atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem vai redaktoram ir taisnība?
S.R...
Iesūtīts: 2009.02.05 11:47:09
vēlētos uzklausīt jūsu domas par šo:
1. vai esat pret sevi izjutuši "vienkāršu knābāšanu" forumā?
2. vai esat kādu "vienkārši knābājis"?
3. vai šo vietu uzskatāt par sava brīvā laika "nosišanas`līdzekli?
4. ko esat guvis no piedalīšanās forunā?
4.1. kaut ko pozitīvu guvis savas ticības izaugsmei?
4.2. kaut ko citu pozitīvu?
iepriekšpateicos par atbildēm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.02.06 14:01:16
vilks
vai man savu priekšlikumu no iepriekšējas lapas labāk būtu aizsūtīt redaktoram uz e-pastu? vai īstenot to saviem spēkiem?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.02.06 14:02:12
vilks

Mulderam reti kad atbildu , tā kā nemelo. Es Mulderu parsti nelasu. Arī Tevi. Ir izņēmuma gadījumi un ar to pietiek.
Tā kā labāk reģistrējies ar savu vārdu un uzvārdu , nosauc draudzi. Un izbeidz ēsties pa šo forumu.
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.02.06 14:03:39
vilks
a, ok.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.06 14:16:17
vilks
Vilks, Tu taču esi viens šausmīgi taktisks dzīvnieks. Es Tavā vietā sen būtu to A. L. pēc šitām zajavām vienk. izsviedusi laukā
Ave Sandra
# Labojis Ave Sandra: 2009.02.06 14:27:28
ja Vilks ir netaktisks, agresīvs, kašķīgs mūdzis, tad starp mums vispār nav neviena normāla cilvēka!
par A.L. komentu esmu satriekta. balss arī ir visnotaļ jauka dāma. un Mulderīts ir nostājies uz labošanās takas!
A.L. ideja par tām zīmēm neluterāņiem, tas jau ir kaut kāds fašisms!
Zive.
# Iesūtīts: 2009.02.06 14:31:45
Es teikšu godīgi, par pacietības, lēnprātības utt. trūkumu parasti visvairāk ņaud tie, kas paši nav īpaši bagātīgi apveltīti ar šīm īpašībām. Jo, ja būtu apveltīti, tad viņus tā netracinātu citu lietotāju "aizskarošie" komentāri.
Ave Sandra
# Labojis Ave Sandra: 2009.02.06 14:34:19
Zive.
pareizi, Zivs! vai nu iemācies līdzvērtīgi sist pretī, vai arī apgūsti spēju uzņemt sitienu ar atbilstošu cieņu.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.06 14:40:21
Paldies Dievam par redaktoru aicinajumu un brīdinajumu bez kā grūti būtu saprast ka mumsjānostājas uz pareizās takas.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.02.06 15:45:36
Luterāņiem ir vajadzīga sava foruma lapa. Tāpēc , domājams , turpmāk būs visiem jāreģistrējas ar vārdu un uzvārdu un nosaucot draudzi. Tas disciplinētu pašus luterāņus.
Pārējiem būtu jāreģistrējas ar kādu simbolu , ka viņš nav no luterāņiem. Jo ir aizdomas ,ka šo forumu speciāļi taranē cilvēki , lai šo forumu aizslēgtu. Lai Dieva vārds nebūtu pieejams plašākai auditorijai.
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.06 15:47:27
Aivars Lapšāns
un kuram šīs aizdomas ir radušās?
diversija vai paranoja? lūk kāds ir jautājums.
Zive.
# Iesūtīts: 2009.02.06 15:51:01
Ave Sandra, nav jau runa par sišanu pretī, bet gan sapratni. Ja es saprotu otru cilvēku, kāpēc viņš ir suņanagla, man parasti kļūst viņa žēl un viņš mani vairs netracina. Un līdz ar to man vairs negribas lekt no biksēm ārā un saukt viņu nelabos vārdos un apvainoties, ka viņš man brauc augumā.
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.06 15:59:15
Zive.
es protams to tā kā papusei joku teicu, bet sevis paša labā protams, saprast un pažēlot. tā suņanaglas labā reizēm der sadot tādam pa ņuņņām, lai nedomā ka ir pats krutākais un siprākais.(atkal puspajokam).
Zive.
# Iesūtīts: 2009.02.06 16:12:00
Ave Sandra, Zinu tak, ka puspajokam Pa ausi uzdot/saņemt reizēm protams ir veselīgi. Bet arī - teiksim - ja vecāki uzdod sīcim pa dupsi - tur arī ir milzīga nozīme, vai to dara tāpēc, ka sīcis nokaitinājis, vai prātīgi un apdomīgi paskaidrojot kāpēc tā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.06 17:04:42
Ieteicu Mulderu uz laiku diskvalificēt, ja cilvēks nesaprot ko var , ko nevar.

