atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Viss par glābšanu
meitene
Iesūtīts: 2011.05.31 15:35:55
Un meitene atkal ir atpakaļ ar kārtējiem jautājumiem... (kā vienmēr lūgums būt iecietīgiem :D)
Jautājumi ikvienam , kuri spēj paskaidrot luterāņu nostāju šajos jautājumos. Ja jūsu domas nesakrīt ar luterāņu nostāju, lūdzu pasakiet, ko pārstāviet

1. Kas ir piedzimšana no augšienes un atgriešanās no grēkiem ?
2. Kad un kā tas notiek?
3. Vai tas ir tikai vienreizējs pasākums?
4. Kas ir glābšana ?
5. Kas garantē glābšanu?
6. Kā var zināt, ka cilvēks ir izglābts?
7. Kā var būt pārliecināts, ka cilvēks paliks izglābts?
8. Kāda
• Piedzimšanai no no augšienes
• Atgriešanās no grēkiem
• Glābšanai
ir saistība ar ticību, kristību un Svēto vakarēdienu?

Un vēl nesen ienāca parātā doma (nedaudz oftopiks), kā cilvēki var būt pārliecināti, ka pēc tam, kad viņi būs debesīs, nenotiks atkal kas līdzīgs ar Ādamu un Ievu, un viss nesāksies no jauna, jo cik saprotu pēc Dieva ieceres cilvēki nav marionetes, un vai tad arī Ēdenes dārzā dzīve nebija paredzēta „mūžīgi”?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.07 11:24:41
Sveetais, ja esi pateicis A, tad pasaki B...

Vari nosaukt man kaadu ticiibas darbu kas NAV labais darbs... ja jau tie atshkjiras? Un tad nosauc kaadu labo darbu, kas NAV ticiibas darbs un tomeer ir labs?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 11:25:58
svētais
Mulders gan Tev aizrādīja uz to, ko Raksti saka, ka nav iespējami labi darbi bez ticības
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.07 11:33:07
Aivars, bet man savaa zinjaa patiik redzeet to "spriedzi" (reiz Merlins par to labi izteicaas) ko rada Dievs... shii diskusija to labi paraada. Atliek vien noveeleet cilveekiem piedziivot to Dieva zheelastiibas mirkli arii apzinjaa... ibo tas ir tik zhilbinoshs piedziivojums, ka cilveeka praats to nespeej patureet fokusaa, bet tikai peec tam acereeties to satikshanos uz Damaskas celja savaa atminjaa...

Un shii Dieva spriedze paradoxaali darbojas, neljaujot cilveekam iespraukties ar savu "maaku maaku" jo liidzko tu naac ar saviem padomiem, taa pamati zuud, bet tieshi otraadi, liidzko paljaujies "kritienam" taa sajuuti klinti zem kaajaam... Taapeec man ljoti tuvi ir tie Genesis vaardi "Lai top"

Ehh laikam pat izteikt nemaaku
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 11:34:15
Aivars
Tam jau es piekrītu!

Mulders
Visi ticības darbi ir labie darbi, tie šai aspektā neatškiras. labais darbs, kas nav ticības darbs var būt labs, taču tas ir darīts neticībā un tāpēc tam nav nekādas mūžības vērtības un par to nekādas atalgojuma pie Dieva! Pilns apkārt ar piemēriem, kur cilvēki dara dažādus labos darbus, citreiz pat cēlākus , nekā ticīgie. Ticīgajiem būtu ko pamācīties. Taču Dievs šo aspektu pie glābšanas un atalgošanas neņems vērā, jo izglābis no žēlastības caur ticību Jēzum- glābējam!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.07 11:38:03
labais darbs, kas nav ticības darbs var būt labs, taču tas ir darīts neticībā un tāpēc tam nav nekādas mūžības vērtības un par to nekādas atalgojuma pie Dieva

Eeeee??? A 2+2 tu arii nemaaki saskaitiit?
Pac tak augstaak piekriti, ka neticiiba ir greeks... un tuuliit pasaki, ka darbs, kas ir dariits greekaa var buut labs... un ka labam darbam nav nekaada atalgojuma no Dieva puses... Kas tad sho darbu padara par labu?

Mees runaajam par labiem darbiem Dieva aciis, vai par "labiem" darbiem, kaa to kvalificee cilveeki... To ka shaadaa zinjaa tie var nebuut viens un tas pats, tam es piekriitu... bet ko ar to domaa tu?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 11:43:28
Jošs Mulders
Neticība Jēzum ir grēks. Nevis darbi paši par sevi. Arīdzan protams, ka ir liela starpība starp to, kas ir labais darbs pie cilvēkiem un pie Dieva. Kad Jēzu pašu uzrunāja miesā par labo mācītāju viņš to apsauca teikdams, ka tikai Dievs ir labs. No šī aspekta ikviens ir grēcīgs grēcīgajā miesā un līdz ar to darbi grēcīgi, nepilnīgi utt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 11:44:11
Kad Jēzu pašu uzrunāja miesā par labo mācītāju viņš to apsauca teikdams, ka tikai Dievs ir labs. No šī aspekta ikviens ir grēcīgs grēcīgajā miesā un līdz ar to darbi grēcīgi, nepilnīgi utt.

Kaut ko tu te putro... Jeezus ir Dievs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 11:47:39
Neticība Jēzum ir grēks. Nevis darbi paši par sevi.

Nu paga paga...

