atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību un vēlreiz par Jaunavu Mariju...
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.22 14:19:30
Atļāvos atvērt jaunu tēmu, lai gan apskatījos, ka par to jau ļoti daudz runāts, bet man ir attaisnojums - te pārmaiņus pēc būs tikai par Marijas argumenti. Luterāņa argumenti.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
vasara
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:08:01
Jona, jā - svētie - tie, kuriem Dievs piešķīris Kristībā svētumu
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.22 17:09:18
Trilobīte
par Valtortu -
Saint Padre Pio more than "advised" a spiritual daughter, Elisa Lucchi, to read Valtorta`s writings. "I don`t advise you to---I order you to." From a letter of Rosi Giordani, Jan. 7, 1989, San Giovanni Rotondo.

Nu nekādi nav iespējams noraidīt, nepaliekot zem sitiena Vatikānu kopumā... (kas, neuzticas savam Svētajam?). Bet mani tas neuztrauc ne mazākajā mērā, es Balsi atpazinu pati. (bet Racingeram neuzticos no laika gala)
Par hostijām neievēroju, bet tad jau mums būtu jānoraida visi evaņgēliji principā - jo piem., Jēzus teiktie pēdējie vārdi pie krusta atšķiras katrā no tiem.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:12:42
Vasara
Kristībā mēs tiekam tikai šķīstīti no vecajiem grēkiem. Svētdarīšana ir visa mūža darbs (pienācīga dzīve, grēksūdzes utt.utjpr.), un pat ar to bieži par maz. Nevajadzētu saukt sevi par svētiem jau tagad, tas ir slikts tonis... lai tas paliek labāk īsteni svētiem cilvēkiem (paši viņi sevi nekad tā nesauks, tā viņus saucam mēs..).
indriķis
# Labojis indriķis: 2008.10.22 17:13:42
Kur ir problēma? Problēma ir sekojošajā - Svētā Jaunava Marija tiek de facto iecelta dievietes kārtā ar savu "pestītājas" darbu un savu kultu. Līdzīgi , kā faraonus vai Romas imperatorus iecēla dievu kārtā. Atliek vien godīgi secināt - lielai daļai katoļu viņa ir dieviete.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:14:16
Opā ko sarakstījuši!

Tieši to jau tev Trilobīte tūlīt pārmetīs šo "es Balsi atpazinu pati" jo pēc RKB dogmatikas sanāk, ka balsi atpazīt neviens pats nevar, to var tikai faktiski Pāvests & Co un tad visi pārējie RKB adepti Kristus balsi atpazīst tikai tad, ja Pāvests & Co sāk runāt... citādi Kristus var uz ausīm stāvēt, RKB adeptam tā būs individuāla atklāsme, kas apriori nekad nevar sakrist ar Dieva Vārdu!

Es tev šo apgalvojumu pārmetīšu citā aspektā... ka pirms Dievs nav darījis tevi par savu bērnu, tas ir viņa ģimenes locekli, tikmēr tu Tēva balsi nehrena nevari atpazīt, ja vien neuzstāj, ka Pirmdzimtais Grēks nav tevi sabojājis viscaur - tai skaitā arī tavu "garīgo dzirdi"

Bet ja tu uzskati, ka tava Balss atpazīšana nāk no paša Dieva... nu tad jau lai viņš pats lūko, ko tu esi vai neesi atpazinusi!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:14:54
atv. , turpināšu rīt, šodien mans off...
vasara
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:15:00
Jona, nekur nevar mākslīgi pacelt - ir tā kā ir - vienalicīgi grēcinieks un svētais
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:18:47
Nevajadzētu saukt sevi par svētiem jau tagad, tas ir slikts tonis... lai tas paliek labāk īsteni svētiem cilvēkiem (paši viņi sevi nekad tā nesauks, tā viņus saucam mēs..).

A kuru tas vispār uztrauc... kaut kāds tonis un izlikšanās cilvēku priekšā. Arī Kristu krustā piesita, jo viņš sevi par Dieva Dēlu zīmēja... tā teikt... slikts tonis!

Neviens nevar sevi saukt par svētu, ja Dievs pirmais viņu par tādu nav nosaucis. Bet tā kā Dievs pats mūs sauc par svētajiem Kristus dēļ, nevis mūsu kaut kādu kvalitāšu dēļ, tad kas tu tāda, kas deklarēs, ka runāt kopā ar Dievu vienā balsī ir "slikts tonis"! Ne jau cilvēku acīs mēs taisamies taisni zīmēties... svarīgi ir vai Dieva acīs esam taisni. Un kāmēr tev pierē nav Dieva acis, tikmēr tu pat redzēt nevari kurš ir un kurš nav svētais. Jo daudz velnu izgājuši avju drēbēs, kas par svētajiem izliekās un tāpat ir pilni māju pakši un pažobeles ar Lācariem, kuri kopā ar suņiem ēd, un tomēr viņi Dieva acīs ir svētie!

