atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Baznīcas vienotība ir Evaņģēlija mācībā
draudzes cilvēks
Iesūtīts: 2010.11.16 19:29:36
Jaunākās intervijas virsraksts ar mūsu arhibīskapu Jāni Vanagu.
Tā kā citos portālos (delfi, apollo) par šo interviju diskusijas ir varen spraigas, brīnījos, ka neviens komentārs nav mūsu pašu forumā.
Kā tad ir?
Kāpēc klusums?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.11.21 21:48:35
skats no alas

Jņ 13:34
34 Jaunu bausli Es jums dodu, ka jūs cits citu mīlat, kā Es jūs esmu mīlējis, lai arī jūs tāpat cits citu mīlētu.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.21 21:50:43
Aivars Lapšāns
Klau, vai Tu mīli to Dieva kalpu, kas reiz jūsu draudzē pēc labākās sirdsapaziņas centās ko darīt, lai gan ne visai sapratās ar Tevi?
Man, personīgi, ir skumji lasīt tos tekstus par `sātana sinagogām`
ļoti skumji...
skats no alas
# Iesūtīts: 2010.11.21 21:54:39
Aivars Lapšāns
turpinot par brāļiem- Mt. 5:22
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.11.21 22:15:48
Aivars

Viņš jau ar nevienu nesapratās, viņš visus apmeloja, viņa sieva bļāva uz visiem pēc kārtas utt... Nu , tas ,,brālis ,, pa kluso piedāvāja kādai māsai nodot draudzi, draudzei nezinot kļūt par draudzes vecāko. Pat jau kalendārā viņas vārds tika ielikts. 70 gadus vecu māsu , kura gadu gadiem ir vadījusi iesvētes mācības pazemoja un ielika citu cilvēku, apejot draudzes institūcijas. Es tam ,,brālim ,, teicu = vai tu nes atbildību , ja ar to māsu , kurai tu liku draudzi nodot kas notiks , vai tu saproti uz ko tu viņu esi pavedinājis.....ej , pie viņas un pasaki , ka tu viņu esi pavedinājis uz smagu grēku....nekā. To māsu pēc divām nedēļām nobrauca mašīna.....
Par to brāli. Jā , tas brālis ar mūs palīdzību lēnām sāka mainīties un vīru vakarā izteicās = ja jūs nebūtu bijsi ...paldies jums.... bet nezkāpēc brāli pēkšņi noņēma.....brālis pazuda neatvadījies. Dievs mums māca mīlēt pat ienaidnieku. Brālim , ja tu redzi , ka viņš grēko tev ir viņš jāpamāca , jāparāda viņa grēki , citādu Dievs no tevis atprasīs viņa asinis. Tā ir likumdošana.
Nesatraucies, mums tagad ir ļoti skaista , īsta luteriska draudze. Galvenais , ka draudze atgriež cilvēkus. Tas ir draudzes pamatuzdevums. Tas brālis diemžēl nesaprata , ka nodevi`ba , terors, apmelošana nav Dieva ieroči , bet sātana sinagogas bruņojums pret evaņģēliskām draudzēm.
Varbūt tu domā kādu citu brāli , bet man ir ļoti labi brāļi. īsti ticības vīri. Fantastiski daudzģimeņu tēvi. Mēs visi dzīvojam mīlestībā , sadraudzībā , un maizes laušanā....Domstarpības pēdējos gados es neesmu pamanījis. Tad , kad sātans ārījās pa baznīcu , tad bij kāds šaubīgs , bet neviens nevienam nav atriebies....Tāpat arī aicinu arhibīskapam neatriebties, bet , ja viņš saprot patiešām evaņģēliski, garīgi kur atrodamies , tad ir cerība par nešķelšanos. Man bij protams reiz doma aiziet prom , pēc šīs sinodes , ja būtu izskatīts māsu ,,pazemošanas legalizēšanas jautājums,, . Paldies Dievam, ka mēs bijām tik saprātīgi.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.11.21 22:33:45
skats no alas

22 Bet Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo, tas sodāms tiesā; bet, kas saka uz savu brāli: ģeķis! - tas sodāms augstā tiesā; bet, kas saka: bezdievis! - tas sodāms elles ugunī.


Tieši tā. Tāpēc ir jāizmanto rakstu institūcijas pie brāļa pamācības =
vispirms runāt ar viņu par problēmu , ja viņš nemainās , tad ir jāgriežas pie draudzes. Šī rakstu vieta nav domāta brāļiem no augšienes atdzimušiem, kalpotājiem . Šī rakstu vieta attiecas tiem , kuri ir uzurpējuši varu draudzē, jo brālis ir svētais, priesteris evaņģēlija pasludinātājs. Bieži vien kādi atļaujas uz šādiem brāliem viņus saukt nievājošos vārdos. Piem. harizmāts(ģeģis) , jo mūslaikos daidzi LELbieši ļoti nievājoši izsakās izmantojot šo vārdu , kaut gan jēga tam ir cita. Harizma ir laba lieta. Piem. Stefans. Jānis. Jēzus. Viņi negāja sinagogā un klusu nenosēdēja viņiem doto laiku Dievnamā , bet sludināja aktīvi harizmātiski.
Ja brāli pamāca , tad var iztikt bez šādiem apspļaudošiem vārdiem.
Golems
# Iesūtīts: 2010.11.21 22:39:32
Aivars Lapšāns

Vai tu negribētu nodibināt vienu draudzi un pats to vadīt un kopt pēc saviem ieskatiem? Tad no augļiem varētu spirest, kas tu esi par Dieva vīru. Pagaidām izskatās, ka tu tikai gribi pļaut, kur neesi sējis. Brauc dzīvot uz Baltinavu un attīsti tur dzīvu luterisku draudzi. Ja izdosies, tā būs liecība, ka tu runā Dieva taisnību.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.11.21 22:40:00
skats no alas

