atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc neviens prāta apsvērums nav palīdzējis neticīgam kļūt par ticīgu?
Svētais
Iesūtīts: 2010.12.28 15:49:47
Kā Jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:19:57
Ctulhu

Pag, es tev prasiiju, kaa ar metodi vai ieriici ``dieva vaards`` meera objekta ``sirds`` parametru ``staavoklis``?

Precīzi.

Lasot Dieva Vārdu atklājas tava pozīcija pret Dievu, tava pozīcija pret citiem cilvēkiem un sevi pašu. Jēzus runāja līdzībās uz cilvēkiem un daudzi Viņu nesaprata. Viņš to nosauca par sirds apcietinātību. To es nedaudz aprakstīju iepriekš.
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.12.29 14:26:09
Ctulhu
ja tevi tas uzrunātu, tu saņemtu atklāsmi par to, ka esi grēkojis, ka pasauli radījis Dievs. Bet tevi tas neuzrunā, jo tava sirds ir apcietināta. Tu nespēj to ieraudzīt savām gara acīm, jo sirds ir cieta. Ar fiziskajām acīm tu vari redzēt varbūt daudz vairāk par mani, bet tas tev nepalīdz, lai saprastu Dievu, tāpēc tu viņam netici. Ticība nāk no Dieva Vārda, kas tiek sēts cilvēku sirdīs, un labā augsnē tas uzdīgst un nes augļus.
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2010.12.29 15:13:09
Jošs Mulders
masiks, vai tad gluonus un kvarkus noveero ziemaa kaasot veederu? Imo visaadu baigo mashineeriju iekurbulee... ? Pravda nekad neesmu praktiski ar shito mantu detekteeshanu nodarbojies, taakaa varu kljuudiities, bet imo veedera kasiishana taaja neietilpst.

neietilpst. taču tie tika minēti Dieva novērošanas sakarā. Ir kāda metode, kas spēj noteikt Dieva klātbūtni, drošticami, nepastarpināti novērot tā esību, izmērīt tā omnipotenci, gluži kā elektronu, gluonu vai kvarku?
/parastie Dieva esības pierādījumi kā reiz bija no emociju sērijas - paskaties pa logu, tjipa - kurš cits tādu dabu varētu uzmeikot.../
n.biča [85.254.212.237]
# Iesūtīts: 2010.12.29 21:26:07
Jošs Mulders
vai tad gluonus un kvarkus noveero ziemaa kaasot veederu?

un kā vēl - ja ir vēders, ko pakasīt, tātad gluoni vēl tur kvarkus kopā!
n.biča [85.254.212.237]
# Iesūtīts: 2010.12.29 21:30:03
masiks [87.110.184.238]
kurš cits tādu dabu varētu uzmeikot...
jebkurš ar pietiekami daudz laika un zināšanām programmēšanā kā arī pietiekami lielu informācijas glabātāju.
n.biča [85.254.212.237]
# Iesūtīts: 2010.12.29 22:33:26
http://www.newyorker.com/reporting/2010/12/13/101213fa_fact_l.. ehrer
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.12.29 23:11:37
n.biča [85.254.212.237]
ka tik tev ticība negrīļojas!
biča
# Iesūtīts: 2010.12.30 09:00:17
Valentīnis
pēc kā Tu to spried?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.30 09:57:24
neietilpst. taču tie tika minēti Dieva novērošanas sakarā.
Imo tas kas to mineeja biji tu Ilji es?

Ir kāda metode, kas spēj noteikt Dieva klātbūtni, drošticami, nepastarpināti novērot tā esību, izmērīt tā omnipotenci, gluži kā elektronu, gluonu vai kvarku?
Nevar, taapat kaa nevar noveerot nepastarpinaati gluonus, kvarkus
Nav jau arii metodes kaa shitos mazos zveerinjus novereot nepastarpinaati.

parastie Dieva esības pierādījumi kā reiz bija no emociju sērijas - paskaties pa logu, tjipa - kurš cits tādu dabu varētu uzmeikot.../

Nezinu nevienu taadu "parasto" pieraadiijumu, tos kurus zinu ir ljoti logjiski un racionaali balstoties zinaamajaa un noveerojamajaa par esosho pasauli.
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2010.12.30 10:23:44
Jošs Mulders
Imo tas kas to mineeja biji tu Ilji es?


Kaareiz Dieva esamiibu pieraadiit var visai briivi izejot no noveerojumiem. Tieshi taapat kaa var pieraadiit elektronu, atomu, kvarku, gluonu vai melno caurumu esamiibu... peec taa, kaa tie ietekmee un organizee pasauli ap seviim var spriest par to existenci. (c) Mulders

Nevar, taapat kaa nevar noveerot nepastarpinaati gluonus, kvarkus
Nav jau arii metodes kaa shitos mazos zveerinjus novereot nepastarpinaati.

nevar gan. taču viņu ietekme ir aprēķināma, pārbaudāma, paredzama, salīdzināma.