Tādējādi, ja tu netici, ka tu esi svēta Dieva acīs, tad tu noliedz Kristus darbu...

Zelts ir zelts arī tad, ja tas ir dubļos un sūdos izvārtīts... nekas Dievs pats viņu nomazgāz un nospodrinās!

Savukārt kakuci tu vari pindzelēt zelta krāsā cik gribi, tomēr tas paliks kakucis... lai arī cilvēkiem tas šķitīs zelts esam!

Ļauj Dievam darīt savu darbu un runāt savus vārdus, tu tikmēr labāk skaties un klausies un mācies!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:23:05
Trilo, tā viņš ir... probzas ir ar to, ka piņķerējamies tajā, kas ir Bāzes Atklāsme, kas ir universāla un saistoša ticīgajiem visos laikos un vietās... un kas ir tikai "tradīcija" - laba lieta kārtībai, bet ne pašas Atklāsmes "koriģēšanai"
Artis
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:37:06
Suņi rej un karavānas dodas tālāk...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.22 17:45:30
Suņi rej un karavānas dodas tālāk...

Man jau likās, ka jūs latentie musulmaņi...
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.22 20:16:05
Mulders
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.23 11:17:01
vasara
... ir tā kā ir - vienalicīgi grēcinieks un svētais

Es atkal nekādi neiebraucu, kāpēc jādevalvē jēdziens.. Vai tad kristietis jau tāpat nav pietiekami svēts un (faktiski jau) milzu avansā dots vārds? Ja kristietis var vel tikt saprasts ari kā sekotājs/Kristus skolnieks, tad svēts - tā jau ir kvalitātes apliecība..
Un kāpēc ieciklēties uz vienu patmīlībai tik glaimojošo Rom. (kā tikai sektanti dara) kāpēc piem. ne Tesaloniķiešiem? /1.Tes.4/:
http://www.bibele.lv/bibele/bibele.php
visas pārējās vietas apliecina ka mēs esam vēl tikai procesā...

P.S.
a par dievu nosaukties te nevienam negribas? Ja labi grib, arī to var izfinglierēt :

33 ... "Nevis laba darba dēļ mēs Tevi gribam nomētāt, bet Dieva zaimošanas dēļ, tāpēc ka Tu, cilvēks būdams, dari Sevi par Dievu."
34 Jēzus viņiem atbildēja: "Vai nav rakstīts jūsu bauslībā: Es esmu sacījis, jūs esat dievi. -
35 Ja raksts tos nosaucis par dieviem, uz kuriem attiecas šie Dieva vārdi, un raksti nevar tikt atcelti,
36 vai tad Tam, ko Tēvs ir svētījis un sūtījis pasaulē, jūs drīkstat pārmest Dieva zaimošanu, ka Viņš sacījis: Es esmu Dieva Dēls.
/Jņ.10/

Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.23 11:41:00
visas pārējās vietas apliecina ka mēs esam vēl tikai procesā...

Un citas vietas apliecina, ka mums jau TAGAD pieder pestīšana un Dieva mantojums. Bet vēl ir vietas, kas māca, ka daudzas lietas jau ir aiz muguras... teixim kad Kristus runā par tiem, kas uz Mozu paļaujas, tad viņš tā arī saka - tie jau savu spriedumu ir dabūjuši, jo uz Mozu paļaujas! Tāta norāda, ka Tiesa jau ir notikusi un spiredums ir uzrakstīts!

Jona tu visu laiku aizmirsti, ka Dievam NAV laika... viņa acīs tas, kas tev vēl būs, jau ir TAGAD... Tad kāpēc tev rada problēmas tas, ka Dievs to pasludina saviem ticīgajiem...

Ebr 10:10 Pēc šīs gribas mēs esam ar Jēzus Kristus miesas upuri padarīti svēti pavisam .

Rom 5:1 Tad nu mums, ticībā taisnotiem, ir miers ar Dievu caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.

Rom 6:11 Un daži no jums bija tādi. Bet jūs esat nomazgāti, jūs esat svēti kļuvuši, jūs esat taisnoti Kunga Jēzus Kristus Vārdā un mūsu Dieva Garā.

