atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā jūs izturaties pret tiem, kas nelūgti pamāca ticības lietās?
Trilobīte
Iesūtīts: 2011.02.08 12:02:27
Es atzīstu, ka man tas nepatīk, ja cilvēks mav mana autoritāte.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 13:10:35
Un? Jā, dzīvība ir fuzzy jēdziens tāpat kā ļoti daudzi citi. Kādā veidā tu no tā izdabon ``ateistiskaas pasaules idiomu vai terminologjiju``?

Pareizi, bet vai masiks to apzinaas, kluupot virsuu par kristieshu nepareizu jeedzienu `sveetiiga naave`

Varbuut tomeer dazhkaart ir jeega paskatiities spogulii, mosh es ko neesmu sapratis, paarpratis vai nedabraucis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 15:16:58
Ctulhu, kad guleesi uz naaves gultas... tad tomeer padomaa par Kristu... ibo vinjsh buus vieniigaa tava immortaalistikas ceriiba... Neatsakies no existeejoshaam tehnologjijaam, tas gan netraucee tev mekleet saveejaas... tachu... vari nepaspeet.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.09 15:24:16
Ctulhu, te ir tas prikols, ka kristiigaas immortaalistikas tehnologjijas pamataa ir tava gariigaa piekjershanaas un paljaushanaas ticiibaa uz Kristu... tas taapeec, lai tu no savas puses vareetu iniceet apzinjas nepaartrauktiibas tranzakciju... tas IR ticiibas leeciens tumsaa, par kuru tev ir apsloiits, ka otraa pusee sagaida miixta piezemeeshanaas un Apzinjas turpinaamiiba...

Tieshi taapat, kaa tavaas potenciaalajaas tehnologjijaas... vai nu IR jaapaljaujaas uz kriogeenu, vai IR jaapaljaujaas uz kaut kaadu apzinjas transfera mirkli...

Tehniskaas detaljas tev neviens nepastaastiis... ibo diez vai kaads taas maz zin... es liktu uz strukturaalo apzinjas infas paarrakstiishanu citaa neseejaa... tachu taa kaa apzinja pati par sevi ir pashindukceejosha pashinformativizeejosha chuuska, kas pati savu asti kjer... tad bez tavas paljasuhanaas nekas nesanaaks... transferam jaabuut abpuseeji iniceetam
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 15:36:10
Nu redzi, ta jau ir problema. Biedrs JK ir welcomeets man taas detaljas pastastiit un atbildeet uz maniem jautaajumiem. Tikko jams mani paarliecinaas, taa es ar vinju sadarbosjos.

A tu sho dziivee nelieto neko, kam nezini tehniskaas detaljas... Atkal no seerijas, ka, ja nezini kas ir uguns, tad uzcept steiku nevar?

Nu padomaa pats - Tu ticeetu kautkaadam tipam, kas, piemeeram klaareetu, ka vinjs ir izstraadaajis kaadu kruto metodi, bet kategoriski atteiktos izpaust detaljas, principus, teoriju, dajebko.

Nee... Bet ja shamais demonstreetu ka taa darbojas, un demonstreetu to uz sava piemeera... ticeetu, pat ja nesaprastu detaljas. Es arii shodien visai miglaini staados priekshaa kaa darbojas taas vai citas tehnologjijas, tachu redzot, ka taas darbojas, man iipashi nekrata jautaajums par tehnisko pusi, ja vien nemeegjinu to atkaartot pac no baltas lapas.

Nujaa, bet es varu taas metodes izstudeet un tad lietot, ja mani vinju apraksti un teorijas paarliecina.

Tas jau ir tehnologjiju burviiba, ka shamaas var lietot, nezinot kaa taas darbojas... Kaareiz taa jau buutu kaut kaada magjija, kas darbojas tikai tad, ja tu to saproti, a ja nesaproti, tad nedarbojas.
tā, kas [81.198.251.189]
# Iesūtīts: 2011.02.09 15:37:45
Ctulhu Nu pag, es par biedru JK domaaju dizgan biezji ( gruuti ir nedomaat par JK striidosties ar kristiesjiem kristiesju forumaa). Taatad, ja jams ir telepaats, tad sen zina mani kaa raibu suni.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 15:43:03
Ctulhu, nu tad tu taads jociigs iipatnis

Lielaakaa dalja populaacijas lielaako dalju labumu lieto paljaaviibaa ka tas straadaas. Un ja nestraadaa... tad tikai dalja iedziljinaas pashi, otra dalja izsauc evakuatoru un aizved liidz servisam.

