atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Meli un kontracepcija
Aivars
Iesūtīts: 2012.03.28 19:37:14
Interesanta interpretācija šai sakarā no katoļu bīskapa puses - http://izklaide.delfi.lv/dzivesstils/stils/stankevics-skaidro-katolu-attieksmi-pret-kontracepciju.d?id=42243386

Skaidrs, ka loģisks būs iebildums par atbildību pret ģimeni arī jūtu uzplūdos.
Bet domu gājiens interesants. Vai tā tiešām nav savā ziņā melošana, ka viss nenotiek gluži `pa īstam`? (lai gan `dabiskā`` kontracepcija ir tieši tikpat melīga)

Bet vai mīlestība nozīmē obligātu konfrontēšanu ar izvēles iespējamām sekām?
Ko nozīmē būt godīgam/patiesam ģimenē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2012.04.12 15:38:21
Aivars
nē,nē..to pats var paturēt,bet ,piemēram, zobu raušanu,nagu griešanu,matu krāsosanu un kāju skūšanu..uzticēt otrai pusei.Tā būtu patiesa nodošanās
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.12 15:59:31
Man liekas pa maz tu esi iepazinis sievu, ja tev tāda ir. Un, ja sievai ir auglīgas dienas, tad arī vīra atbildība ir, ka viņš šajās dienās spēj atturēties. Jo var jau būt, ka sieva grib, bet tad vīram tas gala vārds būtu, ka nē šodien.

Tobish tavupraat jaanodarbojas ar sexu, kad taa... ne visai gribaas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.12 16:01:09
Zane55 es neshaubos ka Stankevichs zin kas ir sex... bet lai spriestu par kontracepciju un gjimenes dziivi, vajag BEERNUS... izaudzinaat... ideaali ja kaadus 2us... un tad lai spriedelee...

Un izsaka vinjsh pagaidaam tika savu viedokli jeb teixim taa Romas katolju bazniicas viedokli... kas nebuut nesaskan gluzhi ar Kristietiibas viedokli...
Zane55 [80.232.224.159]
# Iesūtīts: 2012.04.12 16:21:35
Jošs Mulders
tad jau sanāk arī Pāvils daudz ko nevarēja rakstīt.

dafne
nu man jau liekas, ka sieviete vispār vienmēr grib!

Bet par tēmu runājot arī ir jāsaprot, ka kopumā sieviete ir pakļauta lielam uzbrukumam - tieši pie radīšanas, jo sieviete ir viena no galvenām, kura ar Dieva ziņu ienes pasaulē cilvēkus. Sātanam te nav iterese pat, lai vispār dzimt tie cilvēki, tāpēc liels uzbrukums ir sievietes auglībai - sākot ar bailēm, slimībām, pamestība, aborti, kontracepcija.
Zane55 [80.232.224.159]
# Iesūtīts: 2012.04.12 16:26:33
Jošs Mulders
Un būtu arī jāsaprot, ka vīrieti seksa laikā var (nu izņemot īpašos gadījumos) katru reizi gūt baudu, bet ja sieviete ir kaut iekšā mazākā šauba, viņa seksa laikā var domāt par visu ko un negūt neko. Un tur ir arī domas par kontracepciju. Un te patiešām nav tikai manas vienas domas. Un arī tāpati gumija traucē. Tā kā viegli jau vīrietim spriest par šīm kontracepcijas lietām, es nesaku, ka vīrietis par to nedomā vai arī neraizējas. Vīrietis jau tiek pie sava, sievietes paliek bieži vien gribot!
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.12 16:28:12
Zane55 [80.232.224.159]
nu vispār gan arī celibāts (ja vien ievērots) dzimstību neveicina
dafne
# Iesūtīts: 2012.04.12 16:39:24
Zane55 [80.232.224.159]
nu man jau liekas, ka sieviete vispār vienmēr grib
nu,izņemot tās reizes,kad sāp galva

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.12 16:45:16
tad jau sanāk arī Pāvils daudz ko nevarēja rakstīt.
Kaapeec? Kaareiz kristiigaa maaciiba ir maaciiba ko mees atrodam Jaunajaa deriibaa... Jeezus Kristus un Apustulju vaardos... Atvaino, bet tur nekas par sexa formu nav runaats... tas taads... hmmm mind-control kultu laucinjsh, dikteet cilveekiem vinju gultas "metodes".

