2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

BAZNĪCAS DIENU DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA

iesūtīts: 2014.05.11 14:54
Reģistrēties dalībai Baznīcas Dienās 2014 var divos veidos: 1) savā draudzē kopīgā Pieteikuma sarakstā un 2) individuāli, reģistrējoties elektroniski interneta vietnē

Reģistrēšanās:

1) savā draudzē

• Līdz ar to arī dalības maksa jāsamaksā draudzē (Pielikums Nr.2) un draudze līdz 20.jūlijam pārskaita kopsummu par Pieteikumā reģistrētiem dalībniekiem uz LELB kontu [*] ar norādi “…….draudzes dalība Baznīcas Dienās”.
  • Sarakstā reģistrē arī bērnus (līdz 18 gadiem). Ja bērns Baznīcas Dienās būs bez saviem vecākiem, tad pie saraksta jāpievieno Vecāku atļauja (Pielikums Nr.3)[†]
Lūgums draudzēm atbalstīt daudzbērnu ģimeņu iespēju piedalīties Baznīcas Dienās.
  • Ja par transportu, ar ko dosieties uz Baznīcas dienām, šobrīd vēl nav precīzi zināms, tad stāvvietas nepieciešamības gadījumā līdz 15.jūlijam par to jāpaziņo atsevišķi e-pastā baznicasdienas@lelb.lv

2)  individuāli

• Reģistrācija notiek elektroniski šeit> ,
  • Dalības maksa (Pielikums Nr.2) 10 dienu laikā pēc reģistrācijas jāiemaksā LELB kontā [*] ar norādi “Dalība Baznīcas Dienās”. Ja maksātājs ir cita persona, tad norādīt tās personas vārdu un uzvārdu, par kuru tiek veikts maksājums Reģistrācija būs veikta pilnībā pēc dalības maksas saņemšanas LELB kontā..
  • Ja elektroniski tiek reģistrēts bērns (līdz 18 gadiem), kurš Baznīcas Dienās būs bez saviem vecākiem, tad jāatsūta Vecāku atļauja (Pielikums Nr.3) ieskanēta uz e-pastu baznicasdienas@lelb.lv vai pa pastu LELB Virsvaldei M.Pils iela 4, Rīga, LV-1050

Jautājumiem e-pasts: baznicasdienas@lelb.lv vai tālr. 29128655.

[*] LELB rekvizīti:

Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīca
M.Pils iela 4, Rīga, LV-1050
Reģ.Nr. 90000159994
AS “Citadele banka”
Kods PARXLV22
Konta Nr. LV21PARX0000570101013

[†] Atbilstoši Valsts likumdošanā paredzētajam, bērniem vecumā līdz 18 gadiem, jābūt līdzi rakstiskai vecāku atļaujai par piedalīšanos Baznīcas dienās un turklāt jābūt kopā ar pilngadīgu personu, kura par bērnu atbildēs. Īpaši tas attiecas uz laiku pēc plkst. 22:00, kad nepilngadīgas personas nedrīkst bez pilngadīgas personas uzraudzības atrasties uz ielas/ publiskās vietās.

LELB kā pasākuma organizators neuzņemas atbildību par nepilngadīgiem dalībniekiem, par viņiem atbildīgs ir pilngadīgs jauniešu vadītājs vai kāds cits pilngadīgs Baznīcas Dienu dalībnieks no draudzes.