atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Sv. Augustīns
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.23 10:53:23
(jeb vienkārši Augustīns)
tas, lai luterāņi atkal nepiedauzās
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 16:01:53
Tajā (ko tu sauc par "manu" ) variantu, protams, ka tiek samaksāts. Tikai Maksātājam tas ir kā nošķaudīties. Tā teikt, pāris vietās nospiest pogu "kazino++PēteraParādaSumma;".. .. .


Tik tā Pētera ParādaSumma ir bezgalīga

Tā ka ja kāds domā nenokāpt no ruletes - lai padomā vēl! :-)

Bet ja kādam kazino šķiet labāks nekā kaut kāda tur abstrakta mīlestība. Zin kā... labāk zīle rokā nekā mednis kokā!

Iejaucas, tikai nevelk ar varu no ruletes galda nost! Te tu dzirdi, ka kāds tev saka, ka ruleti avr arī nespēlēt, te tu redzi laimīgu ruleti nespelējošu cilvēku, te tev statistikas datus it kā nejauši ar degunu novelk, te atkal kāds tavs labākais draugs pēkšņi pārtrauc spēlēt, utml. Laika ta pietiek!

Tik ja dabon ar ķieģeli tad visas šīs atmiņas pazūd, jāsāk no 0 jāiepazīst jauni draugi, jāmācās ruleti spēlēt, jāspēlē, jācenšās izdzirdēt no jauna šo balsi un kazi atkal ar ķieģeli pa galvu dabūsi... un tā mūžīgi
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.05.26 16:13:01
Mulders
Tik tā Pētera ParādaSumma ir bezgalīga
A kāpēc? Kas ļāva Pēterim spēlēt uz tādām likmēm?
Pat ja bezgalīga - kazino ta pats par sevi kam pieder? ;-)
Tur pat reāli summas nav, tur vienmēr stāv bezgalība. :-)

Bet ja kādam kazino šķiet labāks nekā kaut kāda tur abstrakta mīlestība.
Tad lūdzu - spēlē, kamēr tev tā šķiet. Tikai pēc dabas esi tāds, ka nebūsi laimīgs...

jācenšās izdzirdēt no jauna šo balsi un kazi atkal ar ķieģeli pa galvu dabūsi... un tā mūžīgi
Nepareizi saprati, bet pat šajā variantā - jā, tev katru reizi (vai gandrīz katru, jo drīksti tak izvēlēties pasauli, kurā no Dieva nav ne smakas - t.i. Dievs ir, taču nekādi neizpaužās, pat Rakstu nav, nav idejas par Dievu, vai viss ir izpētīts un atklāts, ka Dieva nav, utml) taču saka - nespēlē, nespēlē... Kur tev te mūžība?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 16:43:33
Bet ja vinji kautkur muuziigi mocaas? Tev tiesaam vienalga?

Saproti, viņi neexistē manā domeinā... tamdēļ, ko viņi dara, tur kur viņi existē, man ir visai paralēli. Svarīgi, ka viņi vairs nekad nevarēs cilvēkus slepkavot!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 16:59:05
Mulders
Saproti, viņi neexistē manā domeinā... tamdēļ, ko viņi dara, tur kur viņi existē, man ir visai paralēli.
Ka tik man labi?

Svarīgi, ka viņi vairs nekad nevarēs cilvēkus slepkavot!
Un vienīgais veids, kā to panākt, ir viņu mocīšana?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:01:56
Bet Tu zini, ka ir cits domens, kuraa vinji eksistee.

Jā! Un ka viņi tai domēnā saņem to ko ir pelnījuši, visas tās sekas, ko paši sev radījuši! Normāli! Ir kaut kāda robeža, kad izbeidzas līdzcietība... man nav līdzcietības pret slepkavu, kas slepkavo bērnus, pat ja slepkava ir ar bērnības traumu - traki suņi tiek nošauti, pat ja viņi traki kļuvuši kaut kādu neitrālu iemeslu dēļ!

Ka tik man labi?
Pirms es kādam varu palīdzēt, man jābūt pozīcijā palīdzēt. Kad esmu šai pozīcijā, tad palīdzu, ja kāds noraida šo palīdzību, ar varu nespiežu!

Un vienīgais veids, kā to panākt, ir viņu mocīšana?
Nē viņu izolēšana no visiem cilvēkiem! Mocās viņi kāreiz tamdēļ, ka nevar realizēt savas vēlmes - mocīt cilvēkus! Tās ir lomkas narkomānam, kam atņemtas narkotikas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:10:48
Tad vai nu jaapaarveido, vai jaaizniicina. Nedriikst pielaut situaciju, kad notiek mociisanaas.