Ja LELB foruma vadība mani pieklājīgi (vai nepieklājīgi) palūgs, es varu arī pats aiziet.

Tikmēr varu visai droži apgalvot, ka Lapšāna kungs ir pārcenties... tieši tas ko Birģermeistars Eks teica... No moderatoriem esmu brīdināts par atsevišķiem incidentiem, kad patiešām biju nepieklājīgs... pārsvarā par offtopikiem un tēmu de-reilu! Pēdējos mēnešos neesmu brīdināts... tādējādi... Šķeit Lapšāna Kungs uzdod vēlamo par esošo!

Lapšāna Kunga texts parāda, ka viņam ir īpašs diskomforts sludināt un runāt tur, kur viņš nav pirmā vijole pagastā, bet tiek pakļauts tiem pašiem jautājumiem un "videi" kuru citiem foruma dalībniekiem nav problēmas nedz pieņemt, nedz adaptēt... un tas netraucē viņiem nedz izteikties, nedz tikt uzklausītiem, kritizētiem un kritizēt pašiem...

Pietiekoši ilgi dzīvoju i-netā, lai varētu apmēram psiholoģiskos cilvēku portretus atpazīt... Kā arī pietiekoši, lai visādi draudi par Muldera banošanu, man būtu dziļi vienaldzīgi...

Esmu jau šeit -Jonai- un ne tikai teicis, un teikšu vēlreiz, to ir dzirdējuši moderatori un viņi drīxt dzirdēt joprojām!

Mulders, neklusēs kad cilvēki, kas sevi sauc par Kristiešiem, sludinās blēņas. Jā var gadīties, ka es pats daudz ko nesaprotu un neizprotu, pats varbūt sarunāju blēņas... Bet tieši tamdēļ ir forums... ja man šķiet, ka kāds sludina blēņas, es neklusēju - es runāju skaļi un skaidri un cenšos pēc tīrākās sirdsapziāns parādīt, kāpēc es uzskatu, ka tās ir muļķības vai blēņas... Es argumentēšu pret muļķībām, un jebkuram ir tiesības un pat pienākums argumentēt pret manām muļķībām... tā notiek viedokļu sadursme... lai forumā veidojas sarunas, varbūt pat karstas, bet lai paši un citi no malas tad redz dažādu argmentāciju, dažādus spriedumus un paši izlemj kuram viedoklim pieslieties.
Ir negodīgi pieprasīt sev kaut kādas kristīgās ērtības, ka redz, tu nāksi ar savu teoloģiju, bet citi nedrīxtēs pret to neko iebilst. Savukārt, ja tu nāc tikai ar "man tas patīk un man šķiet, ka tā tam jābūt" un neesi gatavs ka tavus argumentus pārbaudīs un liks zem jautājuma zīmes, tad varbūt te nav ticība, bet kāds mēģina pārdod kaķi maisā un dikti dusmojas, kad kāds to maisu grib attaisīt un paskatīties kas tur iekšā?

Protams, ir jautājums par ateistiem un neticīgiem cilvēkiem vispār forumā, bet līdz šim šis forums ir uzstādījis nerakstītu likumu un viņi to ir respektējuši, ka kristiešiem ir veto tiesības uz savām tēmām, tādējādi lūdzot tajās nerakstīt ateistiem vai citticībniekiem... Taču ja kristietis nāk ar teoloģiskiem apgalvojumiem, un pieprasa sev exkluzīvas tiesības būt pasargātam no citu kristiešu jautājumiem... tad man tas ir aizdomīgi... jo pasaulē daudz vilki aitu drānās ir izgājuši, kā mēs viņus lai pazīstam, ja mums neļauj to salaveci aiz bārdas paraustīt... moš bārda ir feika?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.02.06 19:21:18
vai redaktoram ir taisnība?

