atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Cik aklam ir jābūt lai neticētu...
muga34
Iesūtīts: 2011.08.04 01:39:13
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.08.15 21:43:54
Kāpēc lielākā daļa ieciklējušies lielā sprādziena teorijā...pastāv taču arī citas, piem. statiskais visums
Papucs
# Iesūtīts: 2011.08.15 22:11:46
Džonijs
Statisks Visums ir vēl neizskaidrojamāks par sprādzienu
Statisks tikai nozīmē, ka tas radās vienā mirklī visā Visuma Visumā!
biča
# Iesūtīts: 2011.08.15 22:36:50
Papucs
Hm, kāpēc Tev nenāk prātā arī tāds variants, ka tas ir pastāvējis vienmēr un ideja, ka visam ir sākums, ir tikai cilvēku prātā radusies ilūzija?
Gnidrs [213.102.157.85]
# Iesūtīts: 2011.08.15 22:48:33
Džonijs
Kāpēc lielākā daļa ieciklējušies lielā sprādziena teorijā...pastāv taču arī citas, piem. statiskais visums

Tu visuma statiskumam blakus stāvējis esi? =]
muga34
# Iesūtīts: 2011.08.15 22:52:31
biča - Tu jau ar nebiji klāt, kad Dievs pasauli radīja. - nebiju bet ticu Bībelei jo tas kas tur teikts to arī neviens nav apgazis un visi tājā esošie un aptveramie pareģojumi, vēstures skaidrojumi ir atraduši pamatojumu arheoloģijā, zinātnē u.c. un neko kas Bīelē teikts neviens vēl līdz šim nav apgāzis par nepatiesiem - un līdz kāds nav zainātniski apgāzis kaut vienu faktu no Bībeles man nav nekāda pamata tai neticēt...

turpretī BBT skaidrojumi ir mainījušies viens aiz otra - pēdējais laikam ir inflācijas teorija, bet tai ir viens āķis lai šī teorija izrādītos patiesa ir vajadīga antigravitāte bet tādu nedz kāds ir novērojis nedz apčamdījis un ir vajadīgs ekperimentāls vai novērots dokumentējums taka domāju ka arī šī teorija drīz būs turpat kur pārējās... bet runa nav par to - viena aiz otras šīs teorijas ir izrādījušās aplamas un tādu ir un ir bijis daudz un dikti - kāds man ir pamats ticēt šij pēdējai ja visu šo teoriju vēsture to vien ir parādījusi kā vien to ka viņām nevar ticēt... kur pretī Bībele // nenoliedzu ka ir fakti kas vēl nav apzināti ari tajā // visi apzinātie fakti ir izrādījušies patiesi - visi apzinātie pareģojumi izrādījušies patiesi - un Bībelē pats Dievs saka pārbaudiet Mani... - ko nevar teikt par jūsu BBT. u.c. teorijām un citām reliģijām...

Gnidrs [90.130.170.5] - Tu varētu aiziet uz zinātņu akadēmiju un piedāvāt tur savu interesanto ``atspēkojuma teoriju`` - es neizvirzu nevienu teoriju vienkārši pasaku to kas ir jūs mētājaties ar teorijām un nespējat tās pamatot - ja tevi interesē tas ko viņi teiks aizej pats un paprasi viņiem reālus pierādījumus nevis teorizēšnau...
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.08.15 23:47:20
biča
ideja, ka visam ir sākums
Tā taču nav nekāda ideja. Precīzāk, ideja, ka vajadzētu radīt Visumu, pieder Dievam.
Taču ideja kā doma, kas iešaujas prātā nevis kā filozofisks jēdziens.

Gnidrs [213.102.157.85]
# Iesūtīts: 2011.08.16 01:04:45
muga34
Lai atpsēkotu teoriju, tev vajag argumentēt kāpēc tā ir nepareiza. Tava ticība vai neticība nevienu neinteresē.
ravenx
# Iesūtīts: 2011.08.16 01:28:39
muga34
Bībelē ir minēts, piemēram, ka skaitlis Pī (riņķa apkārtmēra un diametra attiecība) ir vienāds ar trīs. Kā ar tādu "faktu"?
muga34
# Labojis muga34: 2011.08.16 07:36:33
Gnidrs [213.102.157.85] - Lai atpsēkotu teoriju, tev vajag argumentēt kāpēc tā ir nepareiza. - kāpēc man argumentēt kādu no tavām teotrijām kā nepareizu ja neviens vēl līdz šim to nav noargumentējis kā pareizu...

ravenx - tu domā 1 Ķēniņu 7:23 - http://www.icr.org/article/524/2/ http://www.apocalipsis.org/difficulties/pi.htm
Gnidr [90.130.177.85]
# Iesūtīts: 2011.08.16 08:14:03
muga34
``Manu`` teoriju (kura tā būtu?)? Es sapratu tu par BB un vēl kādām citām mūsdienu fizikas teorijām kaut kādu neapmierinātību izjūti?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.16 09:47:05
ravenx
Bībelē ir minēts, piemēram, ka skaitlis Pī (riņķa apkārtmēra un diametra attiecība) ir vienāds ar trīs. Kā ar tādu "faktu"?

Bībelē nav minēts skaitlis Pi, nedz tā vērtība.
Savukārt tu demonstrē savu neprasmi no dotiem datiem izlobīt derīgu informāciju.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 67 , pavisam kopa bijuši: 35363