Nezinu nevienu taadu "parasto" pieraadiijumu,


katrs otrais... eee... pat laikam VISI foruma teisti (Mulderu ieskaitot) vismaz vienu reizi vai vairākas ir devuši sekojošu Dieva esības pierādījumu:" Nu paskaties visapkārt, vai tiešām domā ka šo jauko dabu (tālāk seko neobligāts dabas apraksts) nav radījis Dievs! Tikai superduper Radītājs kaut ko tik
danar
# Iesūtīts: 2010.12.30 10:24:13
Svētais
es nezinu Svetais vai tu mani saprati...es vienkarsi negribu atdalit pratu no sirds...tapat ka es nevaru atdalit galvu no pareja kermenaTapec uzskatu,ka prats piedalas ticibaa,tapat ka sirds u.c.Dieva Vards izmaina cilveka pratu,bet to neatnem.Vai tas ir ticibas sakums vai vidus...prats piedalas.Cilveks ir vienots vesels...kaut ka ta
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.30 10:38:29
nevar gan. taču viņu ietekme ir aprēķināma, pārbaudāma, paredzama, salīdzināma.

Pareizi... Analogjiski ar Dievu

Tieshi ar to nodarbojas Intelligent Design zinaatnes novirziens. Citastarpaa izstraadaajot formaalas (!!!) metodes dizaina detekteeshanai, straadaajot specificeetaas komplexitaates virzienaa, veidojot metodes un izstradaajot experimentus dabiigo "random mutaacijas + naturaalaa selekcija" procesu kreatiivo robezhu noteikshana - ir experimentaali rezultaati, taa teikt, ja ir pretenzijas, luudz pieraadiit preteejo - arii experimentaali, ibo shie rezultaati izriet no hard-core experimentiem nevis izziisti no iikshkja.

Taadeejaadi... taapat kaa var noteikt kvarku ietekmi uz apkaarteejo mateeriju, var detekteet arii Apzinjas kaa kazuaalaa mateerijas sakaartotiibas ceelonja ietekmi - pietam formaali, nevis "srednje potolochnij".

Tavs augstaak citeetais... "A kur tur bij veedera kasiishana" - es to "visai briivi" ja ieveero, saliidzinu ar to kaa detektee kvarkus etc... taatad tas ir bik sarezhtjiitaak nekaa pakasiit veederu, taakaa shkjiet ka veedera kasiishanu ieviesi tu

Nu paskaties visapkārt, vai tiešām domā ka šo jauko dabu (tālāk seko neobligāts dabas apraksts) nav radījis Dievs! Tikai superduper Radītājs kaut ko tik

Eee a kopsh kura laika reinzheneerings ir emocionaals arguments. Tas kaareiz imo bij Darvinistu arguments - nu bet passkaties uz to DNS junku, kas nekodee proteiinus - tas ir evoluucijas random paarpalikumi - a kaareiz mees izejot no reingeneeringa noveerojumiem sakam - pag pag, mees uzksataam, ja shito ir taisiijis sapraats, tad diez vai iegaazis konstrukcijai pa vidu fufeljus... jaameklee shiis neskaidro koda gabalu noziime...

Reingeneereet dziiviibu ir tas pats kas reingeneereet softwares kodu.

Kriminaalistika - atkal... no shkjietama haosa meegjina detekteet vai notikuma ceelonis ir sapraats vai gadiijums... un aiziet pat taalaak, speejot identificeet konkreetu indiviidu...

Kriptograafija - tavupraat emocionaals arguments - kas peec formaalaam metodeem shkjietamaa haosaa speej atrast jeegu un noziimi, kas tur ir objektiivi nevis subjektiivi...

SETI@Home projekts - tavupraat vinju pienjeemui ir emocionaali?


Taadeejaadi... tas nav emocionaals arguments. Kaareiz TU izmanto emocionaalu argumentu, lai noraidiitu visai hard-core argumentus par Dizaina existenci dziiviibas procesos un pashaa Visumaa...

Ibo Visums ar saviem parametriem arii ir ljooooooti labi uztuuneeta sisteema. Lai cilveeks uzprogrammeetu sistemeu kas ir TIK preciiza (ntie cipari aiz komatiem konstantees) tur vajag nevaaju intelektu un kapacitaati... A tu gribi pateikt, ka tas taa... meta kaulinjus un uzmeta... Randoms Nu sorry... protams, ja tu uzskati ka haotisks shaadas sisteemas veidojums ir racionaalaaks skaidrojums nekaa izejot no mums zinaamaa par sarezhtjiitu un ieksheeji ljoti struktureetu un fine-tooneetu sisteemu izcelsmi - apzinja - tad es nevaru neko paliidzeet.

Mulders iziet no zinaamaa un no ticamaakaa... taakaa vieniigais man zinaamais fenomens, kas shaadi speej opereet ar mateeriju ir Apzinja, es logjiski seicnu - arii visuma un dziiviibas procesu kazuaalais ceelonis ir apzinja... ibo tikai apzinja shaadi speej kaartot mateeriju.

Tas kas sho visumu un dziiviibu radiijis iziet Tuuringa testu peec pilnas programmas, bet Tuuringa tests faktiski uz doto momentu (liidz ID ienaaca ar saviem formaalajaam metodeem) bij vieniigais veids, kaa vispaar detekteet Apzinjas darbiibu.