Un daudzas citas lietas, kas rāda, ka Pestīšanas Process ir aiz muguras! Dieva Spriedums pār ticīgajiem jau ir izteikts - PIEDOTS - Brīvlaišana ir pasludināta, Kristus ir nācis un miris un augšāmcēlies. Tas ir noticis.

Tas Process par ko tu runā, tas ir svētdarīšana, kas ARĪ ir Diev Darbs... Taču tā kā mums ir pasludināts šī taisnošana, Tēvs savus bērnus ir saucis atpakaļ mājās... tad tas, ka mēs tagad atrodamies vannasistabā un kā saka Kristus -
Jāņa 13:10 Jēzus saka viņam: "Kas ir mazgājies, tam nevajag vairāk kā vien kājas mazgāt, jo viņš viscaurēm ir tīrs. Arī jūs esat tīri, bet ne visi." 11 Jo Viņš pazina Savu nodevēju, tāpēc Viņš sacīja: "Ne visi jūs esat tīri."

Pēc tam Jāņa 15:3 Jūs jau esat tīri to vārdu dēļ, ko Es uz jums esmu runājis.

Redzi... jau esat. Bet kājas mums vēl jāmazgā... mēs topam mazgāti ikdienas Kristus Vārdā... Kas tad ir grēksūdze un absolūcijas sakraments, ja ne šāda kāju mazgāšana, kur pats Dievs tās mums mazgā...
Tas ka bērns ir noķellējies pēc suņa nekādīgi nepadara viņu par suni... Tēvs atkal ņem un mazgā šo bērniņu atkal un atkal, ja vien bērns nepaliek šajā dubļu pļančkā, bet nāk atpakaļ... un Tēvs arvien māca kā nenoķellēties... un bērni mācās...
Ko ta tu gribēji, nupat piedzimis bērns lai jau būtu ūberkrutais... viņš joprojām turpina čurāt bixēs, kakāt, atraugāties, brēkt, u.c.

Ja tu paskatītos uz cilvēkbērniem un spriestu par cilvēkiem pēc tā kā uzvedās zīdainis, tad es negribu būt cilvēks!

Taču tev nezkamdēļ netraucē skatīties uz Dieva bērniem, kas nupat piedzimuši un tieši tāpat ķellējas, krīt, atraugājas, ir egoistiski un vēl lāgā neprot staigāt, un tu viņus nespēj nosaukt par Dieva Bērniem, jo redz viņi nav pieauguši kā Kristus ai kā kādi spēcīgi, kas jau ir auguši lieli un prot mazliet staigāt, prot neiekāpt kurā katrā peļķē un neēd kuru katru mācības barību ko uz ielas atrod...

Svēts nozīmē - Dievam Nošķirts... Dievam Piederošs... un tādi ir visi visi Kristieši kas ir Kristū un kuros Kristus ir... Jā daži neprot staigāt, citi prot staigāt, kāds var aiziet pa pus pasauli un vēl zīloni atnest, cits līdz galdam neprot aizrāpot... bet visi viņi ir Dieva Bērni...

Kā stāv rakstīts!

Tit 3:
4 Bet, kad atspīdēja Dieva, mūsu Glābēja, laipnība un mīlestība uz cilvēkiem,
5 Viņš mūs izglāba, nevis taisnības darbu dēļ, ko mēs būtu darījuši, bet pēc Savas žēlsirdības, ar mazgāšanu atdzimšanai un atjaunošanos Svētajā Garā,
6 ko Viņš bagātīgi pār mums izlējis caur Jēzu Kristu, mūsu Pestītāju,
7 lai, Viņa žēlastībā taisnoti, mēs kļūtu cerētās mūžīgās dzīvības mantinieki.

Efez 5:
25 Vīri, mīliet savas sievas, tāpat kā Kristus ir mīlējis Savu draudzi, pats nododamies viņas labā,
26 lai to darītu svētu, šķīstot ar mazgāšanu ūdenī caur vārdu,
27 Sev Savu draudzi sagatavodams cienīgu, bez traipa, bez krunkas vai cita tamlīdzīga trūkuma, lai tā būtu svēta un bez vainas.


Lūk parādās kā Kristus mazgā savu draudzi, Kristus dara cilvēkus par svētajiem, nevis viņi paši sevi mazgā!

Tīrīšana un mazgāšana ir Kristus darbs ne cilvēku darbs.

Protams... ir visam šim otra puse... cūku vari ar mega šampūniem mazgāt, tā ir un paliek cūka!

