 18. janvāris
Vārda dienas: Antons, Antis

Latviešu - vācu dievkalpojums Hambugā

iesūtīts: 2013.04.12 12:12
Vācijas Evaņģēliskās Baznīcas 34.Baznīcas Dienu ietvaros 2013. gada 3.maijā Hamburgā notiks latviešu - vācu dievkalpojums.

Otmāršenas draudzei Hamburgā ir izveidojušās draudzīgas attiecības ar vairākām draudzēm Latvijā. Šobrīd Otmāršenas draudzes mācītāja Aksela Matibas (Axel Matyba) vadībā tiek veidots kopīgs dievkalpojums abās valodās. Ir jau izstrādāta dievkalpojuma kārtība ar lūgšanām, dziesmām un pūtēju grupas priekšnesumiem.
Otmāršenas draudze cer, ka šajā dievkalpojumā būs daudz dalībnieku no Latvijas, tostarp draudžu grupas un mācītāji.

LATVIEŠU-VĀCU DIEVKALPOJUMS ar Sv.Vakarēdienu  notiks  piektdien, 3.maijā plkst.19:00 Christuskirche Othmarschen, Roosens Weg 28, 22605 Hamburg (blakus Zentrum für Mission und Ökumene – ZMÖ).