Redaktoram ir taisnība. Redaktors pat ir ļoti maigs un iecietīgs.

1. vai esat pret sevi izjutuši "vienkāršu knābāšanu" forumā?

Nē.

2. vai esat kādu "vienkārši knābājis"?

Man šķiet, ka nē.

3. vai šo vietu uzskatāt par sava brīvā laika "nosišanas`līdzekli?

Nē.

4. ko esat guvis no piedalīšanās forunā?
4.1. kaut ko pozitīvu guvis savas ticības izaugsmei?
4.2. kaut ko citu pozitīvu?

Derīgas teoloģiskas (un ne tikai) atziņas un norādes / ierosmes, ko un kur meklēt.
Magdalēna
# Iesūtīts: 2009.02.06 20:13:44
Eh, personīgās ambīcijas...
Nez cik liela nozīme tām ilgtermiņā(mūžībā)?
Solveiga neielog. [89.254.131.192]
# Iesūtīts: 2009.02.07 11:42:39
Magdalēna
Eh, personīgās ambīcijas...
Nez cik liela nozīme tām ilgtermiņā(mūžībā)?

Baidos, ka ļoti liela... tik ne par labu ambīciju valkātājam...
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.09 19:24:20
b]Mulders
Lapšāna Kunga texts parāda, ka viņam ir īpašs diskomforts sludināt un runāt tur, kur viņš nav pirmā vijole pagastā, bet tiek pakļauts tiem pašiem jautājumiem un "videi" kuru citiem foruma dalībniekiem nav problēmas nedz pieņemt, nedz adaptēt... un tas netraucē viņiem nedz izteikties, nedz tikt uzklausītiem, kritizētiem un kritizēt pašiem...
Šitais teksts ir mana pārfrazējums - Žandarms. To jau sen esmu paudis. Tā kā mācies no manis gan kaut ko. Tā nav. Gan jau arī par dvēseli un garu šo to būsi izlobījis.
Kristietība sākas ar piedošanu. Tas , ka esi naidā un nedomā mainīties - ir apzīmējums pret mani - kungs. Tev interesē ,,labi,, izskatīties ,,savējo,, redzes lokā, bet pret savu sirdi Tev ir vienaldzība - lai tā sit neritmiski, gan jau izdzīvošu
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.09 19:48:17
Mulders
Tu, brāl, vēl neesi apdedzinājies. Tev vēl viss ir priekšā. ,, Teoloģija,, Tev ir pārāk spīdoša, glaimojoša. Pat luterāņu lietas TEv vispār nav zināmas. Nav iespējams spriest dzīvojot labprātīgi cietumā. Cietuma restes Tev ir -vieglākas dzīves meklējumi, mazs kristiešu paziņu loks. Līdz ar to minimāla praktiska pieredze. Cik gadus jau esi zvēra varā; jau gadu atpakaļ teicu- atpūties. Ieliec viņu uz laiku aplokā. Nekā. Nu , ja nekā , tad ...rezultāts redzams. Gan Tu, brāl reiz apķersi galvu un brīnīsies kā esi spārdījis kristiešus. Tā ir likmsakarība, kura ir atrodama tieši 80% kristīgajā vidē.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.09 20:05:24
MULDERS Par kristiešu sarunām. Vajadzēja pamācīties no manis un Merlina , kad diskutējām par praviešiem un bīskapiem utt....Merlins parādīja pilotāžu kā kristiešiem jāuzvedas kristīgajā forumā. Es tiešām te reti ienāku. Un kā tas nākas , ka Tu, ja esi ,,vietējais,, tad uzreiz ,,pa pēdām,, Lapšānam,lai tikai varētu noķert no Lapšāna kādu tekstu , ko Lapšāns ir uzrakstījis, varbūt pavirši , vai kā ...lai tikai piesietos, nevis pieklājīgi pieklauvēt - es domāju šitā...
Ar foruma vadību runāju. Tā kā nav iemesla neuztraukties. Skaidrs ir viens , ka iz`maiņas te jātaisa. Lai nebēg cilvēki prom. Disciplīna te tādā anarhijā nav iespējama.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 184 , pavisam kopa bijuši: 1870