Taču mūsu dabu redz tikai Dievs, kā stāv rakstīts:

2 Kor 5:
16 Tad no šī brīža mēs neviena nepazīstam pēc miesas; un, ja arī mēs Kristu esam pazinuši pēc miesas, tomēr tagad vairs nepazīstam.
17 Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.
18 Bet tas viss nāk no Dieva, kas mūs ir salīdzinājis ar Sevi caur Kristu un mums devis salīdzināšanas kalpošanu.
19 Jo Dievs bija Kristū un salīdzināja pasauli ar Sevi, tiem viņu grēkus nepielīdzinādams, un ir mūsu starpā licis salīdzināšanas vārdu.
20 Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu!
21 To, kas grēka nepazina, Viņš mūsu labā ir darījis par grēku, lai mēs Viņā kļūtu Dieva taisnība.


Tā kā nevajag putrot piedzimšanu ar mazgāšanu!

Pirmais ir noticis, otrais ir procesā! Ja kāds nav no Dieva piedzimis, tad viņa dzīvošanās pa šampūnūdeni neko nemaina viņa dabā... Ārēji tāds varbūt būs tīrs, bet viņa daba joprojām būs cūka, suns vai kāds cits zvērs... Savukārt... nekādi dubļi nespēj padarīt Dieva Bērnu par cūku... ja vien viņš pats nepaliek šajā vircas bedrē, bet arvien iet pie Tēva un meklē mazgāšanos viņa Kristībā!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.23 11:47:45
Un citas vietas apliecina, ka mums jau TAGAD pieder pestīšana un Dieva mantojums

Pestīšanu var pazaudēt vienas dienas laikā, ja kas. Gribi teikt, ka visi Bostonas pedofīli utml. jau tā glīti un pavsai droši pestīti?? nu moins... priekš kam tad vēl tādas grēksūdzes, kā es jau tev reiz jautāju?

nekādi dubļi nespēj padarīt Dieva Bērnu par cūku... ja vien viņš pats nepaliek šajā vircas bedrē, bet arvien iet pie Tēva un meklē mazgāšanos viņa Kristībā!

vo vo... vai ja vien viņš pats nepaliek slepkavnieku bedrē un tīši nekrāj sev kvēlošas hirosimas ogles uz galvas...
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.23 12:02:16
Tāds maziņš rezumeišens

Ja kādam patiesi Jēzus runājis tikai Bībelē (no tādas līdz tādai lpp.), sastopams tikai baznīcā (no tikiem līdz tikiem) un ,pats par sevi - tajā visupareizākajā (tb protams, manējā), tad tēma noteikti nav viņam domāta.
Ak šie visupareizie un vēl vis-tie-pareizākie! ja kāds no viņiem apgalvo, ka viņam Dieva padoms šodien nepavisam nav vajadzīgs, es skaļi smiešos! drīzāk jau viens otram acis gatavi izskrāpēt (kuram tā visīstākā sukcesija? dekalogs jāpilda vai nav jāpilda? nu tad ir šķīstītava vai nav (jo abi varianti reizē - nu nekādi..)? utt. utjpr.),
es tikmēr vnk sekoju Jēzum. Un ar lielu prieku atkal un atkal pārliecinos, ka Viņa avīm saprasties nav problēma. Ne no vienas konfesijas:

отец Александр сформировал все свои экуменические принципы, которым всегда следовал в своем пастырском служении...
Экуменизм имеет два истока: либо подлинную широкую и глубокую духовность, которая не страшится чужого, либо поверхностное смешение всего в кучу. Разумеется, я за экумену первого типа. Но до него доходят немногие...

Отец Александр считал, что важнейшими задачами современного пастыря должны быть проповедь и миссионерство, а самая большая опасность для христиан - замыкаться в «благополучном» церковном «гетто».

Совместно с другими православными, католиками и протестантами отец Александр принял участие в создании Библейского Общества. ...

