atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par labiem darbiem..redzamiem un apslēptiem.
dafne
Iesūtīts: 2012.08.25 10:30:24
13 Jūs esat zemes sāls; bet, ja sāls nederīga, ar ko tad sālīs? Tā neder vairs nekam, kā vien ārā izmetama un ļaudīm saminama.
14 Jūs esat pasaules gaišums; pilsēta, kas stāv kalnā, nevar būt apslēpta.
15 Sveci iededzinājis, neviens to neliek zem pūra, bet lukturī; tad tā spīd visiem, kas ir namā.
16 Tāpat lai jūsu gaisma spīd ļaužu priekšā, ka tie ierauga jūsu labos darbus un godā jūsu Tēvu, kas ir debesīs.

Mt.5:13-16
un
1 Sargaities, ka jūsu taisnība nav tāda, kas grib spīdēt ļaužu priekšā; citādi jums nav nekādas algas pie jūsu Tēva debesīs.
2 Kad tu dod mīlestības dāvanas, tad neliec to izbazūnēt savā priekšā, kā liekuļi to dara sinagogās un ielās, lai ļaudis tos godinātu. Patiesi Es jums saku: tiem jau ir sava alga.
3 Bet, kad tu dod mīlestības dāvanas, tad tava kreisā roka lai nezina, ko labā dara,
4 tā ka tava dāvana paliek apslēpta; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, tev to atmaksās.


