atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Klātesamība dzemdībās?
Mulders
Iesūtīts: 2008.07.23 12:15:14
Pirmkārt jau jūs - vīri - kā jūs uztverat to, ka esat klāt paši savu bērniņu dzemdībās? Ko tas jums personīgi nozīmē?

Protams, meitenes arī drīxt izteikties!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:44:49
Balss
pareizi, es jau tieši par to arī runāju.
a_masiks
es izteicu savu viedokli , nevajag tagad šitādas emocijas un manas personas analīzi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:48:30
Es piekrītu a_masikam!

1) Jau tamdēļ pirms tam ir kursi, kur abus apmāca ar pareizajām kustībām, masāžām, elpošanu kā šīs sāpes mazināt - objektīvi mazināt - nevis tikai pārciest!
2) Neviena vecmāte, māsiņa nevar būt tās stundas kopā ar sievieti un viņai palīdzēt gan piecelties, gan apsēsties, gan apgulties, aiziet kaut vai uz tualeti, dušā, novietoties tai vai citā pozā, izvietot spilvenus, bumbu uz kuras apaļoties vienai būtu tīri bīstami, bet ja vīrs atbalsta, tad var...
3) Pašās dzemdībās vecmāte patiesi ir aizņemta ar bērniņu, tamdēļ tādas lietas kā turēt acis vaļā, pareizi elpot, koncentrēties - to visu var palīdzēt vīrs - atgādināt
4) Vīrs noteikti var palīdzēt visādos sīkumos, kā iznesāt kaut kādus ķeblīšus, padot vecmātei bērniņa drēbes, kad bēbītis piedzimis, pieskatīt bēbīti... un jā paturēt rociņu var izrādīties svarīgi!

Protams... katrai sievietei ir tiesības uz savu dzemdēšanas formātu, ja viņai ir vieglāk bez vīra un vīrs traucētu, tā ir viņas izvēle...

Bet kad sieviete dzemdē, tad visa "teorija" izlido no galvas un vīrs kāreiz var būt tas, kas atgādina...

Nu kaut vai tas... sievietes mēdz sāpēs instinktīvi taisīt tiltiņus - bet to nedrīxt un tas var būt gan bīstami, gan objektīvi palielina sāpes... to vīrs atkal var atgādināt un palīdzēt... un lai kādas būtu sāpes, es nezinu nevienu sievieti kurai dzemdībās argumetns par dzimstošā bērniņa labsajūtu nav prioritāte pāri visām sāpēm un "ērtībām"...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:51:06
Mulders
Bet kad sieviete dzemdē, tad visa "teorija" izlido no galvas un vīrs kāreiz var būt tas, kas atgādina.
Vīrs tai laikā vienmēr saglabā vēsu mieru?
Manuprāt, vēsu mieru saglabā tikai tās vecmātes, tas ir viņu darbs
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:51:10
Nu, max sasprindzinājuma brīdī, kad totāli jākoncentrējas, tad tiešām vairs nevajag ne rokas turēšanu, ne galvas glaudīšanu, tad sieviete ir nokoncentrējusies tā, ka pilnīgi viss, kas novērš uzmanību, traucē. (C)

Jā šitais ir tāds brīdis! Vīriem vajadzētu arī zināt, ka sieviete šajās sāpēs var būt visai neadekvāta gan izteiksmē gan rīcībā... nevajag tamdēļ "apvainoties" ka šamā tā nesmuki uzvedās!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:52:30
a_masiks
ne jau spalvas uz krūtīm to nosaka. Viss slēpjas tikai galvaskausā.
Jā, tāpat ģībstot arī tie krutie veči!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.07.23 13:53:16
Vīrs tai laikā vienmēr saglabā vēsu mieru?
Manuprāt, vēsu mieru saglabā tikai tās vecmātes, tas ir viņu darbs


Tas skaidrs, ja vīrs pats ģībst no asins smakas vai tiem skatiem, tad tur vīru labāk klāt nelaist, nav vecmātēm un māmiņām resursu arī ar noģībušiem vīriem cimperlēties!