Un būtu arī jāsaprot, ka vīrieti seksa laikā var (nu izņemot īpašos gadījumos) katru reizi gūt baudu, bet ja sieviete ir kaut iekšā mazākā šauba, viņa seksa laikā var domāt par visu ko un negūt neko.
Pareizi - piemeeram, vai es shoreiz apaugljoshos vai nee...? Stress, kas rodaas no nezinjas var izchakareet visu prieku un pat attieciibas... un tas laikam tikai RKB priesteri iedomaajas, ka kalendaaraas vai skalaaraas metodes var buut pietiekoshi labas, lai sievietei nebuutu jaastreso

Vīrietis jau tiek pie sava, sievietes paliek bieži vien gribot!
Pareizi... jo ja vinjai izchakareetas smadzenes, ka vinja dara "GREEKU" savaa lauliibaa savaa gultaa ar savu viiru miileejotie staa kaa VINJAI patiik... tad nav briinums ka var iedziivoties neirozees... par to jau bazars, ka melnsvaarchi kas negrib ne mazo pirxtinju pakustinaat demograafijas jautaajumos, maaca laulaatos kaa vinjiem savu sexuaalo dziivi organizeet. Nu un nabaga RKB droni, kuriem Priestera vaards ir ekvivalents ar Bazniicas vaardu un Paavils ar visiem evangjeelistiem var ieseeties - tad shaadam izkompostreetam cilveekam nekas cic neatliek kaa nu vot... dziivot kognitiivajaa dissonansee... un tad sev un citiem meegjinaat racionalizeet bleenjas.
Zane55 [80.232.224.159]
# Iesūtīts: 2012.04.12 16:57:25
Jošs Mulders
Pāvils runā par vīra un sieva attiecībām. Bet tad jau pēc tavām domām, nu Pāvil tu mani vari pamācīt vot līdz šai līnijai, pāri tai, sorry, te es pats darīšu ko uzskatīšu par pareizu? Protams, ka arī cilvēks var darīt vienmēr to ko grib.

Es ar īpaši neesmu teiksusi, ka tā kalendārā metode būtu indeāla, tā ar būtībā ir kontrole. Bet es piekrītu, ka kontracepcija ir kaut kas pa vidu strap Dievu, sievieti un vīrieti, jo visam tam apakšā ir neuzticība. Un es jau rakstīju, ka esmu runājusi ar jau vecākiem cilvēkiem un liela daļa saka, ka vajadzēja vēl kādu bērnu, kaut jau varbūt jau bija trīs, bet to saproti tikai vecumā, ka jaunības bailes bija tikai iedoma.
dafne
# Iesūtīts: 2012.04.12 17:20:47
Zane55 [80.232.224.159]
Nu,ne tikai sieviete..sieviete bez viriesa..nevar kljut gruta..grozi ka gribiTapec jau satans posta gimenes dazadiem lidzekljiem un pienjemu,ka kkada veida kontrole par divu pieaugusu cilveku sex.dzīvi..ari varetu but viens veids ka visu sač*****.
Mulders jau te sikak paskaidroja..ka tas var notikt.
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.04.12 17:34:44
Zane55 [80.232.224.159]
Ir gana daudz situācijas laulāto attiecībās, kad izsargāšanās (kontracepcija) ir pat nepieciešama. Piemēram, ja ir kādas nopietnas veselības problēmas (slimības, vai jau iegūta invaliditāte). Tāpat ja sievietes jau ir tajā vecuma grupā, kad ārsti nerekomendē grūtniecību, bet faktiski viņa var palikt stāvoklī. Vai esi redzējusi situāciju, kad reāli šizo nevesela māmiņa gaida bērniņu? Pati par sevi auglība un spēja palikt stāvokli vēl nenozīmē Dieva svētību.
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.04.12 18:17:59
Jošs Mulders par to jau bazars, ka melnsvaarchi kas negrib ne mazo pirxtinju pakustinaat demograafijas jautaajumos, maaca laulaatos kaa vinjiem savu sexuaalo dziivi organizeet.
Labs kristietis jau klausās uz Kristu , ne melnsvārču idejām.
Un Rakstos neko pret kontracepciju neatrodam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.13 09:51:00
Pāvils runā par vīra un sieva attiecībām. Bet tad jau pēc tavām domām, nu Pāvil tu mani vari pamācīt vot līdz šai līnijai, pāri tai, sorry, te es pats darīšu ko uzskatīšu par pareizu? Protams, ka arī cilvēks var darīt vienmēr to ko grib.

Paavils ir apustulis. Saticis Kristu uz Damaskas celja, vinjam dotas publiskas atklaasmes un galu galaa uz vinja rakstiito staav dalja Kristiigaas dogmatikas... Taakaa baidos ka Paavila salidizinaashana ar Zibnjevu buus drusku taakaa vai nu Paavila stipra pazeminaashana vai Zibnjeva paaugstinaashana

Kas interesanti Paavils par viira un sievas attieciibaam nerunaa taados siikumos un detaljaas kaa to gribeetu RKB priesteri. Veel vairaak... Paavils par Biiskapiem izsakaas ka tiem jaabuut preceetiem... un viens no vinja argumentiem ir, ka labs Biiskaps var buut taads, kas 1kaart var valdiit savu namu, tikai taads var meegjinaat valdiit paar draudzi... kaa ir ar RKB priesteriem ar sava nama valdiisanu? RKB ne tikai shiis Paavila prasiibas netiek pildiitas, bet veel vairaak... tiek aizliegts pildiit Un tad shie frukti iedomaajas, ka vinji var ticiigajiem maaciit kaa dziivot, kaameer pashi neklausa apustuliskajai maaciibai... un tad atnaak kaada Zane un meegjina Paavilu ar taadu priesteri likt vienaa plauktaa...

