atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Patiesā reliģija
meitene
Iesūtīts: 2011.05.17 22:52:24
Tēma veca kā pasaule, bet tomēr...

Jautājums kristiešiem. Kas ir tie iemesli, kas jūs pilnībā pārliecina, ka no visām reliģijām kristietība ir tā īstā.

Jautājums citādāk domājošajiem , kas ir tie iemesli, kas to liek apšaubīt. Un kurai Reliģijai jūs vairāk piekristu? Kapēc?

Pilnīgiem ateistiem šoreiz lūdzu atturēties
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
just me [212.70.169.228]
# Iesūtīts: 2011.06.06 11:11:26
muga34

Normaals marketings mugam! Zin, man arii mans autinsh patiik - nevienam citam nav tik pulka fiichu, dazhas toch unikaalas un, ja kas truukst, varu piefantazeet... Shis tev ar lab sanaacis - kristietība nešķiro cilvēkus - tik ir sveshie un saveejie, ticiigie un neticiigie. Tu, ko mums no Meness?
jenocs
# Iesūtīts: 2011.06.10 01:04:27
Pielūgsme ir tad, kad cilvēks dara to, ko Dievs norādījis viņam darīt, un nedara to, ko Dievs viņam norādījis nedarīt. Tādā ziņā šī kalpošana ir arī pielūgsme.
Nu ja, āmen, protams gadījumā ja runa iet par caur Bībeli atklājušos Dievu. un nav patiesība,ja runa iet par sātanu, kuru muslmaņi ķecerīgi dēvē par allāhu.
jo Dievs vēlas lai viņš būtu labs pret savu sievu.
atkal jā un āmen, ja runa iet par mūsu Pestītāja Tēva vēlmi, savukārt ,ja runa iet par to nelabo elku,kura apsēstais masu slepkava muhameds saskribelāja savas islāmiskās ``atklāsmes``, tad tā saucamais ``labums`` ir ļoti labi redzams musulmaņu ģimenēs šeit UK un citur vecajā eiropā-nožēlojami.musulmaņu vīriešos ir tik daudz labuma pret sievietēm, ka viņiem pat vajag harēmu, viena sieviete nemaz nespej visu to labumu saturēt.
uzule
# Labojis uzule: 2011.06.10 21:59:34
jenocs
tā saucamais ``labums`` ir ļoti labi redzams musulmaņu ģimenēs šeit UK un citur vecajā eiropā
Jā vācijā arī jau par ikonu kļuvis skats, kad sievietes ar "Lidl" veikala maisiņiem un bērniem, bet vīrs tikmēr cēli kā ne no šīs pasaules slāj pa priekšu. Diemžēl tā tas ļoti bieži novērojams, bet tas ir murgs, kuru ir jāizmēž no muslimu sabidrības. Es pat nesaprotu no kurienes tas ir! Varbūt tiek pārprastas lomu spēles! Tjipa, viss kas nav pelnīšanas darbs ir sievas kompetencē! Bet tas ir tikai pārpratums un daudzu muslimu viriešu neaudzinātība, jo pravietis, ja nebija mošejā, tad viņš darīja visu kas saistīts ar mājas darbiem, nodrošināšanu un sievu apmierināšanu (visādā ziņā).

uzule
# Iesūtīts: 2011.06.10 22:03:44
Iet uz ielas sieva un vīrs, sieva apkrāvusies ar 3 maisiņiem, 5 bērniem un vīrs iet blakām un laiza saldējumu. Iespējamais dialogs starp sievu un vīru:
Vīrs: "Brūnas kurpes es tev nopirku?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Melnas kurpes es tev nopirku?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Baltas kurpes es tev nopirku?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Pelākas kurpes es tev nopirku?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Plakumainas kurpes es tev nopirku?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Strīpainas kurpes es tev nopirku?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Ar lencītēm kurpes es tev nopirku?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Bez lencītēm kurpes es tev nopirku?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Un kleitu, dzeltenu, rozā, zilu, zaļu, raibu, ar piedurknēm un bez?"
Sieva: "Jā, mīļais."
Vīrs: "Un skropstu tušu, lūpukrāsu, un vēl tur nesaprotams sešas lietas?"
Sieva: "Jā."
Vīrs: "Tātad viss atbilstoši tavam sarakstam ir nopirkts?"
Sieva: "Jā, mīļais. Tagad par atlikušo algas daļu nopērc ko pats vēlies."
Vīrs paskatās makā, izkrata eiro monētu, nopērk saldējumu, un nosaka: "Nu tad katrs nes savu!"

Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2011.07.11 11:02:31
meitene Kas ir tie iemesli, kas jūs pilnībā pārliecina, ka no visām reliģijām kristietība ir tā īstā.

