2024. gada 19. aprīlis
Vārda dienas: Vēsma, Fanija
Vai jūsu draudze piedalīsies apkārtnes sakopšanas talkā "Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90. gadadienā"? - komentāri
:: 不锈钢压滤机 2015.02.01 19:07 好文章,内容惜墨如金.
不锈钢压滤机 http://www.hengshuiyalvji.com/
:: Kristine 2008.04.13 21:28 Manuprāt tas pozitīvais moments Alfā ir, ja to var iznest ārpus baznīcas sienām un tā dot iespēju iepazīties ar kristietības pamatjautājumiem tiem, kuri viena vai otra iemesla dēļ uz baznīcu nedodas. Bet tālākā izvēle ir cilvēka paša ziņā. Alfa ir patiešām vienreizējs veids, kā sniegt vēsti par Jēzu Kristu vienkāršā un draudzīgā gaisotnē...
:: tik 2007.08.12 19:47 Gluži mans jautaajums. Gribeetu uzzinaat argumentus, kas pamato to, ka Alfas kurss nav luterisks?????? Varbuut Luteram nepatika dzert kafiju kopaa?? Vai dziedaat???
:: Pēcis 2007.07.25 18:51 Kur tik daudz ALFA kursa noliedzēju! Vai varētu lūgt kādu pamatojumu - kas tad šajā kursā ir tik neluterisks? (Protams, LC tāda lieta nav mineta, bet vai vēl kas būtu?)

Tavs komentārs

Vārds:*