atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Taivaans ieksh "Jauna Nedeelja"
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.12.07 14:00:23
Vakar E.Zarinja raidiijumaa citastarpaa bij teema par Islaama pavasari un islaama izplatiishanos eiropaa...

Sarunaa bij arii Taivaanonkuls... Vinjsh pateica vienu ljoooti pareizu fraazi. Ij visi ateisti un liberaalji var leekt uz eceeshaam cik grib, bet es sheit Taivaanam piekriitu - Eiropu paarnjems Islaams ibo Eiropai nav ierochu ar ko karot pret islaamu, jo Eiropa deelj sava Sekulaarisma nav ekipeeta vispaar saprast probleemu, sekojoshi piemekleet zaales...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:47:52
Kā tieši kristieši pretotos? Un, vai tad eiropas un asv vadošie politiķi visi kā veins savās jaungada runās nerunā kristīgā griezuma retorikā? Staigā pa kristiešu baznīcām, atsaucas uz rakstiem utt. Paši kristieši arī salaida musulmaņus savās zemēs. Ateistus neviens kā zināms neievēl.

Neputro Eiropu ar ASV. Paveero Eiropas parlamentus... par milziigu pompu un lielu sajuusmu visaas zinjaas tiek raadiits kaa tiek ieveeleets kaads gejs vai cits bezdievis... A Kristieshu iniciatiivas tiek izsmietas un ierobezhotas.

Kristieshi pretotos are Evangjeeliju. Fiicha, ko Sekulaaristiem nesaprast... reku arii Ctulhu vieniigi saprot speeka valodu kaa ierobezhot religjiju.
Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:47:53
kas liek buut tik paarliecinaatam, ka to laaciiti juuseejiem elementaari neatnjem... pietam ar taam pashaam metodeem, kuras esat deligjeejushas tiem, kas nepiekriit jums principaa.

Ka ateismam atņems finansējumu un novirzīs to tempļu celšanai? Ka varētu tikt ieviests kaut kāds antisekulārisms sekulārisma vietā? TĀDI ir tavi argumenti?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:48:28
Ctulhu kaa jau teicu - karogs tev rokaa... piejemu ka tev ir liela piredze likumprojektu biidiishanaa cauri Saemai un uz Eiropas Parlamentu
neielog. [90.130.170.86]
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:48:50
Mulders jauc ateistus ar sekulāristiem. Sekulārists var būt arī kristietis. Principā visi politiķi, kas paraktās zem demokrātijas, ir sekulāristi, pat, ja ir kristieši. Un ateisti te ņepričom.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:49:53

Ka ateismam atņems finansējumu un novirzīs to tempļu celšanai? Ka varētu tikt ieviests kaut kāds antisekulārisms sekulārisma vietā? TĀDI ir tavi argumenti?


Ja es pajautaatu kur tu shito raavi, tad tu atbildeetu taapat kaa masiks... ka starp rindinjaam un no teemas pieteikuma izziidi?

Tajaa dienaa kad tu ar masiku beigsiet projiceet buus diena, kad buusiet jaunaa kastaa iekaapushi un kazi Satori sasniegsi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:51:02
Mulders jauc ateistus ar sekulāristiem. Sekulārists var būt arī kristietis. Principā visi politiķi, kas paraktās zem demokrātijas, ir sekulāristi, pat, ja ir kristieši. Un ateisti te ņepričom.

Formaali taa ir, praktiski jeedziens "sekulaarisms" tiek piesaukts kaa antoniims "gariigs, ticiigs, teistisks" -> respektiivi tiek lietotas kaa sinoniims ateismam, prosto "sekulaarisms" skan politkorektaak...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:51:47
Sekularisti - ar humanismu & agapi.

