atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Viss par glābšanu
meitene
Iesūtīts: 2011.05.31 15:35:55
Un meitene atkal ir atpakaļ ar kārtējiem jautājumiem... (kā vienmēr lūgums būt iecietīgiem :D)
Jautājumi ikvienam , kuri spēj paskaidrot luterāņu nostāju šajos jautājumos. Ja jūsu domas nesakrīt ar luterāņu nostāju, lūdzu pasakiet, ko pārstāviet

1. Kas ir piedzimšana no augšienes un atgriešanās no grēkiem ?
2. Kad un kā tas notiek?
3. Vai tas ir tikai vienreizējs pasākums?
4. Kas ir glābšana ?
5. Kas garantē glābšanu?
6. Kā var zināt, ka cilvēks ir izglābts?
7. Kā var būt pārliecināts, ka cilvēks paliks izglābts?
8. Kāda
• Piedzimšanai no no augšienes
• Atgriešanās no grēkiem
• Glābšanai
ir saistība ar ticību, kristību un Svēto vakarēdienu?

Un vēl nesen ienāca parātā doma (nedaudz oftopiks), kā cilvēki var būt pārliecināti, ka pēc tam, kad viņi būs debesīs, nenotiks atkal kas līdzīgs ar Ādamu un Ievu, un viss nesāksies no jauna, jo cik saprotu pēc Dieva ieceres cilvēki nav marionetes, un vai tad arī Ēdenes dārzā dzīve nebija paredzēta „mūžīgi”?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
igors
# Iesūtīts: 2011.06.06 02:35:11
Kas ir glābšana ?
Mūžīga dzīvība
Kas garantē glābšanu(mūžīgu dzīvību)?
...kāds pieskrēja un ,ceļos nometies, Viņu lūdza: "Labais Mācītāj, ko man būs darīt, lai iemantotu mūžīgu dzīvību?"
Bet Jēzus uz to sacīja: "Kapēc tu Mani sauc labu? Neviens nav labs kā vienīgi Dievs.
Tu baušļus zini: tev nebūs nokaut; tev nebūs laulību pārkāpt, tev nebūs zagt; tev nebūs dot nepatiesu liecību; nelaupi; godā savu tēvu un māti."
igors
# Iesūtīts: 2011.06.06 02:47:46
Kā var zināt, ka cilvēks ir izglābts?
Ja viņš nomirst kā ticīgais.
st. even [87.110.87.190]
# Iesūtīts: 2011.06.06 07:56:44
igors ticīgais KAM?
igors
# Iesūtīts: 2011.06.06 11:05:15
St.even.
Ticīgais vienam Dievam, dzīvei pēc nāves, Tiesas dienai, visiem Praviešiem
7.Kā var būt pārliecināts, ka cilvēks paliks izglābts?
Nevar būt pārliecināts, to zin tikai Dievs.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 11:08:46
igors
Tu gan varēji norādīt, kas esi, ja reiz iebilsti luterāņu atziņai!
igors
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:45:08
Aivar
atvaino, ka neierakstīju , kas esmu, jo biju iedomājies ,ka manas domas sakrīt ar luterāņu nostāju. Vēl noteikti tāds neesmu, bet cenšos kļūt par kādu no tiem, par kuriem Jēzus saka Mateja Evaņģēlija 5,6,7 nodaļās
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:49:55
igors
Luterāņi parasti lasa Bībeli kopumā, nevis selektīvi, izlaižot būtiskāko, atšķirībā no musulmaņiem, vai kā nu tur. Tu tā velnišķīgi (skat Jēzus kārdināšanas stāstu par lēkšanu no tempļa augstumiem) noklusēji tieši to daļu, kas norāda uz pestīšanu Kristū
21 Tas atbildēja: "To visu es esmu turējis no mazotnes."
22 Kad Jēzus to dzirdēja, Viņš teica: "Vienas lietas tev vēl trūkst: pārdod visu, kas tev pieder, un izdali to starp nabagiem, tad tev būs manta debesīs, un tad nāc Man līdzi!"
23 Bet viņš, to dzirdēdams, ļoti noskuma, jo viņš bija ļoti bagāts.
24 Bet, kad Jēzus to redzēja, Viņš sacīja: "Cik grūti tiem, kam daudz mantas, iekļūt Dieva valstībā!
25 Jo vieglāk ir kamielim iet caur adatas aci, nekā bagātam ieiet Dieva valstībā."
26 Tad tie, kas to dzirdēja, sacīja: "Kas tad var tikt izglābts?"
27 Bet Viņš atbildēja: "Kas cilvēkiem nav iespējams, tas iespējams Dievam."
igors
# Iesūtīts: 2011.06.06 15:01:47
Aivar,
tev taisnība atkal. Kas attiecas uz mani , es patreiz to vēl nevaru atļauties (pārdod visu,...), bet ļoti ceru, ka mana ticība kļūs stiprāka un nebūšu tik stipri pieķēries materiālajai pasaulei.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.06 15:32:43
igors
No Aivara citētās Rakstu vietas pievērs uzmanību pēdējai rindai:
27 Bet Viņš atbildēja: "Kas cilvēkiem nav iespējams, tas iespējams Dievam."
igors
# Iesūtīts: 2011.06.06 15:53:17
Mārtiņ, protams.
Kas mums dod ūdeni, ēdienu? Dievs. Bet mēs nevaram sēdēt mājās un tikai lūgt Dievu, lai tas mūs pabaro, padzirda. Arī mums pašiem jāizdara piepūle: jāstrāda, japelna nauda, jāpērk produkti, jāsagatavo. Tāpat ar ticību. Ticību dod Dievs, bet arī šeit mums jāveic piepūle, centība. Un jo vairāk mēs centīsimies praktizēt, jo vairāk mums Dievs dos ticības stingrību. Ir viegli pateikt es ticu, bet cik tas ir patiesi, no sirds? Arī ļoti svarīgi, cik mēs patiesi lūdzam Dievu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 15:57:44
igors
Redzi, tieši tas jau atklāj, ka neesi uztvēris Evaņģēliju, par ko tik ļoti iedegās Luters.
Tu liec uzsvaru uz savu centību utt. Tas viss ir ļoti jauki iesākumā, lai aplauztos. Bet vienā brīdī nākas pamanīt, ka Dievs Tevi jau mīlestībā uzlūko, lai kā Tev kas nesanāktu, un īstenībā, kamēr tu iedomājies ar savu centību un darbiem uz Dievu iespaidu atstāt, Tu maldināji pats Sevi, neticēdams Viņa žēlastībai, un mēģinādams pats tēlot dievu Dieva priekšā
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.06 16:04:02
igors, starp citu... Rakstos (Apustulju darbos) ir kaada cita vieta, kur kaads greecinieks uzdod tieshi sho pashu jautaajumu... sanjem pavisam cita tipa atbildi un aiziet ljoti prieciigs.

