atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par herēzēm
Mulders
Iesūtīts: 2007.06.20 22:39:38
Neviens neatbild. Pajautāšu atsevišķi. Vai mūsu Baznīca ir skaidri pateikusi tās herēzes no kurām tā norobežojas? Ja atsaucamies uz LC, tad skaidrojumu prasītu ekumēniskais tusiņš ar "jūsmotājiem", ja ar to tiek domāts kas cits, tad kur šo "citu" var dabūt zināt parast lajs.
Es atkal tīri praktiski... ja es kā parasts lajs ieveļos kādā kantorī ala "Kristus fufkuratori" tad vai mani exkomunicēs vai nē? Kā arī, ja tiek formulētas herēzes, tad kā tiek saprasts "norobežošanās"? Teologiem tas it kā skaidrs, a parastam baznīcā gājējam? Kā izpaužās norobežošanās? Vai tiešām sveicinot es jau ņemu dalību viņa ļaunajos darbos?
Gribētos mūsu pašu teologu atbildes! KLB stāv un klausās un pa vidu nemaisās!
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
indriķis
# Iesūtīts: 2007.11.06 10:27:44
Pietiek, ka tu esi pie viņu altāra garīgi, lai sašmucētos.Un garīgi tu tur esi par 100%.
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.11.06 10:30:05
indriķis, tev pietiek... tev jau peitiek, ka esmu bijis tuvumā kādam kas ir bijis tuvumā citam, kurš ir gājis garām gejbīskapu baznīcai! kaut kā atgādina Levītu, kas pagāja garām laupītāju piekautajam vīram!

un tagad atkal jautājums uz aizbēršanu, kā tu zini kur es esmu garīgi, tu ko garu pasauli redzi? es un Dievs gan zin cik tālu garīgā pasaulē es esmu no geju altāriem... kā to zini tu... hmmm... vispār jau nezini, jo tu atkal to, kas tev liekas, zīmē par realitāti... kārtējo reizi pierādot, ka tev reality-check ir trubā!
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.06 12:27:35
ko nozīmē "būt garīgi"?
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.07 22:24:09
deprofundis Vai tu gruusns esi? Piedod offtopiku, bet tava vecaa bilde bija smukaaka! Jeb tas no kaada pride gajiena?
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.07 22:48:59
man gan pašam liekas, ka es esmu smuks, ļoti kristīgs, galvenokārt.
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.08 14:43:14
deprofundis
Vai tad tas tai bildē esi tu? Izskatās tā kā pēc Kalifornijas, Sanfrancisko... Ja nu tas tiešām esi tu pats, tad - vai grūsns esi?
Ka varen kristīgs, tas jau no lielā krusta redzams!
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 64 , pavisam kopa bijuši: 9133