atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību jauna atklāsme = jauns Evaņģēlijs?
-Jona-
Iesūtīts: 2010.09.02 13:43:29
vai patiesi?

19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.22 18:31:07
o, klāt Ingars ar Vilkersonu (kurš pats sevi par pravieti gan atteicies atzīt, bet tas jau nekad nav bijis par traucēkli īsteniem sekotājiem)!

es censtos Vassulu pierādīt? (tipa varbūt skrienu visur kur vien viņai paredzēts uzstāties, lai svaidītu Jēzus/JMarijas statujas ar asarām/asinīm?)
tik vien kā pildu Kunga pavēli, jo nešaubīgi atpazīstu vēstījumos Viņu. to gan vieglāk izjust nekā paskaidrot...
ja uztraucies par iespējamo SG zaimošanu, tad, kā jau iepriekš runājām - turpini mierīgi ticības ceļu, viss tāpat noskaidrosies. kas neatpazīst, jau nav uzreiz zaimotājs. vismaz ne tāds, kurš nespētu atgriezties.

vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks.... (ne pārāk daudz gan)
Ingars
# Iesūtīts: 2010.09.23 13:42:37
-Jona-

Nav jābūt pravietim, kā ar šādu dāvanu apveltītam, lai DIevs nevarētu atklāt Savu gribu caur šo cilvēku. Piemēru ir milzums. Dāvids arī nebija pravietis, bet toties tas netraucē Dievu caur šiem psalmiem pravietot par Kristu.

Dīvaini, ka tu saki, ka atpazīsti Vassulas vēstījumos Viņu, bet ignorē acīmredzamo kliedzošo maldu mācību, ko satur tā daļa viņas vēstījumu, kuri runā par Marijas statusu, par šķīstītavu, par to, ka neticīgie un citticīgie paliekot savās pārliecībās arī nokļūs debesīs. Es gan atpazīstu Jēzu pēc paša Jēzus dotajiem kritērijiem - tās ir atklāsmes, kuras pilnībā saskan ar Dieva Vārdu. Taču Vassulas atklāsmes, kaut arī tajās ir daudz labu lietu, tomēr satur pāris darvas pilienus, kas sabojā visu medus mucu.

Kāpēc es par to cepos? Varbūt mani vada vēlme tiesāties un kasīties, tad Dievs mani apturēs. Bet varbūt, ka mani vada cita motivācija - neklusēt un uzstāties pret jebkuru mācību, ideju, viedokli, kas ir kliedzošā pretrunā ar Dieva Vārdu un aizrauj ellē tūkstošiem dvēseļu. Es nevēlos, lai no šīs katoļu propogandas (par Marijas statusu, šķīstītavu, paļaušanos uz darbiem) dēļ aizietu postā kāds no man tuviem cilvēkiem. Runa ir par dvēseļu likteni mūžībā, tik augsta nozīme ir tam, kam mēs ticam un tā kā šī mācības popularizēšana, ko veic tu, betānija un vēl daudzi jums līdzīgi domājoši, ienes maldus cilvēku prātos, es uzdošu neērtus jautājumus, uzrādīšu rakstuvietas un viss, kas nebūs no Dieva, vienkārši nevarēs atklāti cirkulēt - kaut man 100 un 1000 reizes atkal un atkal būtu jāatkārto vieni un tie paši jautājumi, jāatkārto vienas un tās pašas rakstu vietas
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.23 14:18:55
Ingars ... kliedzošo maldu mācību... ka neticīgie un citticīgie paliekot savās pārliecībās arī nokļūs debesīs...

13 Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.
/1.Kor.13/

... es uzdošu neērtus jautājumus, uzrādīšu rakstuvietas...

labāk uzrādi svēto cienīgus Augļus/Zīmes. pagaidām, kā jau arī agrāk teicu, man svētie/pravieši ir lielākas Autoritātes par Ingaru. bet tu karo karo... paša iegūti puni jau vislabākās zāles.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.23 14:26:21

labāk uzrādi svēto cienīgus Augļus/Zīmes, tad runājam tālāk. pagaidām, kā jau arī agrāk teicu, man svētie/pravieši ir lielākas Autoritātes par Ingaru.


Arii par Paavilu, Peeteri... u.c. Biibeles Sveetajiem? Ilji paavils Galatieshu veestulee mums meloja?
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.09.23 19:30:09
Jošs Mulders
Par Pāvila vēstuli galatiešiem jāatzīmē, ka tā bija adresēta galatiešiem, nevis Mulderam, līdz ar to viņam nevajadzētu ņemt tur rakstīto tik personīgi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.23 20:30:16
reksis, ja cilvēkam ir Galatiešu problēmas, tad viņam arī Galatiešu zāles būs lietot...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.23 20:30:29
Gnid, tikai no tā tavējam vairāk taisnības nerastos.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.23 22:16:47
Gnid, nesanaak jau...

Jo nomirs Delpers un peec 20-30 gadiem peec vinja naaves neviens par taada frukta existenci pat neacereesies... a Paavilu un vinja vaarus shii Pasaule nesiis liidz pat savaam beigaam...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 35927