atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Beigu laiki - vai pasaules gals?
Raimonds
Iesūtīts: 2011.05.23 21:45:33
Sektas tik bieži runā par pasaules galu, ka šī iemesla dēļ kristieši par to ļoti reti vai nemaz nerunā. Lieldienas, Debesbraukšana, Vasarsvētki ir beigu laikus ievadoši notikumi. Ko nozīmē beigu laiki? Kā mums uz to skatīties? Vienaldzīgi, ar šausmām, vai cerībām?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Aizliegts V
# Iesūtīts: 2011.05.27 17:49:40
Bet patiesībā ir tā, ka šobrīd ES un ASV pārpludina vaislīgās nācijas ar zemu izglītības līmeni un tikai niecīga daļa no viņiem "pievelkas" pie civilizācijas. Esmu bijis gan kontinenta, gan Anglijas pilsētās, kur čum un mudž indusi, turki, kurdi un Dievs zina, kas vēl par nācijām, balto cilvēku tur vairs tikpat kā nav. Un tie, kas tikuši iekšā, iekārtojas un tad atvelk visus savus radus, un ņemas vairoties un slaukt civilizēto valstu sociālo pabalstu sistēmu. Tā kā patiesībā (un par to satraucas arī vietējā sabiedrība), drīzāk ka Eiropai un ASV draud "pievilkšanās" pie Āzijas līmeņa.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.27 17:53:47
Klau, netaisat te beztēmu Raimonda tēmā!
Aizliegts V
# Iesūtīts: 2011.05.27 17:54:09
EzītisMiglā
Eiropā pārapdzīvotība ir reāla problēma. Esmu daudz ceļojis, - atgriežoties mājās no ES valstīm, pārbaucot pāri Lietuvas un Latvijas robežām, šķiet, ka mūsu pusē viss ir izmiris, ka te vispār nav cilvēku. Pabrauciet cauri Vācijai vai Anglijai vai Francijai, da jebkurai attīstītai valstij - rodas sajūta, ka pilsētas tur saplūdušas kopā. Dabisko mežu un pļavu tikpat kā vairs nav. Dabiskie mehānismi ir iznīcināti. Zeme noasfaltēta, nobetonēta, piedzīta ar ķimikālijām, atmosfēra piesārņota.
Aizliegts V
# Iesūtīts: 2011.05.27 17:55:05
Aivars
Tā nav nekāda beztēma. Padomā dziļāk, tas viss ir tieši saistīts ar to, ka virzamies pretī kādam mums ne visai patīkamam risinājumam. Ar tēmu vistiešākā saistība.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.27 17:57:11
Aizliegts V
Nu jau tā IR beztēma. Tikai pastardienas viltus pravieši te ir citi
Aizliegts V
# Iesūtīts: 2011.05.27 18:56:37
Aivars
Ko nozīmē beigu laiki? - tāds bija tēmas jautājiens. Nu tad arī es mēģinu par to kaut ko bilst, no sava redzes viedokļa, kas starp citu, nemaz nav pretrunā ar rakstiem. Jēzus sacīja: " Kā bija Noas dienās, tā būs arī Cilvēka Dēla atnākšana . Jo, tā kā tanīs dienās priekš ūdens plūdiem tie rija un plītēja, precējās un devās laulībā līdz tai dienai, kad Noa iegāja šķirstā, un tie nenāca pie saprašanas, tiekāms plūdi nāca un aizrāva visus , tāpat būs arī Cilvēka Dēla atnākšana ."
Un taisni tā arī ir! Tāpēc nevajag lūdzu par tiem viltus praviešiem "Noas dienās" droši vien arī bija daži, kas brīdināja, ka tūliņ būs baigās ziepes, bet pārējie tik atgaiņājās, ak ko tur, panikas cēlāji, alarmisti, viltus pravieši un jefiņi, mums ir augstu attīstīta sabiedrība, tehnoloģijas, papilnam rijamā utt. Vai tad pirmītējais citāts skaidri nenorāda uz liela mēroga katastrofu, kas būs pirms Cilvēka dēla atnākšanas? Ja kāds saka - nē, tad viņš apgalvo, ka plūdi saprotami simboliski. Nu tad jau arī viss pārējais, kas uzrakstīts, var tikt saprasts simboliski. Bet šoreiz laikam tā nebūs vis, jo daudzu seno tautu leģendas glabā informāciju par milzīgiem plūdiem, arī ģeologi atraduši tam pierādījumus, tā kā...
Aizliegts V
# Iesūtīts: 2011.05.27 19:08:15
Kaut kur redzēju dok.filmu par pētījumiem kaut kur Kalifornijā vai New Mexico vai kaut kur tajā reģionā, un tur arī atrada kaut kādas nogulumu pēdas, kas norādīja uz pēkšņu ūdens līmeņa celšanos tādā nopietnā augstumā. Bija arī kaut kāda versija par to, ka meteorīts iebliezis tajā vietā, kur tagad Meksikas līcis, un tad tas vilnis ir bijis visai nopietns. Ja jau viena zemestrīce Japānā izraisīja globālas seismiskas sekas un pat nobīdīja zemes asi, tad varam tikai iedomāties, kas notiktu lielākas globālas katastrofas gadījumā.
---
Nenoliedzot arī vēl neatklātas enerģijas un kaut vai to pašu vienoto informatīvo lauku, - kāpēc gan nevarētu būt, ka Johanāns, kas sarakstīja Atklāsmes grāmatu, savās vīzijās ("aizrauts garā" nevarēja redzēt kaut kad nākotnē gaidāmu globālu katastrofu. Dažas vietas uz to norāda, piem., par degošo kalnu, kas tika gāzts jūrā, par gaidāmo badu, ūdeņu saindēšanu utt. Kā nu prata, tā arī redzēto aprakstīja.
Aizliegts V
# Iesūtīts: 2011.05.27 19:17:17
Ctulhu
May be, es īsti neatceros, bet šķiet, ka arī Amerikas indiāņu leģendās bija kaut kas par plūdiem, bet tas nu tā.
--
Sāls ir tur, ka kristīgās pasaules vislielākā autoritāte ir izteicis brīdinājumu! (par Atklāsmes grāmatu un sektantiem nemaz nerunāsim). Skaidri ir norādīts uz kādu nepārvaramu varu, kas iestāsies, un nez kāpēc izskatās, ka tā būs tieši saistīta ar dabas spēkiem, jo tiešā tekstā bez simbolikas tika pieminēti plūdi.
Tāpēc viss kas saistīts ar ekoloģiju, dabas katastrofām, cilvēka ietekmi uz vidi, globālajām klimata izmaiņām utt utt ir tieši attiecināms uz Raimonda tēmu. Un kristiešiem (ne sektantiem ) nevajadzētu no tā izvairīties
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 11022