atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Dēls = ?
Aivars
Iesūtīts: 2011.02.04 20:51:19
http://www.christianitytoday.com/ct/2011/february/soncrescent.html
īsumā... stāsts par to, kā no tā, kas kādam Evaņģēlijā šķiet skandalozs, izvairīties, bet vai caur to netiek pazaudēts kas būtisks Evaņģēlijā

Proti, Korānā (At-Tawba 9:30) teikts, ka Dievs nolād ikvienu, kas Jēzu sauc par ibnullâh (Dieva Dēls), un šī frāze musulmaņu kultūras ietekmētiem ļaudīm skanot kā nelaimes piesaukšana, kas liek mukt, kā arī iztēloties, ka kristieši sludina, ka Dievam bijis fizisks dzimumakts ar Mariju. Tad nu misionāri meklē, kā palīdzēt šiem ļaudīm nebaidīties no Evaņģēlija, un kādiem aizstājot `Dieva Dēls` ar `mīļotais Dēls, kas nāk no Dieva`, ir izdevies barjeru lauzt, un visai sekmīgi misionēt. Bet jautājums paliek, vai izvairoties Jēzu saukt par Dieva Dēlu, un izvairoties no Dieva Tēva jēdziena, pat ja `Dieva Dēla` vietā tiek `mesija` `Jēzus` utt, vēsts netop neskaidrāka.

tikai kristiešiem
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.07 14:47:46
Dievs teica, ka Dieva kalpā būs Dievs gars (Jesaja 42)
----
Bet tu izsecini, ka Dievs nevar buut shis kalps... Aiz ko taads secinaajums?

Jēzus to apstiprināja (Lūkas 4:17-21)
Tātad...sanāk, ka......caur Jēzu runā Dieva gars, kurš bijis jau pirms Abrahāms tapa. (Jāņa 8:58)


Taatad Jeezus ir taads pats pravietis kaa visi citi pravieshi, caur kuriem Dieva Gars runaaja? Ne ar ko neatshkjiriigs pravietis?

Redzi Anita_ tu esi iecikleejusies uz paaris Rakstu vietaam un taas esi - bez pamata - padariijusi par "galvenajaam" un TAAM pakljauj visas citas rakstu vietas, kuras apsitpirna to ko mees tev sakaam... un veel vairaak, tu nevis inkorporee jaunaas rakstu vietas tevis pienjemtaajas, bet taas noraidi!

Tas ir taapat kaa uzzinaat, ka Mulders ir seetnieks un peec tam nespeet pienjemt, ka vinjsh vareetu buut arii cilveeks Jo seetnieks un cilveeks tachu ir dazhaadi jeedzieni!

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.07 14:49:53
Viedoklis:.....Dievam (garam) piedzimst Dieva gars.......(kurš ietērpts cilvēkiem atpazīstamā veidā kā cilvēks, lai saprastu Dieva garu iespējams viņiem saprotamākā veidā)....

Ja tu speej sagremot teezi "Divas Dabas - Viena Persona" tad shaadi var teikt...

Jautaajums... vai shobriid Jeezus ir cilveeks vai nav?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:39:22
To vai cilvēks meklē dziļāk izprast Kristu var nojaust pēc viņa sarunas. Protestants ar Anitu šeit ir atnākuši "misijas vadīti" - apgaismot luterāņus. Kamēr viņi negrib mācīties, tikmēr nerādiet viņiem savu visdārgāko pērli.
---
Hm, hm...uzmanīgāk ar izteicieniem!.....
Pierādi, ka Anita un protestants nevēlas mācīties un nav mācekļi, pirms iesaki citiem rīkoties hm, hm....
Ja tevi kāds novērtētu nu bikiņ neok tikai tāpēc ka ko tevi uztvēra ne tā, kā pasniedzi, būtu ok?....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:41:06
Bet tu izsecini, ka Dievs nevar buut shis kalps... Aiz ko taads secinaajums?
---
Nu ko man te secināt!...kas uzrakstīts, uzrakstīts! Vai tad nav skaidri uzrakstīts Jesaja 42 un ka Jēzus pats to apliecina. Nu? Kas nav skaidrs?
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.07 20:25:35
Anita_
"Pierādi, ka Anita un protestants nevēlas mācīties"

Par Kristus mūžīgo dievišķību, Tev un Protestantam, šeit mācīja vismaz trīs LELB mācītāji un pāris evaņģēlisti. Tu viņos neklausies un runā pretī. Jūs mācīties nevēlaties. Esmu ar jehoviešiem gana izdiskutējies, lai šeit vēl lieki laiku tērētu.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.07 20:30:01
Nu ko man te secināt!...kas uzrakstīts, uzrakstīts! Vai tad nav skaidri uzrakstīts Jesaja 42 un ka Jēzus pats to apliecina. Nu? Kas nav skaidrs?