Nu ja piemeeram... miili savu ienaidnieku kaa savu tuvaako, un ja tuvaakais iebilst, tad iedod tuvaakajam pa galvu, lai netraucee miileet visaadus ienaaceejus.
neielog. [90.130.170.86]
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:52:16
Viens gejs nevar ietekmēt procesus. nosauc kaut vienu geju, kas bija valdībā, kas akceptēja laist eiropā muslimus.
Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:53:04
Mulders, nu tāpēc jautājums - tādi ir tavi argumenti? Ja esmu pārpratis, esi laipni lūgts precizēt. Ibio tu taču negaidi, ka es pretargumentēšu pret kaut ko, par ko tu neesi argumentējis, nu, ja neskaita kārtejo potencialitātes minēšanu, kurai laikam vajadzētu kaut ko nozīmēt...?
neielog. [90.130.170.86]
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:56:52
Ak, tad tev skan...sekulārisms manā izpratnē ir tas, ko tas nozīmē - baznīcai sava vieta, laicīgām štellēm sava. Kas NEKADI natraucē laicīgās štelles organizēt pēc kristīgo vērtību kompasa. Kurš kristietis valdībā to dara?
Pilnas valdības ar kristiešiem, kas nav ateisti. Ateisti ir margināli politikā un sabiedrībā. Ja gribi kādu vainot, vaino pašu kristiešu mazspēju un, ka tie ir pārdevušies laicīgo tendenču aktualitātēm un neliec savu līniju par spīti visam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:00:42
Ibio tu taču negaidi, ka es pretargumentēšu pret kaut ko, par ko tu neesi argumentējis,

Nav jau jaagaida, tieshi taa tu un masiks un vairums ateistu argumentee... Ieliek oponenta mutee apgalvojumus ko vinji nav teikushi, uzdod jautaajumus un ieliek oponenta mutee atbildes, kuras vinji nav izteikushi un principaa visa ateistu argumentaacija ir ciixtinjsh ar pashiedomaatiem fantomiem, tos piedeeveejot teistiem... savukaart klausiities teistu textaa vinji nav principaa speejiigi... jo nespeej pat atshkjirt Dievu un Zvaigznes Pats tak demonstreji, ka tev sho Astrologjija sho Kristietiiba, viss vieni kaaposti... taadeejaadi logjiski, ka tev jebkursh teista texts ir pashrociigi jaaiztulko savaa kvadraatiskajaa domaashanas paradigmaa un tad nav briinums, ka reegojas visaadi briinumi... Tas arii ir galvenais arguments, kaapeec juuseejie v upor nav speejiigi izprast Islaama draudus un biistamiibu...

Galvenais arguments pret ateistiem ir ateistu principaalaa inabilitaate saprast teistu domaashanu un pasaules uzskatu... un taakaa juuseejie nav speejiigi saprast pat "vieteejo" teismu - Kristietiibu -tad chanci kaut saakt apjeegt Islaama pasaules paradigmu ir tik pat taalu ka zaporozhecam saule.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:03:30
Pilnas valdības ar kristiešiem, kas nav ateisti. Ateisti ir margināli politikā un sabiedrībā. Ja gribi kādu vainot, vaino pašu kristiešu mazspēju un, ka tie ir pārdevušies laicīgo tendenču aktualitātēm un neliec savu līniju par spīti visam.

A ar jeedzienu - Kristietis - Mulders saprot visai konkreetu cilveeku grupu un uzskatus, nevis tos, kas sevi par taadiem sauc, bet pat Dievam netic... Taakaa... iisteniibaa Kristieshu Eiropas parlamentos patieshaam ir par maz, lai ietekmeetu kaut kaa shos likumus... Izvilkt var tad, ja kristieshu vairaakums ir sabiedriibaa... tad vismaz caur tiesho demokraatiju (Skat Shveice) var kaut kaa nebuut pretoties...

Tachu Iirijas ES referendums labi paraadiija... sak... ja tauta nobalso "nepareizi" peec 2 dienaam uztaisam naakamo balsoshanu, tad naakamo... kaameer nobalso "pareizi" un tad saucam to par demokraatiski pareizi izlemtu mjautaajumu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:03:56
A Tu saki mums ierocju nav

Nav jau, ibo neesi ta sapratis ko evangjeelijs sludina
garām ejot [193.203.58.52]
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:05:08
Jošs Mulders

Mēģināšu iztikt bez tevis demonstrētajiem ad hominiem.
Tātad - ar bībeles sludināšanu nevar pārsist islāma reliģiju. To tu pārāk labi pats zini. Kaut vai to iemeslu dēļ, ko es jau minēju. Tjipa - kādi ir tavi teistiskie argumenti pret mariānismu, tādi paši ir islāmam pret kristietību kopumā.
Ar militāru spēku? Nu, tas jau arī ir reliģiskā neiecietība, taču tādam risinājumam kaut kāda kristīgā reliģija nemaz nav vajadzīga. Reliģiski neiecietīgs var būt pat budists, ja vien viņu pienācīgi samotivē. Te neizpaužas kaut kādas kristīgās ticības priekšrocības.
Kas vēl atliek? Islāma fundamentālismam likt pretī humānismu. Kristīgajai reliģijai ir kristīgā humānisma spārns. Zināmā mērā tas pats Jēzus upuris, piemēram. Bet humānismu piedāvā arī sekulārā sabiedrība.
Un uz humānismu pavelkas ne jau visi islāmisti, bet gan tie kas noguruši no dzīves nehumānā teokrātijā....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:05:48

Vinji to var tikpat labi, kaa teisti var izprast ateistu domaasjanu.