... nopelnīja tēvs A.Meņs gan tikai cirvi pakausī, un tas vēl ir jautājums - no svešiem vai savējiem ..
danar
# Iesūtīts: 2008.10.23 12:11:33
Nu,tad man ir jautājums tev ,Jona,ka tad var cilvēks būt dross par savu pestīšanu,ja to tik viegli var pazaudēt?Tad jau visu laiku jadara labie darbi un jāskrien uz greksūdzēm,jaatceras visi grēki...vispar smagi.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.23 12:21:22
danar

Droši mēs varam būt savās sirdīs, ja esam pietiekami tīri, saprotams. Ja vien tu godīgi seko Kungam, (pat ja esi visvisādu grēku un grēciņu pilna), jābīstas nav. Mūsu godīga piekrišana - Jēzum neko vairāk nevajag. Viņš mūsu vājumu zin vislabāk.
Es piem., vispār nedz uztraucos par pestīšanu, nedz vispār domāju par to. Vnk mīlu savu Jēriņu, katru dienu jūtu savā sirds lūgšanā, bet Viņš - atbild... ko vairāk?
Man interesē tikai tas, man pat valstības labumi nekārdina, ja tur nebūtu Viņa... just Viņa Mīlestību un drīkstēt mīlēt Viņu - tas patiesi ir viss ko gribu. Baiļu vai bažu man nav nekādu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.23 12:23:29
priekš kam tad es te vienā laidā labus avotus iesaku?


"Neticiet, ka Debesu Valstības iegūšanai ir nepieciešami acis krītoši darbi. Pietiekami ir ierastie, mīlestībā darīti darbi.
Mīlestība ir auga sēkla, kura, rodoties jūsos, aug līdz Debesīm, bet tās paēnā rodas citi tikumi. Es salīdzināšu to ar mazo sinepju graudu. Cik gan tas ir maziņš! Tā ir vissīkākā no visām sēklām, bet kāds no tās izaug augs un cik gan daudz augļus tas nes! Tas dod nevis simts augļus pret simts sēklām, bet gan simts pret vienu. Un kaut arī sēklas ir vismazākās (pēc izmēriem), tomēr cik gan lietderīgas tās ir.

Tāpat ir ar mīlestību. Ja jūs ieslēgsiet savā sirdī mīlestības sēklu pret Dievu un tuvāko un ja šīs mīlestības iespaidā jūs pildīsiet savus darbus, tad nekad jūs nepārkāpsiet Dekalogu. Jūs tad nemelosiet Dieva priekšā ar viltus - tikai pašas praktikas - reliģiju, kas ir bez gara. Jūs neapmelosiet tad tuvāko ar nepateicīgu un neuzticīgu uzvedības veidu, apzogot to tirdzniecībā un dzīvē.

Palūkojieties šurp, uz šo sinepju krūmu: cik gan putnu tagad meklē viņā patvērumu, un vēlāk tas kļūs par drošu mājokli putnu mazuļiem. Tā tas ir ar mīlestību. Mīliet un jūs tapsiet mīlēti. Mīliet un jums neaptrūksies žēlastība attiecībā uz jums padotajiem. Mīlestība un atklātība - un miers ieskaus jūs zemes virsū, bet Debesīs jūs gaidīs godība. Citādi ikviens jūsu darbs pārvērtīsies elles salmā.

Atcerieties mīlestības bausli un esiet uzticīgi Dievam -Patiesībai katrā savā vārdā, darbā un jūtās. Nepieciešams ir nepārtraukts darbs sevis pilnveidošanai - klusumā un pacietībā. Esiet droši, ka Dievs redz jūsu cīņas un atmaksās par katru uzvaru pār egoismu, nelaipna vārda apslāpēšanu, nepatīkamu prasību izpildīšanu. Dieva Valstība tiek būvēta ikdienas no mazām lietām, no mazo tikumu, bet jo īpaši - mīlestības piekopšanas. Esiet labsirdīgi. Dzīvojiet mierā viens ar otru. Nepakļaujaties kurnēšanai. Netiesājiet. Un tad Dievs būs kopā ar jums. Es dodu jums Savu mieru un pateicos jums par šo ticību uz Mani."

/http://katolis.eks.lv/Dokumenti/valtorte_1.htm#TR%DBC%CEGO_M%C2J%C2/
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.23 12:37:22
danar
Ja tu par to vispār uztraucies (tb, vai esi gana laba ), tad pavisam droši, ka esi. Nevienam īstam nelietim par to galva nesāp.
Es ļoti ļoti vēl un vēl iesaku "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS" - īpaši otrajā sējumiņā ir atbildes uz t.s. lasītāju jautājumiem, un tur tādi paši kā mēs visu laiku bažījas, vai tik visu gana labi sapratuši, vai par biežu negrēko, vai pietiekami dzird ko Jēzus no viņiem grib...

un kāāa Jēzus mūs mierina, to nevar izstāstīt, tas ir jālasa ... Viņš iesaka mums mūsu sīkajiem klupieniem vispār ij uzmanību nepievērst, Viņš to pat (iedomājies?) lūdz !
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 133 , pavisam kopa bijuši: 1328