atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kas jums liek justies mīlētiem?
vilks
Iesūtīts: 2010.06.02 19:23:41
Gribētos zināt.
Jautājums attiecas gan uz to, kā izjūtat Dieva mīlestību, gan cilvēku.

Un, jā - vai jums ir svarīgi, ka jūs mīl?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.04 12:32:08
Pirtniece
esot laba grāmata 5 milestibas valodas.pats gan neesmu lasijis.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.06.04 12:36:44
Pirtniece esmu lasijusi, nav slikta. bet vēl pat labaka ir manuprāt "Virieši ir no Marsa, sievietes - no "Venēras
Donachka
# Labojis Donachka: 2010.06.04 12:38:08
Svētais
ieskau izlasiit, ja neesi lasiijis, graamata ir laba.

Pirtn, vot taa graamata gan man liekas viens amerikaanju plakaniigums. nevar noliegt, ka shis un tas tur, tachu peec taa sizlasiishanas man bija skaidrs, ka pa lielaakai daljai esmu no Marsa nevis veneras. Manuprat, ta gramata paraak vienkarshota.
Nee, nu " 5 miilestiibas valodas" jau arii nav nekaada dziljaa psihologjija, tahu labi paraada to, ka ne vienmeer "nedari otram to, ko negribi, lai dara tev" darbojas
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.06.04 12:40:32
Trilobīte taisnība, tikai ilgākā un dažkārt arī sāpīgākā ceļā
Donachka
# Iesūtīts: 2010.06.04 12:41:48
TrilobītePirtniece
Taa ir, tachu tas ilgakais celsh biezhi vien ir taa veerts.
Pirtniece
# Labojis Pirtniece: 2010.06.04 12:43:52
Donachka diezi, es būtu aiztaupījusi dažu labu zilumu sev un vīram, ja būtu agrāk zinājusi to ko uzzināju no šīs manis pieminētās grāmatas
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.06.04 12:50:19
Svētais
ir lasīta. nu, nekas jauns tur gan nebija, bet atkārtošanai laba.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.04 13:06:45
S.R.(katole)
ikdiena tomer sevi ar gramatu nesamilesi, tas fakts, jaa ...
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.06.04 13:09:02
Svētais
fui, nu ko tu runā!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.04 13:14:16
S.R.(katole)
ne nu es domaju, ka ar jutam un ta tas no gramatas nedabut. nezinu, ko tu padomaji.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.06.04 13:18:59
Svētais
tagad netaisnojies, es nezinu ko tu domāji, bet es zinu ko es padomāju. labi,labi - tas ir joks!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.04 13:24:08
S.R.(katole)
nu ja, tapec saku, nedaoma par mani pec saviem standartiem
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.06.04 13:35:46
Svētais
gribi pamērīties?
vilks
# Iesūtīts: 2010.06.04 14:40:49
Svētais
no/par Dievu vajadziga zinasana un ticiba tam , tad ar to pietiek.
Nez, man principā ir svarīgi arī piedzīvot Dieva mīlestību, ne tikai teorētiski par to zināt. No lietām, kuras zinu tikai teorētiski, bet kas man dzīvē nekādi neizpaužas, man sevišķa labuma nav.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.04 14:43:44
vilks
bingo, mums visiem vajag! domaju, ka to ikdiena var caur miljons lietam sanemt, ne tā? un tadejadi piedzivot, vai ne? Teiksim, es pamostos, tatad varu slavet Dievu, tatad Dievs mani mil, jo uztur mani pie dzivibas utt..utt...
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.04 15:54:23
vilks un Svētais lieku galā savu āmen. Esat Dieva meklētāji un ne tikkai meklētāji , arī atradēji un arī pildītāji.
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.06.05 14:35:38
Pievienojos Vilkam, man ļoti nepieciešams (tas dara mani laimīgu un apmierinātu) mīlestību sajust, un ikdienā to redzamās lietās un darbos saņemt. Laikam piederu pie tipa, kuram mīlestība izpaužas taustāmi un sajūtami. Arī pati savu mīlestību tādā veidā izpaužu. Man patiešām nepietiek ar to, ka zinu, ka Dievs mani mīl, ka Viņš mani izredzējis, šķīstījis un dāvājis mūžigās dzīves dāvanu. Es alkstu pēc ikdienas tuvuma, ikdienas atklāsmītēm un pamācībām, ikdienas palīdzību un iepriecinājumu. Tuksneša periodos es tiešām slāpstu pēc Dieva mīlestības izpaudumiem manā dzīvē.
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2010.06.06 14:56:54
Nezinu, kurā brīdī mana zināšana, ka Dievs mani mīl, pārvērtās praktiskā šīs mīlestības piedzīvojumā, tas vienkārši reiz notika. Kopš tā laika tā arī dzīvoju - Dieva mīlestības apņemta un tā ir skaistākā izjūta, ko vien var piedzīvot!
Protams, arī cilvēku mīlestība ir kas tik skaists, tas piedod Debesu smaržu, - vistuvāko cilvēku mīlestība, ko izbaudu personīgi. Taču nereti gadās būt klātesošam tam, kā man sveši cilvēki izrāda mīļumu viens pret otru. Vai kā Dievs samīļo citus un man ļauts to redzēt - tas ir tik skaisti un tik īpaši!
Dzīve bez mīlestības ir dzīve bez Dieva, jo Viņš ir Mīlestība. Un pat tad, ja tevi nemīl neviens, tu vari mīlēt - Dievu vispirms un arī tuvāko.
Reiz vaicāju savam Mācītājam - Kā mīlēt tos, kurus nespēju mīlēt? Viņš atbildēja ļoti praktiski, un tas man bieži palīdzējis - Iesākumā dari pret viņiem mīlestības darbus!

Donachka
# Iesūtīts: 2010.06.10 18:25:28
Zini, veel sajusties miiletam noziimee arii miileet pasham. Jo apgruutinosha ir ta miilestiiba, kurai nevaram atbildet. Vismaz man taa liekas.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.06.12 00:47:58
vai jums ir svarīgi, ka jūs mīl?

protams! bez mīlestības cilvēks vīst kā puķīte bez ūdens. ar mīlestību cilvēks lido.ja pats mīl. ja sajūt Dieva mīlestību arī lido bet citādi. ja saņem mīlest`bu kurai nav ko atbildēt tad gan stulbi, Donai taisnība. tad vairāk par līdzjūtību nav nekā un lidojuma arī nav
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 2606