Nu nav uzrakstiits... tas kas tur ir uzrakstiits, ka Dievs suutiis savu kalpu. Bet nav rakstiits, ka shis Kalps buus Dievs

To jau tu piedomaa Pitam veel pamanies ignoreet to, kas IR rakstiits
Tajā Dienā, kad sapratīsi, ka Jesajas 42 un 53 nodaļas nav Kristietības doktrīnas pamattexts, Tai Dienā kad sapratīsi jēdziena "Kistietība" būtību, būsi piegājusi Debesīm tuvāk... Līdz tam, jāpiekrīt armilo, mācīties tu nevēlies...
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 22:33:35
Par Kristus mūžīgo dievišķību, Tev un Protestantam, šeit mācīja vismaz trīs LELB mācītāji un pāris evaņģēlisti. Tu viņos neklausies un runā pretī. Jūs mācīties nevēlaties. Esmu ar jehoviešiem gana izdiskutējies, lai šeit vēl lieki laiku tērētu.
---
Jēzus vārdu noliedz?
Mat. 23:8 Bet jums nebūs saukties par rabi; jo viens ir jūsu mācītājs, Kristus, bet jūs visi esat brāļi.
...
Tu viņos neklausies un runā pretī.
---
Tiešām! Es viņus nedzirdu šajā saitā! Tāpēc neklausos! Bet es viņus lasu!
Un man nekādīgi nesanāk runāt pretī, jo es rakstu!
Vai rakstu pretī? To vēl pierādi, jeb ko tu man "sit".
Jāņa 18:23 Jēzus viņam atbildēja: "Ja Es nepareizi esmu runājis, tad pierādi, ka tas bija nepareizi; bet, ja Es esmu runājis pareizi, ko tu Mani sit?"
Un runāt pretī arī nesanāktu, ja draudzes sapulcē būtu, jo sievietēm draudzes sapulcēs ciest klusu.
1 Korintiešiem 14 nodaļa:
34 Sievas lai draudzes sapulcēs cieš klusu, kā tas parasts visās ticīgo draudzēs; jo tām nav atļauts runāt, bet jābūt paklausīgām, kā arī bauslība nosaka. 37 Kas sevi tur par pravieti vai gara cilvēku, tam jāatzīst, ka tas, ko es jums rakstu, ir Tā Kunga pavēle.
Tā, ka...
...
Tu rakstīji:
Jūs mācīties nevēlaties.

---
Pierādi!
...
Tu rakstīji:
Esmu ar jehoviešiem gana izdiskutējies, lai šeit vēl lieki laiku tērētu.

---
Nu nediskutē. Apmainies viedokļiem! Apsriedies! Netiesā!....O! Cik daudz variantu. Un vispār, ko nozīmē diskutēt -skaidrojošā vārdnīcā diskusija ir strīdēšanās tipa. A priekš kam? Iespējams, ka strīdēšanās ir kas netīkams. Varbūt tāpēc rodas doma par lieka laika tērēšanu....
Nu nav tik neok man šķiet kā tu esi iedomājies!



Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.07 22:38:11
Pierādi!

Kāpēc... tas jau mums vajadzīgs. Ja mēs redzam, ka kāds nemācās un negrib mācīties, bet tikai laiž upes čūskas, tad iestājas tāds "psiholoģiskais ignore".

Tobiš konkrētais tēls drīz vien paliek par "fonu" par kuru foruma dalībnieki zin, ka tas ir fona troksnis, un ignorē... un drīz vien fona troksnis pac izkūp... un ir pilnīgi vienalga, ko viņš par sevi vai foruma dalībniekiem domā

Ja tu saki, ka gribi mācīties, bet nemācies... tad... kļūsi par vienkāršu forma fona troksni... trolli. Dienās, kad moderatoriem būs tūdīga siļķe puzdienās pagadījusies, var atrauties banu par spamošanu.
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.07 23:12:52
Anita_
"Pierādi!"