Nevar iznīcināt nemirstīgas būtnes. A pārveidošana... vai tu gribi lai tevi pārveido ar tevi nesaskaņojot pārveidošanas plānu?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:13:59
Mulders
Un ka viņi tai domēnā saņem to ko ir pelnījuši, visas tās sekas, ko paši sev radījuši! Normāli!
Tikai tās sekas ir sastingušas un mūžīgas. Nekādas iespējas laboties un mainīties! Nenormāli.

Kad esmu šai pozīcijā, tad palīdzu, ja kāds noraida šo palīdzību, ar varu nespiežu!

Bet visas nelaimes ceļas no nezināšanas. Iet tev mazs bērns pie traka suņa klāt. Tu bērnu brīdini, bet šis tevi pasūta - aiz muļkības, jo nekad trakus suņus nav redzējis. Nu ko - brīdināts esi, pac vainīgs?

man nav līdzcietības pret slepkavu, kas slepkavo bērnus, pat ja slepkava ir ar bērnības traumu - traki suņi tiek nošauti, pat ja viņi traki kļuvuši kaut kādu neitrālu iemeslu dēļ!
A man gan ir līdzcietība pret viņiem. Pietiek, ja tādus izolē - kāpēc jāmoka? Tu pats mocītu?

Nē viņu izolēšana no visiem cilvēkiem! Mocās viņi kāreiz tamdēļ, ka nevar realizēt savas vēlmes - mocīt cilvēkus!
Lai moca viens otru, ja jau nekādi nevar savādāk. Vai lai moca botus, kamēr nonāk līdz kondīcijai, kad mocīšana sāk pašiem apnikt.
Tā nevarēšana un ieciklēšanās liecina par sliktu sistēmas dizainu.

Tās ir lomkas narkomānam, kam atņemtas narkotikas!
Narkomānus parasti mēdz ārstēt...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:14:43
Ctulhu
traki suņi tiek nošauti
Mūžīgi traki suņi liecina par nepilnībām sistēmā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:16:01
Mulders
Nevar iznīcināt nemirstīgas būtnes.
Toties var radīt tādas nemirstīgas būtnes, kuras mūžīgi neieciklojās savās mokās.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:20:48
Mūžīgi traki suņi liecina par nepilnībām sistēmā.

Vai par to, ka sistēma pieļauj absolūti brīvu būtņu existenci!

Tikai tās sekas ir sastingušas un mūžīgas. Nekādas iespējas laboties un mainīties! Nenormāli.
Sorry, kā jau teicu, tu vari izvēlēties cēloni, bet ar to sekas tiek determinētas! Un jo lielāku klinti tu iekustini, jo lielāka tās inerce... Ja iekustini bezgala lielu klinti, tad tās kustība būs bezgaligi determinēta! Zinu jau un sapratu, ka tev nepatīk sistēma kurā darbojas vis trīs Ņūtona likumi, tev gribās iespēju tajos ieviest izmaiņas, ja tie nedarbojas tā kā tev gribētos!

Bet visas nelaimes ceļas no nezināšanas. Iet tev mazs bērns pie traka suņa klāt. Tu bērnu brīdini, bet šis tevi pasūta - aiz muļkības, jo nekad trakus suņus nav redzējis. Nu ko - brīdināts esi, pac vainīgs?

Jā! Protams pirmajās reizēs raušu ar varu, bet ja bērns ir spēcīgs un mani piekauj un iet vienalga... nu tad lai iemācās empīriski! Kā jau teicu - ir ticības ceļš un ir empīrisks ceļš, vēsture arī parāda kas ir ar tiem, kas ar trakiem suņiem komunicē!

A man gan ir līdzcietība pret viņiem. Pietiek, ja tādus izolē - kāpēc jāmoka? Tu pats mocītu?
Tā arī ir - izolē un viss! Moka viņi paši sevi! Teikt ka viņus moka Dievs ir tāpat kā teikt, ka gravitācija tevi pret zemi dauza!

Lai moca viens otru, ja jau nekādi nevar savādāk. Vai lai moca botus, kamēr nonāk līdz kondīcijai, kad mocīšana sāk pašiem apnikt.
Tā nevarēšana un ieciklēšanās liecina par sliktu sistēmas dizainu.


Nuja... tieši tā arī būs... mocīs viens otru... mūžīgi! Pietam nekas nemainīsies... jo mocīt ir viņu daba, tas ir VIŅI...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:21:52
Toties var radīt tādas nemirstīgas būtnes, kuras mūžīgi neieciklojās savās mokās.

Tieši tā - Kristieši un visi tie, kas uz Dievu paļaujas - Dieva Bērni! Rezultātā Dievs radīs tādu nemirstīgu būtņu rasi, kas ir labas, brīvas un bez ļauna!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:40:02
Mulders
Vai par to, ka sistēma pieļauj absolūti brīvu būtņu existenci!
Absolūti brīvas būtnes nav iespējamas! Vienmēr būs ierobežojumi.
Labāk ir, ja ierobežojumi ir tādi, ka būtne nevar mūžīgi iecikloties mokās.