Protams, zinaat tech detaljas dod kaut kaadas eertiibas, tachu ne vienmeer tas ir optimaali ierobezhotu resursu gadiijumaa... kur shis resurss var buut laix, nauda, intelektuaalaa kapacitaate etc.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 15:52:51
Ctulhu, okey... kaa jau teicu, peeti un intereseejies par immortaalistiku, tachu, kad tavs laika resurss buus izbeidzies, driixti likt savu kaarti uz to, ko tev piedaavaa Kristietiiba... ko tad tu vari zaudeet?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 16:02:45
Karocje, tas, ko juus piedaavaajat - muuzjiigi dziivot, esot atkariigam no dieva - mani neapmierina.

Man vajag muuzjiigi dziivot kaa suvereenai, autonomai SB, kas pati izveelas, ar ko kaadaas attieciibaas staaties.


Aciimredzot vai nu paarproti vai nesaproti ko tev piedaavaa Kristietiiba.
Es arii negribeetu dziivot taada Dieva paspaarnee, kaadu sludina un reprezentee -Jona- vai Islaams...

Bet jau shodien tu esi daudz daudz atkariigaaks no lietaam, kuras tu nekontrolee, nekaa to apsola Kristietiiba.

Kristietiibas viens no flagmanjteicieniem - atziisti patiesiibu un patiesiiba dariis tevi briivu. Kristeitiibaa jeedziens "Patiesiiba" un "Dievs" ir ljoti ljoti tuvi... ja ne pat identiski... Jeedziens "patiesiiba" ir daudz plashaaks, nekaa tu to saproti... un shodien tu esi daudz atkariigaaks no savas shauraas izpratnes par patiesiibu nekaa tev to piedaavaa Kristietiiba


Tas ko es redzu ir nevis tas, ka tu baidies buut atkariigs no Dieva, bet tu baidies driizaak no pasaules, kas ir daudz plashaaka nekaa tu to esi iedomaajies, tu baidies no taadas pasaules, kas neatbilst tavam kvadraatiskajam priekshstatam par to... baidies iziet no 4aam sienaam un ieraudziit kalnus, upes, juuras, debesis

Labi sorre... prosto taads iespaids dazhkaart rodas...

Tas ir vesela budisma maaciibas cieniigs apgalvojums no Kristietiibas - maximaalaa briivibia ko cilveeks vars asniegt sleepjas absoluutaa pakljaaviibaa Dievam Dievs ir patiesiiba, kas dara briivu Ja tu gribi buut suvereena autonoma SB, tad vislabaakais scenaarijs ir - buut Dievaa... Kaameer tu neesi Dievaa, tu buusi atkariigs no daudz daudz daudz vairaak lietaam nekaa tu pat speej iedomaaties, bet kaa teica Morfejs, vislabaakais cietums ir taads, kura sienas tu neredzi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 16:28:58
Nu te atkal saakas jeedzienu substitucijas... Sauc kaut par susliku, jeega nemainaas. Korocje ``patiesiiba`` ir realitaates apraksts ar atbilstiibu 1 ( 100%).

Redzi bet Kristietiiba jeedzienu "Patiesiiba" pacelj augstaak...

Ibo tu paljaujies uz karti, bet Kristeitiiba runaa par pashu teritoriju... Un daudz labaaks orientierists buus tas kursh fiziski buus staigaajis pa teritoriju nekaa vislabaakais gjeograafs kas buus izpeeetiijis vissmalkaakaas kartes (aprakstu)

Taakaa tavs priekshstats ir nepilniigs... luuk un tas rada tevii konfliktu... ibo tu esi ATKARIIGS no shii apraksta, bet Kristietiiba tev piedaavaa nevis karti, bet teritoriju Respektiivi - extendee jeedzienu patiesiiba liidz absoluutam... liidz Realitaates Autoram

skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.02.09 16:32:41
Mani pārsteidz šī kristiešu un ateistu sacensība kurš ir labāks
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.02.09 16:36:49
skolnieks.
Kāpēc tu domā, ka kristieši sacenšas?!
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.02.09 16:56:52
Vienkārši balssCtulhu Pārlasīju diskusiju un tas bija pirmais, ka man ienāca prātā

Darbadiena galā Jauku vakaru ...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 17:16:46
Nee, nu loooogiski, ka 100% realitaates aprakstu veido pati realitaate, bet tas ir triviaali un mums nekaa nedod.