Taatad ja taa, tad arii ticiibaa dariiti darbi nav nedz labi nedz slikti pashi par sevi! Bet ja tu saki, ka ir ticiibas darbi, tad IR arii neticiibas darbi. Ja ir darbi, kas naak no ticiibas... tad ir darbi, kas naak no neticiibas... Un viss, kas nav no ticiibas ir greeks. Bet greeks nevar buut labs... taatad arii darbs, kas naacis no neticiibas nevar buut labs Dieva aciis.

Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 11:55:56
Ctulhu
Nepiespamosim tēmu. Tas viss sen jau runāts.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 11:56:53
Mulders teiks, ka es esmu izfantazeejis un situacija neiespeejama? Paziistu taadus cilveekus, noveerojumi liecina preteejo.

Neteix gan

svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 12:01:07
Jošs Mulders
tu vari darīt neticībā darbus un viņi būs grēks, bet tie būs labie darbi. Tādi tie bija Pāvilam pirms viņš satikās ar Jēzu. Lai gan viņš bija dedzīgs par Dievu ar nodošanos Dievam, dega par Dievu, bet bez izpratnes. No šī aspekta viņa dedzīgums varētu tikt pieskaitīts viņam par labo darbu, taču darīdams tos neticībā tie bija greizi. lai gan degt par Dievu nav greizi! Tapēc vins arī saka, ka taisnībā, ko bauslība paredz vi;ņš bija nevainojams. ( Tikai nesāc tagad par bauslību runāt, jo es runāju par principu)

5 astoņu dienu vecumā apgraizīts, no Israēla tautas, Benjamīna cilts, ebrejs no ebrejiem, bauslības lietās farizejs,
6 savā dedzībā draudzes vajātājs, taisnībā, ko bauslība paredz, nevainojams.

1. Tim. 1:13 kaut gan iepriekš biju zaimotājs, vajātājs un varmāka; tomēr es esmu apžēlots, jo es nezinādams esmu darījis to neticībā,

P.S. es nezinu ko tu gribi no manis, bet vispār tā nebija tēma, kas ir aizsākta. Un jā Jēzus ir Dievs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 12:06:16
sveetais, Paavils arii pasaka, ka viss, kas bijis liidz Kristum un ko vinjsh tureejis par ieguvumu ir bijis meesli Tieshi taadiem vaardiem... Tu no kontexta izrauj Paavila textus un meegjini uzpiit neesoshas mezhgjiines.

Iespeejams ka mees vienkaarshi runaajam dazhaadaas valodaas par vienu un to pashu. Luuk aizej sheit http://www.lelb.lv/lv/?ct=augsburga izlasi artikulu par labajiem darbiem... paskaties vai tas ir tas kam tu tici!~
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 12:11:13
Ctulhu
Klau, beidz! Tas Tavs dakteris izglāba cilvēku, kurš izrādījās bija maukuris un varmāka, un tikai tādēļ, ka viņu izglāba, piedzima puisītis, kurš auga bez tēva mīlestības, izauga par nelieti, nodarīja pāri daudzām meitenēm, kas dvēselēs traumētas ienīda savus dēlus, tie izauga un kļuva par bandītiem, sākās karš, bads un briesmas... un tas viss tā neticīgā ārsta dēļ.
Nu labāk palika, modelētāj?
Šitos Marka Tvena stila pastāstīņus var cept strēķiem, bet ja Tu nemeklē atbildes, cieni citu cilvēku laiku!
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 12:11:13
Jošs Mulders
Protams, ka mēsli, kas pirms Kristus darīts.

Bet tev, lūk, piemērs:

Viena situācija un divas pilnīgi vienādas rīcības!

Viens ticīgais otrs neticīgais iedod vienam cilvēkam kuram ir vajadzība naudu. Vai viena darbu var nosaukt par labu un otra darbu par sliktu? laikam jau , ka nē, jo vienāda vajadzība un vienāda rīcība. Tomēr atšķirība ir tajā, ka vienam šis labais darbs ir ticības darbs, bet otram vienkārši labais darbs bez Jēzus. Tāpēc no Dieva mūžības novērtējumā būs ieskaitīts tikai tas, ko cilvēks darījis ticībā un attiecīgi atalgots!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 12:16:09
Ctulhu
Nē! Ticīgais dakteris lūdza par savu pacientu, un tas atgriezās no grēkiem, palika uzticīgs savai sievai, audzināja savus un adoptētos bērnus, kas mīlēja savas sievas un bērnus, un beigās visi bija laimīgi kā šeit tā mūžīgi.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 12:25:32
KPax.Ctulhu
Ja neuztvērāt mājienu, paši vainīgi. Tādēļ jau beisboleni nemeklēšu, ja nav pa rokai
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 12:26:24
Mulders
un var būt pilnīgi pretēja situācija. Kāds ticīgais ir iedomājies kādam iedot naudu, bet nav sirdī pārliecināts, ka tā ir Dieva griba uz to. Tad tas būs darbs neticībā un grēks šim cilvēkam! Jo viss , kas nenāk no ticības ir grēks, lai gan darbs pats par sevi jau ir labs- iedot naudu cilvēkam, kas ir trūkumā .
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.06.07 12:27:10
Aivars

A ko Tu ar beisboleni - plānoji kādu izglābt, ja tā būtu pa rokai?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 13:05:15
Sveetais, Mat 6:3
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 13:05:59
KPax dazhreiz shakaalji jaatshauj, lai nosargaatu caaliishus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 34025