Ja tevi satrauc forma ,,sātana sinagoga,, tad tas ir J. atklāsmes pravietojums par despotiskām institūcijām kristietībā visos laikos. Arī šajā. Šīs institūcijas ceļ neslavu par LELB. Cilvēki zākā ticīgos un mācītājus. Zākā baznīcu , pievēršas sātana okultajām formām.
Ko Tu satraucies? Ja Bībele par to runā , tad mums ir ties``ibas arī par to runāt. Ne tikai šī rakstu vieta , bet ir daudz rakstu vietas , kur apustuļi kļūst ,,nikni.. un nosauc vārdā šos ,,ģeķus,,
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.11.21 22:52:02
Aivars "Jūs tomēr esat nolāpīti paštaisna grēciniece. Lai Dievs jums žēlīgs, pazudusī aita"

jums tāpat, pazudušais susļik!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.11.21 23:24:28
Golems

Brauc uz Straupi ciemos. Pārliecinies. Ja ir vajadzība Baltināvā , varam kaut ko apsmadzeņot. Bet vai Baltinavā nav LELB draudzes? Viļakā ir.
Ticīgais [204.8.156.142]
# Iesūtīts: 2010.11.21 23:25:26
Nešaubīgais [78.84.211.185]

Ja tādi ir Jūsu novērojumi un raizes, varbūt vispirms vajadzētu par Vanaga kungu sirsnīgi lūgt un gavēt? Vai esat to darījis?
Golems
# Iesūtīts: 2010.11.21 23:45:27
Aivars Lapšāns

Neprasi tik daudz, bet brauc un dari. Tad jau redzēsim, kas sanāks.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.11.21 23:50:16
Golems
Tu neesi Kungs , kurš man pavēlēs braukt un darīt. Brauc un dari pats.
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.21 23:52:43
Nešaubīgais [78.84.211.185]

Jūs esat mediķis?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.11.22 00:07:49
+Jānis


"arhibīskaps nevis stūrē uz Romas baznīcu, bet pats vada katolisku baznīcu apustuliskajā pēctecībā."

Paldies! Man pašam būtu grūti precīzāk izteikt manu nostāju.


Jāni nemāni sevi un citus. Apustuļi klausās Dieva balsī, pamācībās, ievēroja apustulisko hierarhiju... Nekā tāda nav. Jau pirms vairākiem gadiem Tev tika nodota ziņa , ka tas un tas nolaidīs baznīcu līdz kliņķim , tas un tas ir jāpamaina , jāuzlabo , citādi būs garīgais un miesiskais krahs. ..... Tev tika vairākkārt dotas uzrunas un brīdinājumi.
Pēdējā iespēja ir nožēlot ka gājām mamona dievam pavadā un pazemojām brāļus un māsas. Vismaz to!
...,,,Mans avis dzird Manu balsi,,,...
Citas avis dzird teoloģiskas halucinācijas.......Taču vienreiz vajag izvēlēties vai nu teoloģiskais evaņģēlijs vai EVAŅĢĒLIJS , vai nu teoloģiskā apustuliskā pēctecība , jeb EVAŅĢĒLISKĀ APUSTULISKĀ PĒCTECĪBA.
Nu vajag taču vienreiz saņemties un nelielīties ar to kā nav. Kā var būt apustuliska baznīca, ja viņa nespēj garīgi aplūkot savas kļūdas. Visu laiku viens un tas pats ....mēs esam labākie , labākie.....Bet patiesībā mūsu tauta ir par izsmieklu visai pasaulei.
Man nezkāpēc liekas , ka pa Latviju staigā Jeremija un rauj visiem aiz apkales = ko jūs dariet, tautas vairs nav, viņa jau okupēta , bet jūs bezkaislīgā varonībā slavējat sevi ar vissvētāko , kā jums nemaz nav.
danar
# Labojis danar: 2010.11.22 09:13:30
Aivars Lapšāns
klau noskaidro tacu vienreiz,kas ta teologija tada ir..un ko "ta dara",jo ipasi kristietibaa...citadi sevi par apsmieklu pataisi
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.11.22 09:35:58
ierosinājums [195.64.140.190]
Interesanti, tu to esi domājis kā provokāciju vai arī tādi ir tavi uzskati.
Ja pēdējais, atceries, Eiropas reliģijas brīvība neliedz "eiropeiski domājošajiem" savākt pekeles un dibināt savu eirobaznīcu un nodarboties ar eiromisiju.
Kaut kur jau teicu, kāpēc to nevarat paveikt, proti, spējat vien ( tāpat kā citur Eiropā ) senos dievnamos un citu sen dibinātās draudzēs sludināt savu eiroreliģiju līdz dievnami paliek klusi un tukši.
ha-ha-ha [81.198.35.153]
# Iesūtīts: 2010.11.22 11:30:06
Par +Jāņa rakstu - nesaskan ar Sinodes darba kārtību. Merlins noņēmis solīto bīskapa uzticības balsojumu!!
***** [95.68.65.80]
# Iesūtīts: 2010.11.22 11:40:01
ha-ha-ha [81.198.35.153]

Nebīsties, tici vien.
tiešām? [91.90.244.141]
# Iesūtīts: 2010.11.22 11:40:32
Vai tad?
***** [95.68.65.80]
# Iesūtīts: 2010.11.22 11:50:54
Uzaicinājums uz balsojumu ietverts arhibīskapa ziņojumā. Balsojums atrodams dienas kārtībā pirms pusdienām.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 33242