atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vai valstij vajadzētu atmaksāt reliģijas studijas?
p.l.dassy
Iesūtīts: 2011.01.15 02:52:48
Jā!
Nē!
Kāpēc?

vēl:
Vai valstij vajadzētu atmaksāt kristīgās studijas?
Jā!
Nē!
Kāpēc?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks iesmīkņā [67.159.36.25]
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:25:20
Aivars
Tu izliecies vai kā?

tu vari atbildēt, vai kā?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:26:21
Ctulhu
Vot visādus tur ķīmijas institūtus, kur cilvēki caurām dienām luni laiž forumos gan valstij nevajadzētu uzturēt
tad atradīsies nauda gan skolām, gan pensijām
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.24 16:26:43
Bet es jau arii maxaaju nodokljus, tur tas jox...

Un es maxaaju nodokljus...

Taapeec tu prasi lai taviem beerniem maaciitu darvinismu, bet es prasu lai maniem beerniem buutu iespeeja studeet teologjiju! Kas interesanti, abi muusu beerni tieshi to arii sanjem... par muusu abu maxaatajiem nodokljiem! Ir probleemas?

Atshkjiriibaa no maniem beerniem, taviem vismazs nespiezh studeet tavupraat nederiigu discipliinu, kaameer maneejam liek studeet manupraat pilniigu BS ... par maniem nodokljiem Taakaa seedi un nechiixti.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:27:10
masiks iesmīkņā [67.159.36.25]
ar tādiem, kas tīšuprāt luni laiž, negribas rokas smērēt
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:28:09

Tuss ( saucas ``parlaments``) no visu metafiziku paarstavjiem. Tjipa - nevienu nevajaajam, bet neviens nesjefo...


Un ko dariit, ja shis izlemj ne taa kaa TU vai ne taa kaa ES gribu?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:28:26
Ctulhu
Tajās cilvēki nelaiž luni, un tajās strādājošos valsts nealgo
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:29:22
Ou, tad jau luteraanju bazniicas, kur cilveeki laizj to pasju luni - uzreiz ciet?

Reti kuraa ir i-nets un veel retaak kuraa cilveeki pavada dievkalpojumu i-netaa

Imo tas uzbrauciens bij no seerijas - ej pie sava tetrahlor-vinil-pee un uzjauc kaadu nitrogliceriinu nevis teeree elektriibu webaa

Man jau po... ibo uzskatu, ka tu tomeer savu darbu dari primaari paari lelb forumam, ja ne... tad atdod manus nodokljus
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:30:50
ET ir zinaatnes dalja, lai kaa tas tev nepatiktu.

Daudz kas ir zinaatnes dalja, bet ne visu to maaca skolaas...
Religjija ir kultuuras dalja, lai kaa tev tas nepatiktu... taapeec taa ir jaamaaca Valsts skolaas, ja vien valsts neatskaaas no savas kultuuras vispaar... a ja atsakaas, nu tad laizham iekshaa Indieshus un Islamistus... buus mums vinju kultuura.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:33:07
Ctulhu
Muti ciet! Par ko es tev algu maksāju? Būtu pa šiem gadiem izgudrojis efektīvāku akumulatora veidu, nevis tukši bezd*jis
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:34:41
Pareizi, taapeec par religijaam ir jaamaaca kultuuras veesturee.

Un par iznaatni - Zinaatnes Veesturee Umnjiks tu muusu... mosh tomeer beidz spriest par lietaam, kuras nepaarzini un nesaproti? Ilji neatziisti, ka ir lietas, ko tu tomeer vari nesaprast... un taadeejadi tava subjektiivaa izpratne ir visu lietu meers objektiivs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:35:06
Aivars, kush... tu jau rupsh paliec nobanoshu uz paaris dienaam.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:36:23
Ctulhu
nerādi gan, tāpat maldīsies
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:36:57
Man patīk, kad Aivars skaišas. Tas rāda, ka viņš tomēr ir cilvēks.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:38:05
Ctulhu - personiigs jautaajums - a kaapeec kjiimija? Kaapeec tas ir tava izveele?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:38:23
Jošs Mulders
Neesmu rupjš, vienkārši atļaujos te dažiem, kuriem patīk vārdus pārdefinēt, izmantot savus saīsinājumus, teiksim bezd(ievības runā)t = bezd*t
masiks iesmīkņā [67.159.36.18]
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:39:14
Aivars
oi, atvaino. mans proxy servers neļauj pārāk gari un plaši izteikties. n-reizes mulderam rakstu normālu atbildi, un nekas nesanāk. tad nu atliek apmierināties ar to, ka te ir...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.24 16:39:37

Nu lab, kulturologijaa jeb kaa jau nu sauc nozari integralo, kas apskata dazjaadus kulturas fenomenus.


Ctulhu... Civilizaacija un Kultuura staav uz 3 valjiem - Religjija, Maaxla, Zinaatne...

Un nevari tu ikvienu no tiem iebaazt "vienaa integraalaa discipliinaa" ikviena no taam ir ljoti liela un plasha... tev priekshstats ir par Zinaatni, bet shkjiet par paareejiem 2iem tavs priekshstats ir nu teixim pieklaajiigi - ljoti skops... par ko liecina tavi spriedumi par shiim discipliinaam.

Un probleema taas saprast ir taapeec, ka pee ckomplexitaates... zinaatne ir vienkaarshaakaa, to var vismaz saprast ar cilveeka sapraatu... paareejaas divas ir paaraak komplexas lai iekljautos muusdienu redukcionistiski domaajoshu zinaatnieku laboratorijaas Tur vajag citu "lidojumu" un domaashanas formaatu... bet plashums ir ne mazaaks kaa Zinaatnee...

Deal with it...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.24 16:42:51
A tev kaapeec programmesjana?

12 gadu vecumaa paraava speeljuki uz BK0010... radaas veelme pasham ko taadu rakstiit... Kad secinaaju, ka man tas padodas... turpinaaju, liidz taa stulbi sanaaca, ka secinaaju ka ar to var maizi nopelniit + 90 gadu saakumaa taa soliijaas buut perspektiiva discipliina, kas arii izraadiijaas taisniiba.
Skolaa skolotaaji ieksh IT bij ljoooti labi, saliidzinot ar kjiimiju - ljooti vaajsh... Alternatiiva bij Fizika... ja nebuutu ticis LU Datorikjos, tad Fizikas fakultaatee man bij absoluuti valjaa deelj olimpiaazhu rezultaatiem... tachu taa kaa tiku datorikaa, tur arii paliku un veelaak tas tapa par manu maizes darbu un tur arii esmu...

+ Teetis atbalstiija ar datora nopirkshanu jauniibaa... Laigan mani abi vecaaki ir diplomeeti Kjiimikji...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:43:16

Tas Tavs daliijums. Man bik citaads - zinaatne un maaxla. religijas - zem maaxlas.


Luuk... tas ka tu uzskati, ka tas ir MANS daliijums jau vien liecina, ka tu iisti neorienteejies....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 16:45:25
Ctulhu, es domaaju, ka ljoti liela noziime bij skolotaajiem skolaa... mums tieshaam kjiimija bij ljoti vaaja, bet fizika, matene un informaatika - ljoti speeciigas (arii anglju valoda, bet tas filologiem).
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 42 , pavisam kopa bijuši: 36566