atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ja nevienu šis forums nav vērsis pie ticības Kristum...
Svētais
Iesūtīts: 2011.02.18 08:45:00
...vismaz es neesmu dzirdējis, ka būtu. Tad kā Jūs domājat, vai nevajadzētu atvēlēt šo forumu tikai kristiešiem, jo viņiem pašiem ir pietiekoši par ko strīdēties savā starpā, arī bez neticīgajiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:27:35
Svētais
Tāpēc, ka šis ir atvērts forums visiem. Citādi jūs būsiet kā musulmaņi, kur formumā drīkst uzdot tikai pozitīvas intereses jautājumus, un katra šaubīšanās uzreiz nozīmē izmešanu no foruma.

Pie kam, ja nebūs neticīgo, tu pats būsi viens no pirmajiem, kas izlidos kā nākamais, jo tu neesi luterānis, un tavas herēzes tad vairs neatbildīs foruma luteriskajam garam.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:30:32
EzītisMiglā
visu jau es saprotu. arī par savām herēzēm un sevis pašu izlidošanu no šī foruma. bet vai tā tā nebūtu labāk un pareizāk, kā tu domā?
Svētais
# Labojis Svētais: 2011.02.18 10:33:29
leons [134.2.186.19]
Es nezinu ko tas mainīs. Es tikai jautāju par foruma jēgu un būtību priekš neticīgajiem un ticīgajiem, un meklējošajiem. reizēm neticīgie iespējams atgrūž prom no Dieva simtiem meklējošos, vēl simtiem tos, kas šaubās un svārstās . Tad es domāju, kas ir labāk, vai tas, ka viens cilvēks caur forumu pievēršas Kristum, jo viņam veltīja kāds ticīgais laiku, vai simts nepeivēršas, jo šeit visu laiku notiek neticīgas diskusijas, un ateistu ķīviņi ar teistiem, kas atgrūž citus, kas varēja kļūt par ticīgiem. tad nu tā izsverot, kas ir labāk?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:33:34
Aivars
Vai pats paskatīties, ka jūsu starpā nav vienprātības, un viens ar otru strīdaties.

Svētais
Nekristieši saliedē kristiešus. Kamēr jūs plēšaties ar neticīgajiem, tikmēr iecietība jūsu pašu starpā ir daudz lielāka.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:34:16
Svētais
Es nevaru pateikt, kā ir pareizāk. Ko nozīmē "pareizāk"? Attiecībā pret ko pareizāk?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:34:29
Pie kam, ja nebūs neticīgo, tu pats būsi viens no pirmajiem, kas izlidos kā nākamais, jo tu neesi luterānis, un tavas herēzes tad vairs neatbildīs foruma luteriskajam garam.


Ak, šie bezdievīgie meļi!
Tīri labi atceros, kā Svētais parādījās forumā, un cik `mīļi` te viņu uzņēma tieši tie neluterāņi! No luterāņu puses kaut kā tāda attieksme nebija vērojama. Tā kā...
dafne
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:35:36
EzītisMiglā
problema jau nav ta,ka jums neatbild..problema ir ta,ka jums NEPATIK kristiesu atbildes...tas jums nav pienemamas
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:36:03
EzītisMiglā
ko nozīmē saliedē? Vai domā, ka tas ir foruma mērķis? Ja būtu kāds mērķis, tad jau drīzāk kādu pievērst Kristum, vai ne tā?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:36:39
Svētais
reizēm neticīgie iespējams atgrūž prom no Dieva simtiem meklējošos, vēl simtiem tos, kas šaubās un svārstās
Bet varbūt ka otrādi. Kādu pārliecina tieši tas, ka kristieši ļauj tādiem neticīgajiem jautāt un jautāt. Varbūt ka viņi redz, kur neticīgie apstājas, pie kādas pārracionālas robežas, kur jāsākas ticībai?
Tas būtu jāprasa pašiem cilvēkiem. Bet mēs pat nezinām, cik daudz ir to klusētāju, foruma lasītāju.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:37:25
dafne
Tāpēc es saku, vajag FAQ, kur ir šīs atbildes, un tālāk par viņām vārīties ir aizliegts.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:37:40
EzītisMiglā
Nu piem. Kāda jēga man un tev atrasties šajā forumā, ja mēs tikai to vien darām kā parunājamies. Ja tas nepalīdz tev sākt ticēt Jēzum, kāda jēga tad tavai un manai komunikācijai, ja tāds ir foruma mērķis?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:38:37
Svētais
Nu, saliedē nozīmē arī to, ka kristietis citas konfesijas pārstāvī spēj saskatīt kristieti, nevis herētiķi un ķeceri, kura maldīgais ceļš ved uz elli.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:40:09
παλαιό ανόητος
tev viegli teikt, un visu "atbildību"novelt uz SV.G. ja SV.G. darbs nenotika pie tevis, tad tu esi attaisnots , ka netici Jēzum kā savam glābējam. Tā tas nav, jo par Jēzu tu esi dzirdējis no daudzu liecinieku mutes. Un ja netici, tad tā ir tava darīšana, nevis SV.G. darbs vai "nedarbs" .
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:40:41
EzītisMiglā
O.K. loti labi, bet tas tā ir kristiešu starpā. Kā tas īsti attiecas uz tevi nekristieti?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:42:18
Svētais
Es pētu kristīgo ticību, un vispār dažādas ticības, un uzskatus. Mērķis ir tikt tuvāk sapratnei, kas ir kas patiesībā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:43:15
Khmmm ... vēl viena ideja - varbūt mēs, neticīgie, sarunājam kādu laiciņu te nerādīties? Kādas pāris nedēļas vai mēnesi? Kas no tā iznāktu?
masiks piekrīt [95.154.230.254]
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:43:27
Aivars
Klau, netaisi te plēšanos!

kur tu redzi, ka es plēšos? Es vai esmu iesācis šo diskusiju, pie kam pats atzinies ka tā bija provokācija???
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:44:08
EzītisMiglā
Bet tad jau tu varē`tu būt to starpā, kas skatās. Jo uzdodot jautājumus, tas nav tevi vedis tuvāk Kristum. Kāpēc tad būtu jājaucas kristiešiem ar nekristiešiem vienā forumā, ja jau ne tu ne es neviens no mums un citiem forumiešiem nav apstiprinājis to, ka kaut vienu nekristieiti forums ir bijis spējīgs padarīt par ticīgo?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:45:13
EzītisMiglā

Khmmm ... vēl viena ideja - varbūt mēs, neticīgie, sarunājam kādu laiciņu te nerādīties? Kādas pāris nedēļas vai mēnesi? Kas no tā iznāktu?

tas būtu ļoti labs variants. es gan neticu, ka nekristieši ir uz kaut ko tādu spējīgi...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.18 10:45:36
No otras puses, jautājumi "tiem, kam spēks un vara":
Kāpēc jūs pieļaujat mūsu atrašanos šajā forumā? Kāds jums no tā labums?
Trenējaties uz mums?
Vai arī jums ir mūs jāpiecieš, jo tā teikts kristīgajā mācībā?
Vēl kas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 85 , pavisam kopa bijuši: 3061