atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kā sagaidīt?
sivens
Iesūtīts: 2007.12.29 15:36:43
Lūdzos lai sastaptu to vienīgo īsto cilvēku, ar ko varētu būt viens un nekā. Sāku jau izsamist, jo tas laiks tomēr ir tik ierobežots, gadi nestāv uz vietas, jaunība tāpat. Vai Jums brāļi un māsas ir kāds stiprinošs vārds kā sagaidīt? Ko darīt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.04 00:10:55
Artos
Viņi ir nomaldījušies tuksnesī, bet aizbāzuši ausis un aizžmieguši acis un lielīgi brien uz bezdibeņa malu. Pa ceļam skaļi bļaustoties, cik labi viņi visu redz, dzird un saprot... Vai tad tev viņu nav žēl?...
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.01.04 09:24:30
Artos
Bet ja nopietni, karojošie ateisti man ir vispretīgāka cilvēku suga, kas nav cienīgi nemaz saukties cilvēka vārdā. Ja viņi atļaujās publiski zaimot Dievu, tad ir pelnījuši visskarbākos vārdus.
Ko nu tur niekoties ar skarbiem vārdiem, varbūt uzreiz iekursim sārtu?
iemaldījies KAUT.. [91.188.36.193]
# Iesūtīts: 2008.01.11 00:04:33
man jau liekas šitas ir atkarīgs no cilvēka paša....
gribēs aprecēties - apprecēsies... un īstais ir tas kuru aprec, nav cita īstā vai neīstā!!!
un es domāju par sevi: es neesmu aprecējusies, jo par maz mīlu & mani par maz mīl.... tad kad man pietiks kāda cilvēka mīlestība tad ar aprecēšos!!!
jo precēšanās taču ir mīlestības jautājums
vilks
# Iesūtīts: 2008.01.14 00:28:08
Man atkal šķiet,ka precēšanās pati par sevi bibliskajā tradīcijā nav mīlestības jautājums. Mīlestības jautājums ir dzīve laulībā,t.i.,ko esi apprecējis,tas jāmīl. Protams,to vieglāk darīt,ja otru mīli jau pirms kāzām,bet tas nav obligāti. Man bija pārsteigums uzzināt,ka abas manas vecmāmiņas precoties nemaz par savu mīlestību nebija drošas,svarīgi bija citi faktori. Mīlestība atnāca vēlāk un palika visu mūžu.
Laimīgā [81.198.64.68]
# Iesūtīts: 2008.01.24 15:35:11
Galvenais nevajag aizrauties ar īstā partnera meklēšanu. Ja tu esi lūdzis Dievam otru pusīti, tad tici man, Dievs tavu lūgšanu ir dzirdējis un arī piepildīs. Turpini dzīvot un kalpot Dievam un pienāks tā diena, kad iepazīsi savu otro pusīti. Jo brīnumi atnāk tad kad vismazāk tos gaidām.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.02 13:48:09
Mīlestība ir trūkumu, nevis pilnības mīlēšana. Pilnības mīlestība ir pasaules nemīlēšana.
Mīlestība un piedošana ir viens un tas pats.
Mīlestība ir neglītā skaistums.
Cilvēkā vienmēr notiek cīņa starp mīlestību un dzīvnieku.
Sekss nevar būt mūžīgs, mūžīga var būt mīlestība no attāluma.
Erotikai jāpāraug par dvēseļu attiecībām, ja mīļākajai grib būt blakus debesīs.
Īstie notikumi ir domu notikumi.
Sapņi nedrīkst piepildīties, lai paliktu skaisti
.

No Rubeņa+Subača grāmatas Domas un līdzības .
tikko [87.110.1.218]
# Iesūtīts: 2008.03.13 14:45:17
Lai kā,arī man nācies savā laikā par to stresot ne pa jokam. Tomēr ar laiku ir jāsaprot un jānovērtē visi + un - tam laikam, kurā dzīvo viens. kačājies, spēlē basīti, piedalies draudzes dzīvē vai dejo... izdomā kaut ko, kas patīk,lai nav jāgrimst grūtsirdībā. A tā sivenite atradīsies. Un varbūt labi, ka tik ilgi jāgaida, jo kas zin kāda cūka agrāk būtu trāpījusies.......................
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.13 15:02:32
Lūdzos lai sastaptu to vienīgo īsto .... Sastpsieties. Agru vai vēlu. Savu lodi nedzird... .
ļer,ļer,ļer.. [84.237.134.88]
# Iesūtīts: 2008.03.13 16:02:39
Mīlestība ir trūkumu, nevis pilnības mīlēšana. Pilnības mīlestība ir pasaules nemīlēšana.
Mīlestība un piedošana ir viens un tas pats.
Mīlestība ir neglītā skaistums.
Cilvēkā vienmēr notiek cīņa starp mīlestību un dzīvnieku.
Sekss nevar būt mūžīgs, mūžīga var būt mīlestība no attāluma.
Erotikai jāpāraug par dvēseļu attiecībām, ja mīļākajai grib būt blakus debesīs.
Īstie notikumi ir domu notikumi.
Sapņi nedrīkst piepildīties, lai paliktu skaisti .