Kristietībā iet runa par Īstenību, kāda tā ir.
Jēzus dzima un pasaulē nāca - tikai viena nolūka pēc, lai liecinātu par Īstenību.
Tikai Kristietībā iet runa par to, ka ja atzīsi īstenību tādu kāda tā ir - tad tā darīs Tevi brīvu.
Lūk arī prieka vēsts - ko Jēzus nesa pasaulei, Īstenība eksistē un tās atzīšana - ieved Dieva valstībā.
Dievs ir Īstenība.
Lūk - Kristietība reāli piedāvā - ieiet Dieva valstībā - un skaidri un saprotami un loģiski, katrs var saprast - vienkārši.
Kāpēc īstenības atzīšana ir nepieciešama, lai ieietu Dieva valstībā ?
Tāpēc, ka pēc īstenības atzīšanas - cilvēks kļūst brīvs un laimīgs.
Brīvs no kā ? Parasti no grēkiem - zinātniskā valodā no kļūdām.
Kad cilvēks izdara kļūdu - grēku - un tas to neatzīst - tad tāds cilvēks neatzīst visu īstenību tādu kāda tā ir - jo to daļu, kura satur paša grēku - noliedz. Ja atzīst visu īstenību un arī savus grēkus - tad būtne sastopas ar nepatīkamo īstenibas daļu, kurā viņa ir grēciniece. Tad nākas kļūdas labot (klūdu labojums ir grēkusūdze - un gandarīšana)- lai atkal nonāktu uz pareizā ceļa - kurš ved uz Dieva valstību un kas ir Dieva valstība.

Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.12 23:21:48
Kristietībā ir pestīšana, kura nav paša pelnīta, bet kuru jau Dievs tev ir sagatavojis. Un tā ir visiem un ikvienam. Es gan nekad neesmu sapratusi kāpēc kristieši mēdz būt naidīgi pret citām reliģijām. Ja kāds budists ir laimīgs un sasniedzis nirvānu, then it`s ok with me.
Laimonis [195.122.23.254]
# Iesūtīts: 2011.07.14 13:26:22
Bibliskā atklāsme neatbild uz cilvēka ziņkārību...tā neglorificē pašu cilvēku... taisni otrādi, cilvēks ir atklāts visnotaļ nepatīkamā gaismā. Visubeidzot caur Biblisko atklāsmi mūs uzrunā Dievs, no kura pats cilvēks nemitīgi bēg, uzvairās, vienmēr ir gatavs atkrist. Caur Svētajiem Rakstiem mūs uzrunā Dievs, kuru cilvēks ienīst, neieredz, no kura visiem iespējamiem līdzekļiem ir gatavs atbrīvoties. Tur parādās kaut kas tāds, ko nevis cilvēks pats rada un veido, bet kas viņam tiešām tiek iedots, ja gribat uzspiests no augšas.
Tas ir viens iemesls, kas mani pārliecina par Bībelē sniegtās atklāsmes patiesumu. Tur kur cilvēks pats rada dievu, reliģiju, savu personīgo atklāsmi, tur vienmēr viņš ir ļoti pretīmnākošs savam lolojumam...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:12:10
Laimonis, tas ir Kristietiibas koaans - Kristieshu Dievs ir patiess, jo absoluuti neticams.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:40:31
Zane Neimane

Vai Tu zini - ka tie budisti, kuri ir sasnieguši tādu attīstības pakāpi, ka viņi individuāli ir spējīgi ieiet nirvānā - bet viņiem to nemaz neatļauj, jo nirvānā drīkst ieiet tikai visiem - kopā esot.
Jo nevar būt laimīgs - nirvānā, ja zini ka tavi brāļi mocās ellē.
Tāpēc - nevar būt ok, ar budistiem, kuri ir iegājuši nirvānā, kamēr visi nav nirvānā.
Un šeit paceļas jautājums - par Dieva valstību un nirvānu un Īstenību.
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.14 15:34:06
Aiko_Saule Tik sīki neesmu interesējusies, bet izklausās ļoti sakarīgi - glābt brāļus. Kristietībā Dieva valstība jau ir starp mums, kad palīdzam brāļiem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 15:55:53
reksis, a marsa vienradzhi ir ljoti pat ticami... ibo tos cilveeks var iedomaaties un izteeloties... a vot izdomaat taadu dievu, kaads ir Kristieshu Dievs cilveeks nekad nevar...

Cilveeks visur un vienmeer piedoshanu uztveeris kaa barteri un zheelastiibu, kaa avansu Nevis taa kaa shiis koncepcijas maaca Kristus.
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.14 15:56:48
Tāpēc - nevar būt ok, ar budistiem, kuri ir iegājuši nirvānā, kamēr visi nav nirvānā
un kā ar kristiešiem, kas grib debesīs, kamēr visi nav tur iekšā? vai tikai tā nav tā pati `vieta`?
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.14 16:04:08
Ctulhu a kāpēc jācepas?
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.14 16:12:22
Ctulhu to es sapratu, jaukumiņ Protams, ka Dievu nav iespējams izdomāt, bet kāda vajadzība to darīt?
Memekija
# Labojis Memekija: 2011.07.14 16:22:47
Ctulhu Es tevi arī nespēju iztēloties, jo nepazīstu Vai tu eksistē?
Gnidro [213.102.155.209]
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:48:47
a vot izdomaat taadu dievu, kaads ir Kristieshu Dievs cilveeks nekad nevar ...

Ņemot vērā, ka JHVH ir vnk dabisks transparents politeisma evolucinonārais atzars, tad ļoti pat var. Antropoloģija parastā.
Rudens-puķe [84.237.140.86]
# Iesūtīts: 2013.03.25 21:14:53

Ir patiesā kristietība un viltus kristietība.Patiesā kristietība ir tā,kuru iedibināja Jēzus Kristus,bet viltus kristietība ir tā,kuru iedibināja cilvēki paši.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 2382