atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību ...ne ko es gribu, bet ko Tu gribi!
conscience
Iesūtīts: 2008.03.24 22:24:09
Mācos būt kristiete, bet šobrīd jūtos apjukusi. Kā zināt, kā saprast, vai Dievs uzlicis pārbaudījumu, kas jāiztur, vai arī atbrīvo mani no tā, kas manā dzīvē lieks, atbrīvo no grēka? Vai atkal un atkal jāpiedod, pazemībā un paklausībā jāpieņem uzliktais pārbaudījums, vai tomēr beidzot jābēg no bezdievja? Bez Dieva svētības mūsu attiecības ilga 9.5 gadus, bet neskatoties uz to Dievs dāvāja man lielāko dāvānu - mūsu bērniņu. Bet nu jau 2.5 gadus atpakaļ viņa tētis krita aszartspēļu atkarībā, kam attiecīgi sekoja viss no tā izrietošais. Meli turpinās. Iesākumā izmisīgi mēģināju cīnīties par mūsu attiecībām pati saviem spēkiem. Bet tagad esmu to visu nodevusi Dieva rokās un varu tikai lūgt. Dusmas un aizvainojums par visu nu jau ir palicis pāgātnē, esmu piedevusi, ka viņš izpostīja mūsu ģimeni (atļaušos to tā saukt, neskatoties uz to, ka bildinājumu tā arī nesagaidīju), bet arī mīlestības vietā palicis vairs tikai žēlums pret šo cilvēku.
Kā saprast Viņa gribu un nekļūdīties?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 20:32:47
Glāb nevainīgo! Savu bērnu un sevi! Viens no terapijas aspektiem ir, ka atkarīgais saprot, ka - tas ir nopietni! Ja tu un bērns viņam vēl ko nozīmējat, tad varbūt viņš caur šoku attapsies un meklēs dziedināšanu.
Ja nē, tad tu būsi pareizi rīkojusies. Jo tad tas nozīmēs, ka alkohols un azarts viņam ir svarīgāks par tevi un bērnu. Tad arī turpmāk nekas nemainīsies, tikai ies uz slikto pusi...
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.25 23:02:02
nju par ticibas lietam neko nezinu, bet tiri no cilveciska viedokla- tu darisi PĀRI savam bernam, ja ļausi vijnam augt kopa ar tēvu, uz kuru nevar paļauties, kas pieviļ un sāpina. tu saki ka esi lidzatkariga no bernibas- vai negribas partraukt so ``brinišķo dzimtas tradiciju``? vai tu noveli savam bernam tadu pasu bernibu un dzivi kā tev šobrid? labi, pienemsim, tu esi aar mieru veltit sevi visu viram, bet 1. tev nebus pietiekami daudz speka rupeties par berninu, dzivot vijnam lidz, jo tu nepartraukti domasi par to, kur un kada stavokli ir virs. 2. ar to tu paraksti arii sava berna likteni zem teva atkaribas, berns ari nepartraukti uztrauksies par teti. un es personigi domaju ka ``satana kardinajums`` drizak ir neko nemainit, laut vel sabeigt atkarigajam nevainigu cilveku dzives, nevis kaut kads mistisks, bezjedigs parbaudijums visa muža garuma.saņemies un maini savu un berna dzivi uz labu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.26 09:21:27
conscience
Jēzus sēdēja pie viena galda ar grēciniekiem, nešķirojot, kas labs, kas slikts, mācīja piedot un labu darīt.
Tu nevari būt tik stipra un varoša kā Jēzus.
"Darīt labu" nenozīmē izdabāt. Darot "labu" dzērājam vīram, tu vienlaicīgi dari ļaunu sev un bērnam.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.26 12:47:31
Ctulhu
Ar ļoti retiem izņēmumiem. Lielumlielākais procents aiziet uz leju bezcerīgi, paraujot līdzi tos, kam nepietiek spēka vai drosmes vai apņēmības glābt sevi un bērnus.
Tikai šoks kādreiz liek attapties. Pašam atkarīgajam ir pa īstam jāgrib atbrīvoties - TIKAI tad tas ar Dieva palīgu ir iespējams.
elina222
# Labojis elina222: 2008.07.23 00:12:32
conscience Kā zināt, ka labais, ko redzi iespējamu, nav vienkārši sātana kārdinājums un sliktais nav vienkārši pārbaudījums no Dieva?
Līdzīgas bažas mani ilgi turēja līdzatkarīgu savam civilvīram, bet n-to reizi jau pārliecinos, ka nav vērts, nav vērts sāpināt bērnu un sabojāt viņam dzīvi un priekšstatu par normālām attiecībām ģimenē.
conscience lai tev veicās!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.07.23 01:20:46
Ctulhu
Dzeeraajs nav cilveeks. Patriekt un aizmirst.

Kaut kur Tu par līdzīgu tekstu draudēji ar KK neiecietības pantiem.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.07.23 01:31:31
conscience

Neriskēšu izteikt viedokli/pamācību, jo informācija ļoti nepietiekama, izņemot - lūgšanas par Svētā gara vadību un Dieva žēlastību Jēzus nopelna dēļ (ai, cik auksti formāla definīcija sanāk). Par bērnu, par sevi, par bērna tēvu.