Nu tad man ir aarkaartiigi nepaviecies... ibo nav naacies satikt shaadu ateistu, kas to speetu Pagaidaam sheit vismaz runaajoshie ateisti
a) Vispaar pat nespeej textu saprast, bez texta paarfraazeeshanas savaa shkjiibajaa izpratnee
b) Nav speejiigi uzdot jautaajumus un sagaidiit atbildes adekvaatas, kur nu veel taas apstraadaat.

Es, protams, ticu, ka varbuut ir ateisti kas to speej izprast un argumenteet... tachu, lai kaut kas mainiitos likumu un cilveeku apzinjaa valstiskaa un Eiropas liimenii... vajag bik vairaak kaa kaadu fruktu, kas kaut kur marginaali kaadaa forumaa kaut ko bubina.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:06:45
Aljooo vai ta ne agapi?

Iedomaajies, bet ne tikai... Agape ir teikuma saakums, bet teikuma beigas juuseejie nesaprot.

Skat Jaanja 3:16 un uz priekshu
Nārvalis
# Labojis Nārvalis: 2011.12.07 16:08:37
Jošs Mulders
jo nespeej pat atshkjirt Dievu un Zvaigznes
Redzi, es neteicu, ka tas ir viens un tas pats. Mans apgalvojums bija, ka Dieva noteiktā kristīgā morāle ir zvaigznēs ierakstīta, un, ja tu no šāda apgalvojuma spēj izveikt secinājumus par manām astroloģijas un teoloģijas zināšanām, tad es neredzu, kādēļ mani te vajadzētu vainot kvadrātiskā domāšanā, jo tu esi tas, kurš nespēj uztvert elementāru metaforu. Kādi tad ir islama draudi un bīstamība? Kur briti, franči, poļi un vācieši nespēj izkontrolēt islamu? Tu vienkārši pats nesaproti, par ko runā, islams tev ir kā sarkana lupata un tu nesaproti, ka ateismam reliģijas ir visas pār vienu kārti metamas. Tu gribi, lai jūsējie būtu īpaši, bet nu neesat jūs tādi, neesat.
garām ejot [193.203.58.52]
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:09:04
Jošs Mulders
Nav jau, ibo neesi ta sapratis ko evangjeelijs sludina

Saprotu gan. Un islamisti arī saprot, bet nepavelkas uz evanģelizāciju. So... abēr ko nu? Tā saucamā "Superieroča" (gluži kā vienam izbijušam fīrerim) arī kristiešiem neir. Tapēc jau nav brīnums, ka Taivāns savā paradigmā vairs neredz iespēju cīnīties pret islāmu un zīmē depresīvas ainas...
neielog. [90.130.170.86]
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:11:27
A kas pie tā vainīgs, ka īsteni kristiešu maz parlamentos??? Ja tos neviens neievēlē, tad nav tiem sava elektorāta un kristietība ir objektīvi vāja gan pati par sevi, gan pret islamu.
Ja ievēl, bet tie pārkāpjot parlamentu slieksni aizmirst par savu kristietību - atkal, kas pie tā vainīgs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 16:12:59
Tu vienkārši pats nesaproti, par ko runā, islams tev ir kā sarkana lupata un tu nesaproti, ka ateismam reliģijas ir visas pār vienu kārti metamas. Tu gribi, lai jūsējie būtu īpaši, bet nu neesat jūs tādi, neesat.

Lai taa buutu!

Kaa es emsu teicis... shii nu ir teema, kur es patieshaam gribu izraadiities mulkjis un duraks, kas neko nesaprot un tikau muld... Es GRIBU lai man nav taisniiba un lai shoreiz tev - ateistam - izraadiitos taisniiba

Bet... uvi esmu pesimists shai jautaajumaa un Eiropas "gaishaas naakotnes" jautaajumaa...

Eiropa vecaa vechinja ir daudz ko piedziivojusi un paardziivojusi, gan arii paardziivos shos laikus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 3592