es atvainojos - visbiežāk mēs iekāpjam dubļos tieši zvaigznēs skatīdamies.
es no savas dzīve pieredzes varu teikt - ņem un appreci daudzmaz normālu cilvēku - viss pārējais notiks un būs - arī tā cēlā, kvēlā mīlestība.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.03.13 16:32:29
No pagājušā gada decembra šī te diskusija velkas un atdzīvojas.
Tikai neviens šeit nav atradis to savu īpašo mīlestību. Prasības dažādas , meklējumu plāns arī dažāds , bet nav atrasts un viss ….

Un nevajag arī !!!

tas liecina par augstāku spēku norādēm!!!
ļer,ļer,ļer.. [84.237.134.88]
# Iesūtīts: 2008.03.13 16:36:45
kas tad tie tādi par paziņojumiem? no kurienes šāda informācija? varbūt dažs labs ir ne tikai atradis bet pat uzspējis pazaudēt, lai atrastu no jauna.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.03.13 16:43:47
lai piesakās tas / tā , kam izdevies kaut ko atrast!
ļer,ļer,ļer.. [84.237.134.88]
# Iesūtīts: 2008.03.13 16:45:52
varētu palūgt nekrist histērijā?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.03.13 16:51:16
es nekad nekrītu histērijā!
tikko [87.110.1.218]
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:22:25
Briinumsons
labs veids kā meklēt "īpašo mīlestību",bet nepaniko
Kundali
# Iesūtīts: 2008.03.13 20:33:19
Kā tur bija ar iešanu klosterī ?
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.13 22:34:28
Briinumsons
Lielai daļai no šī foruma regulārajiem apmeklētājiem iemesls te nākt un parunāties nav tas pats, kas tev - mēs katrs savējo esam jau atraduši! Bet tev kā katolim laikam labāk būtu cerības likt uz katoļu lapu, lai sastaptu savu īsto ?
Tomēr šeit apgrozās arī tādi, kas savu lodi nedzirdot, acīmredzot un ausīm dzirdot, ir tikuši tik smagi ievainoti, ka nespēj atgūties un kā ievainoti zvēri vicinās ar ķepām uz visām pusēm, cenšoties kādam trāpīt, ievainot, sāpināt. Cerot, ka ar to mazināsies paša sāpes... Bet atriebība - pretēji sakāmvārdam - nav salda un vēršas pret atriebt gribētāju un sagrauž viņu pašu. Lai viņam miers sirdī un domās!
ļer,ļer,ļer.. [84.237.167.15]
# Iesūtīts: 2008.03.14 08:45:05
Balss
"Lielai daļai no šī foruma regulārajiem apmeklētājiem iemesls te nākt un parunāties nav tas pats, kas tev - mēs katrs savējo esam jau atraduši! Bet tev kā katolim laikam labāk būtu cerības likt uz katoļu lapu, lai sastaptu savu īsto ?"

jautājums sekojošs - vai tiešām `lapas` jeb konfesijas nosaukums spētu veikt tādus brīnumus? uz ko gan mēs liekam savu cerību?

a- masiks Balsij.
Lai viņam miers sirdī un domās! - noteica Balstiņa un ievilka atpakaļ savus nadziņus....neatkarīga, ar labi padarīta darba sajūtu, līganā gaitā ejot projām... vēl pagriezās un pār plecu nomurrāja: "Murrrr"...

nu lūk - piedošanu no sievietes, kura ir atraidīta - tas ir varoņdarbs. ne katra uz to ir aicināta.



ļer,ļer,ļer.. [84.237.167.15]
# Iesūtīts: 2008.03.14 10:07:39
a-masiks
neņemos spriest, no malas labāk redzams, reizēm par šo to pasmīkņāju. a kas?
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.14 13:46:33
a_masiks
ļer-ļer laikam ir nepilnīgi informēta, jo sākotnējie kašķi ir moderatora izdzēsti. Varbūt, ka no atlikušajiem varēja rasties maldīgais priekšstats, it kā man būtu kāda ārpusforumiska interese par mums zināmo, lai gan nepazīstamo un (man) vārdā nesaucamo personu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 34421