Bet es piekrītu, ka kontracepcija ir kaut kas pa vidu strap Dievu, sievieti un vīrieti, jo visam tam apakšā ir neuzticība.
Kaada neuzticiiba... tieshi taada pati neuzticiiba kaa vakcinaacija vai gumijnieku vilkshana lietainaa dienaa?

Un es jau rakstīju, ka esmu runājusi ar jau vecākiem cilvēkiem un liela daļa saka, ka vajadzēja vēl kādu bērnu, kaut jau varbūt jau bija trīs, bet to saproti tikai vecumā, ka jaunības bailes bija tikai iedoma.

Nu un ja ir 3-4? Tad kaa? Vajag arii 6,7,8... sieviete tiiri tehniski var dzemdeet beernus katru gadu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.13 09:52:10
Labs kristietis jau klausās uz Kristu , ne melnsvārču idejām.
Un Rakstos neko pret kontracepciju neatrodam.


Pareizi, bet ar RKB droniem ir savaadaak... vinjiem Kristus un Apustulju maaciiba ir pa kaaju... a vot vinju melnsvaarchu bubinaashana... vot taa ir "Bazniicas" viedoklis Nu neko dariit, katrs jau izveelaas pats savas autoritaates... mums Kristieshiem - Kristus un vinja Apustulji!
Papucs
# Iesūtīts: 2012.04.13 10:03:54
Zane55 Iesūtīts: 2012.04.12 14:19:23

bailes un neuzticība mūs liek lietot kontracepciju


Tieši tā.
Tā arī ir vienīgā un absolūtā atbilde jautājumā par kontracepciju.

Diskutēt šeit varētu vienīgi par to, cik lielā mērā un vai izšķiroši Dievs šīs mūsu bailes un neuzticību atcerēsies Tiesas Dienā.

Mans viedoklis - izšķiroši tas nebūs (vispārīgi ņemot, bet, protams, jāskatās arī detaļās).
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.13 10:17:08
Nekļūstit smieklīgi un nepadarat Dievu smieklīgu! Nav pamata raizēties, ka Kristus soģa krēsla priekšā pestīšanas jautājums būs atkarīgs no kondoma uzvilkšanas. Var jau būt, ka dažam šķiet, ka visa pasaule rotē ap viņa pavēderes asi, bet nav pamata domāt, ka tādēļ arī Dievs to vien dara, kā meditē uz šo tavu čakru
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.13 10:22:23
bailes un neuzticība mūs liek lietot kontracepciju

Nu un kaapeec juus SAVAS bailes un neuzticiibu projiceejat uz citiem?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.13 10:28:18
Zane55 [80.232.224.159]
bailes un neuzticība mūs liek lietot kontracepciju
Nē, arī mīlestība, kas izpaužas cieņā, rūpēs un atbildībā! (Palasi, kaut vai ko te cilvēki rakstījuši) Un, protams, arī dzimumveselība. Ne jau visiem pāriem ir tādas problēmas kā Ābrahamam ar Sāru, piemēram, kur reizi simts gados grūtniecība ir iespējama. Tādēļ, lai nu izpaliek atsevišķu gadījumu vispārināšana par absolūtiem piemēriem.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.04.13 10:28:57
Aivars
Bet spriidi zem nabas tak esot energjijas punkts. Skat."ievads kristiigajaa meditaacijaa"
Bet ja nopietni, dzimummatieciibas daudzuz gadsimtus bija svariiga teema par ko cepties. Atbalsis skan veel shodien. Manupraat nav svariigi kaa, galvenais, ka lauliibaa. A to visaadi var sanaakt, gan katoljiem, gan arii protestantiem, dzirdeeju vienam nesen tiiri nelaagi izgaaja ar seksu aarpus lauliibas.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.13 10:39:25
bitukas
Nu es arī esmu tajos uzskatos, ka laulības gultā laulātiem ir jādomā vienam par otru, nevis par draudzes ganu, Angliju, vai partijas programmu. Protams, ka abortatīvā kontracepcija (`avārijas tabletes`, visādas `spirāles`) nez vai būtu diži atbalstāmas no kristīgām pozīcijām, bet nu ne jau baznīckungiem svešā guļamistabā līst.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 145 , pavisam kopa bijuši: 2557