Jo redzi, shajaa gadiijumaa jauneklis aizgaaja nobeedaajies

Tas lai paliek tavs mazais darbinjsh atrast apustulju darbos, kur ir lidiziiga situaacija, ar lidiziigu jautaajumu un atbilde ir pavisam citaadaaka... Saucaas... atrodi 3 atshkjiriibas!

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.06 16:08:01
Par šo ir 100% garantija no paša Dieva puses. Te var paturpināt par ticības darbiem, kas ir nepieciešami pēc glābšanas, kuru saņem bez darbiem ! Jo ticība bez darbiem ir nedzīva. Bet tas ir secīgs kā nākamais solis! Tā ir glābjoša ticība! Glābjos bez darbiem pateicoties ticībai, bet kad noticu, parādu savu ticību darbos, jo tad tā ir īsta!

Luuk arii Harizmaatu aplauziens

Harizmaatu ticiiba ir veersta uz vinju pashu ticiibu!

Sveetais, kaa tu zini, ka tavi darbi sho ticiibu paraada... Un kaadu ticiibu paraada Budistu un Musulmanju darbi, kuri nav nemaz ne mazaaki par taveejiem? Tie tad paraada vinju ticiibas pareiziibu?

A kaa ir ar to, ko Paavils saka Romieshu 4aas nodaljas saakumaa... tur vinjsh runaa par pestiishanu bez darbiem...

Un... ko dariit ticiigajam, kas savu ticiibu neparaada cilveekiem pienjemamaa darbu formaa?

Piekam... ko tu saki par sho rakstu vietu:

1 Tim 4:1 Gars skaidri saka, ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, pieķerdamies maldu gariem un dēmonu mācībām [..]

Taatad no ticibas var atkrist... Un kontexts neliecina, ka vinju ticiiba buutu kaada nepareiza ticiiba! Taatad kur garantija? Kaa TU zini, ka TU nepiekjersies deemonu maaciibaam un maldu gariem? Kaa TU zini, ka tu jau to neesi izdariijis?


Vai Dieva darbu tu negribi tomeer padariit par saveejo... meegjinot gaadaat garantijas sev pats no saviem darbiem... Sak... redz kaadi man ticiibas darbi, tad jau esmu pareizticiigs un pestiits
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.06 16:11:20
Un lai cik paradoxaali, bet (un Luteraanji to vislabaak sapratiis) vislabaakaa Dieva Garantija muus pestiishanai ir atrodama....





Genesis 1: 3, 6, 14... divi vaardi "Lai Top"
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.06 19:22:04
Ja Dievs dod cilvēkam ticību, un, ja vienīgais priekšnoteikums ir ticēt Kristum, lai būtu glābts, tad vai tur nav pretruna? Izklausās, ka Dievs pieprasa atpakaļ ticību, ko Viņš pats ir devis, vai arī nav devis neticīgo gadījumā. Turklāt, ja cilvēks ir bezspēcīgs šajā jautājumā, vai tad situācija nav diezgan nolemta. Izklausās, ka ir jāsēž un jāgaida saliktam rokām, cerībā, ka ticība kādreiz atnāks. Kāda loma tad tajā visā ir cilvēkam?
Es laikak kaut ko ļoti nesaprotu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 19:23:19
meitene
Nesaproti gan. Bet kādēļ Tev tiešām par to neaprunāties ar savu mācītāju?
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.06 20:08:01
Aivars
Nav tāda mācītāja
Baznīcā neeju
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.06 20:10:49
Aivars Vai, lai meitenes uzdoto jautājumu izskaidrotu ir nepieciešama hipnoze?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 20:13:57
meitene
Nu bet Tu taču minēji kaut ko par iesvētes mācību un alfa kursu.

skolnieks.
Domāju, ka ne. Tikai, ja reiz cilvēkam šis jautājums tiešām ir svarīgs, tad personīga saruna ar savu mācītāju būtu jēdzīgākais veids, kā mēģināt to noskaidrot.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.06.06 20:15:15
Aivars
Nu, ko par mācītājiem saka pats Kristus, es jau diskusijā par Vatikānu te citēju


P.S Savu mācītāju es meklēju 20 gadus, vēl tā arī pilnīgi droši neesmu atradis
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 167 , pavisam kopa bijuši: 9900