Mt6:1-4
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 48 . 49 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 16:33:21
Es ar labprāt pievienotos šai sarunai. Vislabāk jau ja tas notiktu dzīvajā, jo domāju ka sarunas biedru Dievbijība vienam pret otru dzīvajā būtu lielāka.
dafne
# Labojis dafne: 2012.08.29 16:46:13
rainarsbet protams,ka lielāka..cieņa,teiksim tā
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.29 16:59:27
UldisMan liekas,ka tur iemesli var būt dažādi...no person.nepatikas līdz dziļām sāpem...
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 17:28:35
dafne, akam interesē personiskā nepatika?
Tā jau katra indivīda problēma, jā skarbi , bet katra paša.
Prātā nāk ,nonāvējiet sevī, kam nav mīlestības izpausmju tas ir stūlbs un aizmirsis ka šķīstīts no veciem grēkiem(2.Pēt.:1), trāpīšanai garām..... mīlestībai.
Tie kas ir Kristū ir jauni radījumi, kas bijis tas pagājis.......
Protams kam ir problēmas vajadzētu ar lēnprātīgu garu parunāt un atgriezt uz mīlestības šaurās takas.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.08.29 17:29:00
Uldis
JD ir līgums, kuru slēdz divas puses: no vienas puses Dievs Tēvs, bet no otras - Dievs Dēls. Vājais posms, cilvēks, šajā derībā nemaz nav. Iznāk, ka Dievs slēdz derību pats ar sevi.
Uldi, iznāk, ka Dievs Dēls nav cilvēks pēc Taviem vārdiem.
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.29 17:45:36
rainarskā tu ,piemēram,sevī to nonāvē?
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 18:01:45
Paļaujoties uz Jēzu un Svēto garu. Sāku jau ar to ka praktizēju pieņemt sevi, jo kā zinām mīli citu tā kā sevi. nevaram citus ja sevi nepiēņemam.
Man tā bij problēma , bet pēc dzirdētā ka vajag savam spoguļa attēlam pateikt , tu esu brīnišķi radīts. Nu protams ka esmu bijis ar uz daudzām atbrīvošanas rekolekcijām.
Nu tad sākās arī tas ka uzticos rakstiem kur ir teikts ka esmu jauns radījums, kas bijis pagājis. Nu tad atliek sev iestāstīt ka man ī nav nepiedošanas. Nu tas protams gadiem ejot un praktizējot, sludinot sev dzirdētās lietas. Arī klūpjot un dabūnot sliktas emocijas , kuras negribu , jo kā mēs zinām mīlestības daudzums pārklāj grēka smagumu un mīlestība tuvākajam ļaunu nedara , tātad arī ļaunu nedomā kādu sasaistot. Protams pielavās visādas domas, bet var tak palūgt Jēzum palīdzību un domāt par cilvēku labi , tādejādi pārklājot "ienaidnieku " ar labām un vēl labākām domātm , neuzticoties pat tam ko acis redz, jo ticība tak sauc vārdā to kas nav it kā jau bijis in ir, tāpāt stingra pārliecība par ceramām lietām.
Nu tāda mana te īsā pamācība mīlēšanā. Kā saka vajag staigāt garā tad.... . Garā tas ir svaidījumā , eksaltētās sajūtās domājot labo un tad ir li-do j u m ssssss! Man patīk lidot un ja tas vēl ir Svētā gara plūsmā ............ .
Nu ta priekā!
dafne
# Labojis dafne: 2012.08.29 18:26:37
rainarsinteresanta pieredze tev.Butibā tu visu laiku sev iestāsti,ka cilvēki ir brīniskīgi un pats esi brīniskīgs un tas tev līek lidot.Tad tā diezgan cītīgi strāda ar sevi.Bet ja nesanāk...ko tad?
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 18:36:46
Nu tad tveros pie glābšanas Krusta kas dots ticīgajiem, jo negribas takš būt sīgušam un depresijā. Negribas smagu sirdi , gribu jūtīgu , gribu Dieva Gaismā kurā esmu bijis garā, pie kam smaržojošā.
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 18:45:49
P.S. tad man ir ticīgie ar kuriem diskutējot dabūju atpakaļ lidojumu. Tagad arī ir ģitāra, pravietiski dota un caur slavēšanu veru vaļā Debesu logus. Debesu valstībā ieietās ar piepūli.
Negribas man tev uzbraukt , tā ir piebildeka piedots jau nav tikkai caur mācītāja pasludināto absolūciju, tā ir jānoķer garā. Un te jau ir tas par ko Jēzus saka Nikodēmam un Pēteris runā savā otrajā vēstulē, un jūs darāt labi, to vērā ņemdami kā sveci, kas spīd tumšā vietā, līdz kamēr uzausīs diena un rīta zvaigzne uzlēks jūsu sirdīs
Uzskatīsim ka kamēr ir pārmaiņas process.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 19:54:28
JD ir līgums, kuru slēdz divas puses: no vienas puses Dievs Tēvs, bet no otras - Dievs Dēls.
Vai tā ir?
Kur to Bībelē var atrast?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 20:08:29
oi, lidošana uz pravietiski dotas ģitāras, tas noteikti ir krutāk nekā absolūcija
nez kādēļ atgādināja kaut kur redzētu filmu - http://www.youtube.com/watch?v=U6wulpj1Xto
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.29 20:14:06
rainarsneuzbrauci jau,bet es paliksu pie"parbauditām vērtībām"
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 20:17:46
dafne your welcome.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 20:30:41
rainars
Kas tur ir ar to dafnes ielūgumu?
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.29 20:32:07
rainarsbet man tomēr ar niez paprasīt...kā tas ir"pravietiski dota gitāra"mos man ar spīd
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 21:08:46
Uldis
Jo bauslība mācīja, ka tuvākajam pietiek piedot divas vai trīs reizes un, ja vēl tad grēko, vairs nav jāpiedod un bauslība nav pārkāpta.
Kura bauslība?
Tā vairāk bija tradicionāla rabīnu interpretācija Amosa grāmatas ievadam, par `triju, vēl vairāk četru noziegumu dēļ"
Tā teikt, ja tas KUNGS pēc ceturtās noziegšanās piemeklē kādu, tad tas ir visai droši, ka par to, ka mēs ceturto reizi nepiedevām, Viņš mūs nenosodīs
Tas nav bauslības - toras teksts
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 22:45:20
Varu padalīties. Apmeklējot dazādas kristiešu kopā būšanas un dzirdot slavējot Dievu ģitāras pavadījumā arī man radās tāda vēleme. Šo vēlemi ieliku Abba tēva gādīgajās rokās.
Nu tā gāja laiks un gadi līdz gadu atpakaļ tiku, pēc pravietojumiem ka redzēšot ASV , aivests uz Ameriku.
Nu tā lidoju lidmašīnā un cīnos ar ne visai labām domām un saprotu ka man kā Dieva bērnam tas neklājas un sāku prasīt pēc vārda , rāvu vaļā Bībeli, nu man tā ar raiferi, nu un atvērās 45.ps. Tajā minēti teksti ,kas man pasvītroti jaudūrās acīs, proti, Mana sirds izplūst košos vārdos - es dziedāšu dziesmu ķēniņam. Mana mute ir kā veikla rakstītāja rakstāmais. Tu esi skaistākais starp cilvēku bērniem, tavas lūpas ir laipnības un mīlības pilnas, tāpēc Dievs tevi svētīs mūžīgi. Apjoz savu zobenu ap gurniem, tu varoni, rotājies ar spēku un godību! Dodies cīņā uzvaras apziņas pilns, tad laimīgs būs tavs gājiens, sargājot patiesību, lēnību un taisnību! Un tava labā roka rādīs tev šausmu pilnus brīnumus! Tavas bultas ir asas - tautas krīt tev pie kājām; un tās iespiedīsies ķēniņa ienaidnieku sirdīs! Tavs tronis kā Dieva tronis pastāv joprojām un mūžīgi, un taisns ir tavas valdības scepteris. Tu mīli taisnību un ienīsti netaisnību, tāpēc Tas Kungs, tavs Dievs, tevi svaidījis ar prieka eļļu kā nevienu no taviem bērniem. Visas tavas drānas smaržo pēc mirrēm un alvejas, ziloņkaula pilīs tevi iepriecina stīgu skaņas.
... nu ta vēl citas rakstu vietas kas pastrīpotas mani uzturēja, piem šī,Ps.43:3 Sūti Savu gaismu un Savu patiesību, ka tās mani vada, ka tās mani aizved Tavā svētajā kalnā, Tavos mājokļos. Ak, kaut es tur nokļūtu pie Dieva altāra, pie Dieva, kas man piešķir prieka pilnu sajūsmu! Tad es gavilētu un ar cītarām Tev pateiktos, Tev, Dievs, ak, mans Dievs! Kāpēc tu esi tik izmisusi, mana dvēsele, un tik nemiera pilna manī? Ceri uz Dievu, jo es Viņam vēl pateikšos, savam glābējam un savam Dievam!

Nu re , gan mirrēs drēbes smaržoja , gan ģitāru radās iespēja iegādāt , gan pie atklāsmēm tikt.
Nu paldies tam kas devis drosmi viņam uzticēties.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 22:53:01
rainars
pēc kā smaržo mirres?
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.29 22:57:20
rainars
ā..nu skaidrs..tad lai izdodas
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 48 . 49 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 34445