Nē, negribu! Lai Mulders ar Tevi ņemās, viņam vairāk pacietības.
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.03.08 09:00:01
Protestant , nav tik vienkārši, dēļ tavām nevajadzīgajām prātuļošanām - taviem uzskatiem , tev sanāk cits Jēzus, no kā brīdina svētais apustulis Pāvils.
armilo, Jehovas lieciniekiem ir manis jau pieminētā problēma - cita Jēzus uzkonstruēšana. Tā kā nevis jāpriecājas par viņu "ticību", bet viņiem jāpasludina bauslība par 1.baušļa neievērošanu.
Pasaulē ir tik daudz dažādu "ticību", kas rada papildus šķēršļus Evaņģēlija vēstij, un to var tikai nožēlot.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.08 09:34:15
Tēma: Dieva dēls
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.08 09:36:47
Anita_

Ņu... un ... las ir ... Dieva ... Dēls?...! ... ...
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.08 09:40:10
Ņu... un ... las ir ... Dieva ... Dēls?...! ... ...
---
Viedoklis:
Risinājums nevis problēma!
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.08 09:52:05
Anita_

Jā gan, Dieva Dēls ir risinājums grēka nolādētajai pasaulei.
Protestants
# Iesūtīts: 2011.03.08 09:53:41
Tēvs Indriķis
Tu esi ieciklējies uz Jēzu pirms augšāmcelšanās periodā un negribi redzēt neko citu. Un patiešām, es rakstu patiešām par citu Jēzu - par augšāmcelto Jēzu, par Jēzu kuru Dievs augšāmcēla no mirušiem. Un tas ir tieši tas ko Pāvils sludināja.

1.Kr1:23 "Bet mēs sludinām Kristu, krustā sisto, kas jūdiem apgrēcība un pagāniem ģeķība".

2.Kr.5:16 Tad no šī brīža mēs neviena nepazīstam pēc miesas; un, ja arī mēs Kristu esam pazinuši pēc miesas, tomēr tagad vairs nepazīstam.
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.08 10:01:23
Protestants

Vai Dieva Dēls var piedot grēkus?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.08 10:05:10
1 Kas no sākuma bija, ko esam dzirdējuši, ko savām acīm esam redzējuši, ko esam skatījuši un mūsu rokas ir aptaustījušas, dzīvības vārdu -
2 dzīvība ir parādījusies, mēs esam redzējuši un apliecinām un pasludinām jums mūžīgo dzīvību, kas bija pie Tēva un mums ir parādījusies, -
3 ko esam redzējuši un dzirdējuši, to pasludinām arī jums, lai arī jums būtu sadraudzība ar mums. Un mūsu sadraudzība ir ar Tēvu un Viņa Dēlu Jēzu Kristu.
4 To mēs rakstām, lai mūsu prieks būtu pilnīgs.


Raimonds
# Iesūtīts: 2011.03.08 10:10:55
Protestants
patiešām, es rakstu patiešām par citu Jēzu

Ir tikai viens Jēzus un viens Evaņģēlijs.
Divi citāti: "Jēzus Kristus vakar un šodien tas pats un mūžīgi. Neaizraujieties ar visvisādām svešām mācībām..." (Ebr.13:8,9a)
"Jo es jums apliecinu, brāļi: tas evaņģēlijs, kuru es jums esmu pasludinājis, nav cilvēku izdomāts." (Gal.1:11)
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.08 10:27:00
Protestants
Klau, un tomēr Tavs niks ir mulsinošs. Šķiet, ka tu vairāk uz T. D`Šardēnu un H. Kingu nosliecies nekā uz V. Panenbergu
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.08 11:00:54
Tēvs Indriķis
"Jehovas lieciniekiem ir manis jau pieminētā problēma - cita Jēzus uzkonstruēšana. Tā kā nevis jāpriecājas par viņu "ticību", bet viņiem jāpasludina bauslība par 1.baušļa neievērošanu."

Bet viņi taču tic ka Kristus piedod grēkus, jo grēkus var piedot vienīgi Dievs? Tas ir pats galvenais. To, ka viņi nonāk pretrunā paši savai mācībai, lai panesam ar līdzjūtību.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 34665