A mums tas dod immortaalistiku

Vot kad sapratiisi, ka pa gaisu labaak lido ljopene nekaa ljopenes apraksts... mosh pietuvosies tam par ko ir bazars Kristietiibaa... ibo taa ir praktiska teologjija.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 17:21:28
Nebuus taa, ibo kristietiiba man nepiedaavaa kvalitatiivaaku realitates aprakstu par esosjo.

Pareizi taapat kaa dzhungljos dziivojoshss indiaanis droshi vien nespees sacensties ar GoogleMap karshu ziimeeshanaa, tachu es tomeer ieshu ar sho indiaani pa vinja teritoriju nevis paljaushos uz Google

Nu pieraksta realitatei autoru. Un tad? Ne man no taa precizaaks realitates apraksts, ne taa autora apraksts.

Ibo Kristieitiba piedaavaa pashu autoru nevis vinja aprakstu vai vinja produceetu karti
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.09 17:22:03
Kas tiesji?

Kristus


A bez ljopenes apraksta vai ljopenes izjauksanas es nevaru ljopeni izprast.

A aizlidot uz Ameriku bez Ljopenes apraksta vari?
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.02.09 22:28:45
...kad tavs laika resurss buus izbeidzies, driixti likt savu kaarti uz to, ko tev piedaavaa Kristietiiba... ko tad tu vari zaudeet?

Još, Tu atgādini Jānīti no anekdotes, kurš skolotājai atbild, ka: ja dieva nav, nav jēgas rādīt figu uz debesīm, ja dievs ir - tad kāpēc bojāt attiecības? Normāla pieeja, tipa izejot no mazākā ļaunuma...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.10 09:12:05
Jošs Mulders
driixti likt savu kaarti uz to, ko tev piedaavaa Kristietiiba... ko tad tu vari zaudeet?
Tās atkal "Paskāla derības"?
Kāpēc tieši uz kristietību? Ir vēl citas reliģijas.
Un, "likt kārti uz", ko tas nozīmē, pēc būtības riskus un loterijas? Tiešām var būt tā, ka Dievs loteriju rīko "uzmini pareizo reliģiju"? Zaudētājiem - elle?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.11 10:57:10
EzītisMiglā

Virs zemes nav taisnības,dūrei tik spēks.
Kas varmākām skādi dar, nosaukts tiek grēks.


Dzīve uz zemes nav taisnīga. Kāpēc gan taisnīgai vajadzētu būt pēcnāvei? Pat gadījumā, ja ir Dievs, jāatceras, ka viņš visu šo netaisnību ir radījis un nav nekāda iemesla, kāpēc viena radītās pasaules daļa atšķirtos no otras.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.11 11:40:28
Ja Tev nebuus karte, Tu buusi pilniigi atkariigs no indiaanja. Tev vajadzees uz vinju paljauties . Paljauties - ta sir tas, ko es neveelos.

Nuja... taapeec tu, kaameer tev nav kartes, neko no pasaules nedz redzeesi nedz sapratiis. Kas labaak, nesapratiisi un neredzeesi arii ja buus karte, jo putro karti ar teritoriju.

Man nav probleemas uz vieteejiem paljauties un ja vajag, tad pastaigas gaitaa pasham ziimeet karti.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.11 11:41:49
Kāpēc tieši uz kristietību? Ir vēl citas reliģijas.
Tak man po, es prosto piedaavaaju Ctulhu alternatiivu immortaalistikai, tada kad shamais pie sasistas siles taisiisies izlaist garu.

Un, "likt kārti uz", ko tas nozīmē, pēc būtības riskus un loterijas? Tiešām var būt tā, ka Dievs loteriju rīko "uzmini pareizo reliģiju"? Zaudētājiem - elle?

A kad mirsti, tev baigi svariigi uzlikt uz pareizaas... iipashi ja tu esi ateists, kas saprot, ka viss... tas ir "beigas" un nekaada immortaalistika nav izveidota.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 34092