Jēzus sēdēja pie viena galda ar grēciniekiem, nešķirojot, kas labs, kas slikts, mācīja piedot un labu darīt.

Te nu jāatcerās, ka Jēzus vienmēr atšķiroja grēkus. Nu tas tā gadījumam, ka mums gribas Viņu iztēloties kā līdzjūtīgu žēlabaini un palaist gar ausīm, ka pret grēku Viņa nostāja bija (un IR) kategoriska.

Es vairs nespēju savā ģimenē kā sava bērna tēvu redzēt cilvēku, kam alkohols jau ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, kura dzīve ir pilna meliem, kurš turpina spēlēt, kurā vairs nav ne kripatas atbildības un kura sieva es Dieva priekšā nekad nepiekritīšu kļūt.

Tomēr ir ieteikums. Ja Tu turpini atteicības ar šo vīrieti, tad uztici tās Dieva vadībai un pierasi, lai viņš arī to dara, t.i. - laulība baznīcā ar visu kas no tā izriet.

Te ir morāle citiem ļaudīm. Kopādzīvošanu legalizējiet laulībā un laikus to uzticiet Dieva vadībai. Nopietni.

Ceru, ka pārāk nemoralizēju.
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.07.23 07:34:08
De javu`
Vai šis raksts vienreiz jau neuzpeldēja forumā?
varbūt,tas bija citā kristīgā portālā.Bet varbūt analogiska dzīves situācija,ar pārsteidzoši līdzīgu scenāriju un situācijas aprakstu.
Katrā ziņā rūdīts spēlmanis,kas spēļu zālē nospēlē gan gimenes budžetu,gan uz spēles ir licis gimenes vērtības,jau ir kritis negantībā.Iekams vīrs nenonāks savā zemākā dzīves punktā,kad būs zaudējis gan materiālo stabilitāti,gan gimenes atbalstu,gan pašu gimeni,izsaku pieņēmumu,šaubos vai tieksme uz azartspēlēm viņu atstās.Pašlaik pasaule ap viņu brūk un noārdās,bet nav vēl iestājies lūzuma punkts.vai nu kritiens bezdibeni,vai nu atdzimšana.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.23 09:50:36
Ctulhu
Dzeeraajs nav cilveeks
Par šito man Tev gribētos krāmēt! Kaut arī mans Tev bija dzērājs, viņš bija kolosāls cilvēks.
conscience
Pirmkārt, Tu Dieva priekšā esi atbildīga par sevi un bērnu. Uzturot to vīrieti Tu vari viņu tikai gremdēt dziļāk, jo paver viņam iespējas turpināt tādā pat garā. Vēl piedevām, no attāluma ir vieglāk piedot Un arī vieglāk palīdzēt tā, lai nekaitētu ne viņam, ne Jums ar bērnu.
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.23 10:29:31
conscience
Iespējams, ka vīrietis domājis tieši tā, kā Duksis, ka sievietēm vajag naudu. Veids, kur it kā godīgi var iegūt naudu, ir spēļu zāles. Un te arī sākas apburtais loks - varbūt nākošreiz, jāatspēlē, nevar tā būt, ka nebūs, ir taču vienreiz jāpaveicas utt. Diskomforts, ka vīrietis nespēj dot, ko it kā sievietei vajag, tiek apslāpēts ar alkohola devu, arī ar vien lielāku un lielāku, līdz veidojas atkarība. Līdz beidzot, ejot garām spēļu zālie, viens čukst ausī - nu šoreiz tev tiešām palaimēsies.
Bet, nekā.
Tāda ir dzīve bez Dieva.
Un te atkal prātā viens - Mīlestība.
Dievam vien zināms, kas par iemesliem ir šīm problēmām, tādēļ prasi Dievam. Ja nemāki, aizej pie mācītāja. Meklē tādu mācītāju, kas spēj tev kaut ko pateikt, vai aizlūgt. Atceries līdzību no Svētajiem rakstiem par pazudušo dēlu. Sāc ar sevi.

Mīļais Tēvs, Jēzu Kristu, lūdzu, atveri šim pazudušajam dēlam acis, ka viņš ierauga, ka pie Tevis ir labi, ka pie Tevis ir viss un vairāk mums nevajag ne nieka. Kungs, pārcērt apburto loku, lai šis vīrs ierauga, ka pat pelavas, kas paredzētas cūkām, nav ļauts viņam ēst. Kungs, ved viņu mājās, un ļauj viņam sakārtot attiecības ar Tevi. Jēzus Kristus vādā es Tevi lūdzu.


sabio
# Iesūtīts: 2021.04.04 20:11:56
Ir grāmata (bija arī internetā pieejama)- "Sievietes, kas mīl par daudz", tur arī izskaidrots, kāpēc un kā viņas pamanās sačakarēt sev dzīvi, slēpjoties it kā aiz cēlas motivācijas...
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 89 , pavisam kopa bijuši: 33413