Ja iekustini bezgala lielu klinti, tad tās kustība būs bezgaligi determinēta!

Pirmkārt, kur tu ņēmi to bezgalīgi lielo klinti?
Otrkārt, kā var iekustināt bezgalīgi lielu klinti?

pirmajās reizēs raušu ar varu, bet ja bērns ir spēcīgs un mani piekauj un iet vienalga.
Tu esi stiprāks par bērnu šai piemērā. Vēl vairāk, tu esi bērna tēvs un visas apkārtējās vides, tai skaitā suņa, radītājs.

Nuja... tieši tā arī būs... mocīs viens otru... mūžīgi! Pietam nekas nemainīsies...
Kāpēc noteikti mūžīgi? Slikts dizains, ka nevar mainīties!

Kristieši un visi tie, kas uz Dievu paļaujas - Dieva Bērni! Rezultātā Dievs radīs tādu nemirstīgu būtņu rasi
A tie atkritumi, tie jau nav svarīgi, ne? Lai mocās, as ta man, es jau to nejūtu, man labi, es esmu jaunā rase!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:44:38
Absolūti brīvas būtnes nav iespējamas! Vienmēr būs ierobežojumi.
Labāk ir, ja ierobežojumi ir tādi, ka būtne nevar mūžīgi iecikloties mokās.


Nu tu uzskati, ka tas ir Labāk! Tātad faktiski JEBKURŠ noziegums ir izpērkams. Tobiš, būtne izdarot noziegumu vienkārši jāreķīnās ar visai augstu ceņņiku, bet ko gan neizdarīsi mīļotā hobija vārdā... var arī paciest nedaudz mokas! Nu tu proponē RKB purgatorija hipotēzi
Tb jebkurai ricībai ir GALĪGAS sekas, tātad jebkurai rīcībai ir GALĪGA un no cilvēka puses SAMAKSĀJAMA cena! Vai tiešām domā, ka tamdēļ neatradīsies frīki, kas gatavi 1000 gadus paciesties, lai pēc tam vienus 60 gadus varētu darīt dajebko...

Pirmkārt, kur tu ņēmi to bezgalīgi lielo klinti?
Otrkārt, kā var iekustināt bezgalīgi lielu klinti?

Tas ir nozieguma izmērs pret Dievu! Vot tā var iekustināt - Brīvās Gribas spēks...

Tu esi stiprāks par bērnu šai piemērā. Vēl vairāk, tu esi bērna tēvs un visas apkārtējās vides, tai skaitā suņa, radītājs.

Tātad tu uzstāj, ka es drīxtu bērnam dot 5īti, bet līdzko šis to lietos nepareizi es šim situ pa kaklu? Kur te brīvība?

Kāpēc noteikti mūžīgi? Slikts dizains, ka nevar mainīties!
Tāpēc, ka ļaut šiem pēc kāda laika sākt mocīt citus cilvēkus būtu neetīski! Tamdēļ šie moka viens otru...

A tie atkritumi, tie jau nav svarīgi, ne? Lai mocās, as ta man, es jau to nejūtu, man labi, es esmu jaunā rase!

Cilvēks pret Spermatozoīdu! Pietam šeit pat vēl vairāk, zināms, ka tie ir defektīvi ļauni spermotozoīdi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:50:20
Mulders
Tātad faktiski JEBKURŠ noziegums ir izpērkams.
Kāpēc ne?

Vai tiešām domā, ka tamdēļ neatradīsies frīki, kas gatavi 1000 gadus paciesties, lai pēc tam vienus 60 gadus varētu darīt dajebko...
... tajos 60 gados - dajebko ar tādiem pašiem, kuri ciešas 1000 gadus - nu, kādas problēmas? :-)

Tas ir nozieguma izmērs pret Dievu!
Kas nosaka iespējamos nozieguma izmērus, dizainējot Būtni? ;-)

Tātad tu uzstāj, ka es drīxtu bērnam dot 5īti, bet līdzko šis to lietos nepareizi es šim situ pa kaklu? Kur te brīvība?

Mēs takā par traku suni runājām (neatgriezenisku ļaunu seku simbols). Kur te piecītis?

Tāpēc, ka ļaut šiem pēc kāda laika sākt mocīt citus cilvēkus būtu neetīski! Tamdēļ šie moka viens otru...

Nuja, aber kāpēc viņi to dara mūžīgi?

Pietam šeit pat vēl vairāk, zināms, ka tie ir defektīvi ļauni spermotozoīdi!
Kas ir viņu autors? Nu, un ja ļauni, bet tiem piemīt apziņa, un tie izjūt sāpes, tad vienalga mocīsim?

To pašu Sātanu tak Atklāsmes grāmatā iemet ugunī un moka - ne jau viņš pats iemetās ugunī un mokās. Mūžīgi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 5 , pavisam kopa bijuši: 32612