Un jem veeraa, ka ID ir apmeeram 15 gadu... Cik gadi pagaajushi kopsh cilveeki iemaaciijaas teoreetiski paredzeetu daljinju detekteet empiiriski? Higgsa Bozons veel nav detekteets, bet paredzeets tas ir bijis apmeeram 60os gados... un tikai shodie LHC ir kapabls teoreetiski to detekteet... Bet ID JAU ir produceejusi matemaatisko aparaatu kaa noteikt apzinjas darbiibu uz mateeriju.

Tachu apzinjas ietekmi uz mateeriju jau vairaak vai mazaak formaali lieto kaa jau es teicu taadas zinaatnes kaa - arehologjija, kriptograafija, kriminaalistika

Taakaa "Apskaties apkaart un tu to ieraudziisi" ir nevis emocionaals arguments, bet trenninja jautaajums, jo taapat kaa arheologs un detektiivs redzees to ko neredz netrenneeta neinformeeta acs, arii dizainu var iespeejams uz sitienu neieraudziit masiks vai Mulders... it iipashi, ja masiks dziivo absoluutaa paarlieicibaa, ka nevar buut no cilveeka neatkariiga lielaaka un gudraaka apzinja, kas ir tinkerojusi ar mateeriju...
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2010.12.30 11:48:14
Jošs Mulders

Tavs augstaak citeetais... "A kur tur bij veedera kasiishana" - es to "visai briivi" ja ieveero, saliidzinu ar to kaa detektee kvarkus etc... taatad tas ir bik sarezhtjiitaak nekaa pakasiit veederu, taakaa shkjiet ka veedera kasiishanu ieviesi tu

vēdera kasīšana ir emocionālā sajūsmas parodija, skatoties kā zivtiņas dīķī lēkā, ij no tā izsecinot (!!!) ka ir Dievs.

Tieshi ar to nodarbojas Intelligent Design zinaatnes novirziens.
ID ir viena liela problēma. ID spējīgs nonākt līdz pierādījumam: "pilnīgi iespējams, te kādreiz ir bijis Dievs". ID nespēj dot neklādus argumentus tam, ka Dievs IR tagad un šeit. Tb - ka viņš šobrīd existē....
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.30 11:57:32
masiks [87.110.184.238]
Vai, pareizāk, ID spēj noteikt, ka viss ir dizainēts, bet par dizaineri neko pateikt nevar. Varbūt tas ir Dievs, bet varbūt citplanētieši, vai kādas citas SB.
Dizaina mērķis arī nav zināms.
Kristiešu versijā vispār būtu labi, ja dizainā atrastu, ka kādreiz tas ir bijis labs, bet vēlāk sačakarēts, tas būtu atbilstoši kristietībai.
Pagaidām, šķiet, ka dizains, ja tāds ir, diez ko labs nav - visādas iedzimtas slimības, vai kaut vai paši pamati - lielākā daļa Būtņu izdzīvot var tikai nogalinot kādu citu Būtni. Kāpēc tas tā - nevar pateikt. Varbūt dizaineris ir nevarīgs, varbūt te tomēr viss ir OK attiecībā pret kādu mērķi (kas nav izklaides musulmaņu paradīzes stilā).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.30 13:43:21
ID ir viena liela problēma. ID spējīgs nonākt līdz pierādījumam: "pilnīgi iespējams, te kādreiz ir bijis Dievs". ID nespēj dot neklādus argumentus tam, ka Dievs IR tagad un šeit. Tb - ka viņš šobrīd existē....

Bet jaasaak jau ar kaut ko...

Tobish, saakumaa pieraadaam, ka taadi un taadi fenomneni visumaa ir labaak izskaidrojami ar varenas Apzinjas darbiibu... nu un normaali ir lietot pierastus terminus - Dievs.

Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.30 13:49:52
danar
Nevaru tev nepiekrist. Es jau pratu un sirdi neatdalu. tikai man škiet, ka sirds darbojas līdz tam kad nonākam pie ticības, un prats piesledzas pec tam, kad cilvēks kļūst ticīgs, un tad tam ir jaatjaunojas Dieva Varda, no kura savukārt arīdzan nāk ticība uz kaut kādām konkrētām specifiskām lietām, ko atklāj Dieva Vārda patiesība.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.30 13:58:17
Ctulhu
Es neko nebūvēju. Tu esi uzbūvējis savu izpratni, apcietinājis sirdi un brīnies, kāpēc nevari noticēt Dievam. Tur nav ko brīnīties paskatoties uz tevi.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.30 14:01:06
Ctulhu
es nebalstos ne uz viena tekstiem , bet runāju no sevis, kā es to saprotu. Nespried pēc sevis lūdzu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.30 14:04:28
Ctulhu
pats saprati ko paprasīji ? ko , a?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.30 14:04:35
A pricjom tur dievs? ETI parastie...

Dievs jau sanaak ETI peec buutiibas Extra Terrestial Intelligence
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 125 , pavisam kopa bijuši: 816