Mulderu personīgi nekas no dzemdībām nešokē un asinis un "skati" neizsit no līdzsvara... Te arī zināšanas palīdz, kad tu zini ka viss notiek kā tam jānotiek, galu galā var arī ar vecmāti aprunāties!

Vīrs var būt perfekts gan vecmātes gan māmiņas operāciju zonas "extension"

p.s. un viens ir pirmās dzemdības, bet nākamās jau ir vieglāk, jo jau ir zināms viss un iets cauri!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.23 14:07:27
a_masiks, tā nabas saites pārgriešana... njā Super!

Un... bez vecmātes es biju pirmais kas bēbi turēja! Super!
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.23 14:11:43
a_masiks
Tādas lopkautuves tipa izdarības ar kāju turēšanu neesmu piedzīvojusi. Nevaru komentēt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.07.23 14:17:21
Balss
nu izbeidz, dzemdības ir dzemdības, tur viskautkas var būt, citai jātur kājas(spārdās?) citai vecmāte guļās uz vēdera, lai sīcis ātrāk sprūk ārā.
bet paskaties cik tie vīrieši tomēr ir jauki un mīļi, šitā norūpējušies par savām sieviņām un tāds maigums pret saviem bebīšiem... ui, man baigais prieks. mulder, masik - jūs esat malači!
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.23 14:17:31
a_masiks
Nē, fināli arī man bija vardes pozā... bet es nespārdījos, ka būtu aiz kājām jātur. Jeb kāds bija šīs turēšanas virsuzdevums?... Ņepoņala...
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.23 14:21:24
Balss,

saapees vienkaarsi reflektori veic kustiibu/ienjem pozu, kas atvieglo. Respektiivi, celjgali automaatiski spiezas kopaa. Tad dazkaart patureet iznak kopiigaa meerkja labad
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.23 14:29:15
Rosalie
Nezināju, ka tā - es vienkārši dzemdēju, šķiet, pati visus savējos. Bet varbūt ka maldos un tādam sīkumam kā ceļgalu pieturēšana nepievērsu uzmanību.
luteranis [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2008.07.23 16:31:27
Nu viegli tas nav, bet es ari ka jau te izskaneja piedalijos tai pasakuma tikai tapec ka sieva ludza. pasam skatities ka kads uz kresla mokas un blauj un moska tevi lama nav nekada bauda, ja nu vienigi sadomazohistiem. vienigi ir gandarijums ka tu esi klat ka tavs berns nak pasaule un tik svariga bridi vari ka palidzet sievai un vina to noverte
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.07.23 16:38:27
ja mana bērna māte, gribēs es piedalīšos , tikai iepriekš vajadzētu pastīties filmas, šoreiz ar tādu saturu.
Bet man līdz tam ir tālu tālu...
bitch
# Iesūtīts: 2008.07.23 16:46:37
tādā garā līdz bērniem netiksi...
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.23 16:47:58
bitch
nu bet man ir jāzina, kas notiek dzmendībās !
Balss
# Labojis Balss: 2008.07.23 16:48:52
Briinumsons
Bet man līdz tam ir tālu tālu...
Tikai 10 mēneši, labākajā gadījumā.
Ja šodien iepazīsties, pēc nedēļas bildini un piesakies, tad tevi salaulā, tad tu zaudē nevainību, un tad jau sīcis ir klāt!
Tikai - ko tad darīs tava mamma!????

Tu labāk sameklē Dassy... un ieskaties viņai acīs... un noskaiti dzejoli...
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.23 17:00:55
luteranis [195.122.30.197];

taa lamaasana latviesu mentalitaatei sajaa situaacijaa gan nav raxturiiga
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.23 17:09:01
a_masiks
Klau, vai mēs nevaram viņus savest? Cip, cip... Brīnumu gan neesmu sastapusi, nezinu, kāds viņam seksapīls, bet dassy ir smuka meitene!
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.23 17:21:42
a_masiks
Hm, pazīstu vairākus laimīgus pārus, kur sieva garāka par vīru - tas nav būtiski.
Lai nu kā ar to sekasapīlu, bet varbūt, ka viņiem saskan, nu, tā sacīt, garīgi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 124 , pavisam kopa bijuši: 33824