atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kapēc jādara tas, ko cilvēks negrib darīt?
Trilobīte
Iesūtīts: 2011.04.08 10:37:01
Nu tāds jautājums radās, jo man gan luterāņi, gan katoļi mēdz atbildēt ko tādu:
"Kas ir pilnvērtīga dzīve?...Tā, kurā es varu darīt visu to, ar ko man gribas nodarboties?"
"Vai tad dzīvē ir jādara tikai tas, ka patīk?"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
vasara
# Iesūtīts: 2011.04.08 17:18:39
masiks [94.23.58.72], runa šķiet pamatu pamatā ir jau par sen radītu bērnu, kad Aivars diezin vai ar svecīti blakus stāvēja.
Un luterāņu baznīcā tāpat kā nekristīgajā pasaules daļā pastāv diezgan liela brīvība šajā jautājumā, nevis nospiedoša sirdsapziņas apgrūtināšana kopš 1.laulību dienas.
Lai Aivars runā, es arī runāju - bieži vien mēs nepārstāvam baznīcas viedokli, bet savu personīgo. Lai gan noliegt nevar - visa Kristīgā Banzīca ir par vairošanos. Tikai tas jādara ar prātu!!! Cits var 10bērnus, cits - 2, cits - nevienu. Nu un?
Un nav jāmeklē un jāurķē piemēri tikai baznīcā, man apkārt ir tikai tādas draudzenes [visas nekristietes], kurām ir jau pa 1 vai 2 bērniem, un kuras pie tā negrib apstāties, un ka tas viss ir tik forši un jo vairāk, jo labāk, un kāpēc nav tām, kurām vēl nav?!...
masiks [94.23.58.72]
# Iesūtīts: 2011.04.08 17:28:36
vasara
runa šķiet pamatu pamatā ir jau par sen radītu bērnu, kad Aivars diezin vai ar svecīti blakus stāvēja .

negluži. runa bija viena personāža izteicienu par zināmu morālu spiedienu radīt bērnus: Un sabiedrības spiediens ir vienmēr - baznīca , radi, draugi.
Uz ko es norādīju, ka Aivars tieši pārstāv vienu no šīm grupām. Pie kam viņš nav ne rads, ne draugs lielākajai daļai šejienes meiteņu...
vasara
# Iesūtīts: 2011.04.08 17:32:24
masiks [94.23.58.72], a Tevi baigi satrauc, ko viens mazpazīstams džeks te runā? Te tikai viens, a Tu aizej uz katoļu lapām parunāt par šo tēmu - bez sāls Tevi apēdīs, ja atļausies kaut ko iebilst dogmai nevairoties laulībā.
vasara
# Iesūtīts: 2011.04.08 17:42:33
A par hipotētisko otro bērnu runājot - nu kas to lai zina, kā ir labāk?! - citi runā, ka ar 2iem vieglāk, jo tie savā starpā ņemas un vecākus vairāk liek mierā, citi - ka trakāk kā ar 1.
Cik cilvēku, tik viedokļu un katrs padalās ar savējo - vai tas aizliegts?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.08 18:35:29
Ak vai! Izrādās tomēr arī šodien vaimanātāji spietojuši
Mjā, tukšas dzīves dažiem. Tukšas...
Ij jāžēlojas, kā citi `viņus piespieduši`
Lai Ctulhu un Masikam viegla grūtniecība!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.08 18:59:59
Trilobīte
Precīzs diskusijas raksturojums
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2011.04.08 19:07:15
Trilobīte, jādara tas, ko cilvēkam liek darīt viņa iekšējā vajadzība.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.08 19:18:26
Trilobīte
Zini, bet ja pa nopietno, tad ieklausies vienā no pirmajiem skolnieka komentāriem, un nespļauj kāpostos. Tev Dievs ir lielu žēlastību parādījis, dāvādams veselu bērnu, kas ir vesela pasaule... Kop, sargā, svētī un priecājies par to! Šodien pat redzēju atkal kādu pulciņu brīnišķīgu, talantīgu bērnu. Paldies Dievam!
Kādā dzīves brīdī nācās atskatities pagātnē uz gadiem, kas it kā jau bija `ražīgi rauti`, un pieķēru sevi pie domas, ka iespējams nemaz nevajadzēja par daudz ko tik ļoti iespringt, bet daudz prātīgāk būtu bijis vienkārši novērtēt Dieva doto iespēju un izbaudīt to brīnumu kā bērns aug.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.04.08 19:37:56
Tas Pats
Cilvēkam tomēr vajadzētu respektēt ne tikai savas vajadzības, bet arī līdzcilvēku vēlējumies.
biča
# Iesūtīts: 2011.04.08 20:43:17
Tas Pats
Nu pieņemsim, ka man pēkšņi rastos iekšēja vajadzība Tev nomaukt visus 20 nagus. Nez gan vai tad Tu tā teiktu... Piedod par sarkasmu.
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.04.09 10:30:08
palasiiju pa diagonaali ... toch tukshas dziives (:

ij nacikju selekcionaari mums te ganaas, izraadaas ... lai nu atejistiskie kungi par pilnveertiigiem/nepilnveertiigiem liidzcilveekiem gvelztu, tak ne : maasa Kristuu arii zinot, kuriem zemcilveekiem buus beernus taisiit ... brr
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.04.10 14:24:23
(:
pretstats gan.

Retoriku tak maaciijies - oponentam bruuk virsuu, kad argumentu pietruuxt. Ne taa ?
Vispaar jau ir foruma noteikumi par privaato informaaciju ... bet lai iet tavam dveeseles mieram : esmu sieva. Vienaa lauliibaa. Un mamma - triiskaarsha. Un pamazaam priecaajos uz mazbeerniem.

Nesaprotu, kaapeec tu sho kombinaaciju uzskati par k-ko unikaalu - ir arii magjistra graads. Pat pusotra, ceru otru veel pieveikt, kad kriize ljaus no maiziites pelniishanas bik atiet.

Pax ?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 33708