atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Eiropas islamizācija: aukstais karš vai likumsakarība?
Mareks
Iesūtīts: 2011.12.28 01:41:29
http://www.sedmitza.ru/news/2684350.html
1. Vai vēsturiskā DE atmiņa nav paralizējusi skaidro prātu un bailes no nacisma padarījušas aklu Evaņģēliskas valsts spriestspēju nacionālās identitātes kontekstā?
2. Kādas robežas savilksim? Breivika tēzēs vai pielaizītās tolerances muldēšanā?
3. Izskatās, ka luterisma (Evaņģēliskās kristietības veidolā) centrs kritīs. Nostiprināsies RKB misijas apziņa - vienīgie patiesie Kristīgās identitātes kopēji. Vai nē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.12.29 11:44:21
Kas tad tieši ir pamatā tavai fobijai? Tieši islāms ar savu rakstīto pamatu - korānu, vai tomēr arābu kultūra, kas ir kaut kas vairāk par pliku korānu?

Masik apmeeram laikam jau 3o reizi saku... NAV sheit vai nu vainu

Tas ir kaa prasiit kas tad man negarsho rosolaa (piejemot ka man rosols negarsho, kas iisteniibaa man garsho) vai taa ir majoneeze vai zirniishi vai kartupelji... Tas ko es censhos paskaidrot, ka negarsho viss kopaa... taa zoste...

Man var garshot siljkjes un man var garshot zapte, bet noteikti negarsho silkjes zaptee...

Par Islaamu runaajot... man nepatiik Islaama religjija ko taa dara ar cilveeku, un tas, neizbeegami, manifesteejas vinju kultuuras kaut kaados aspektos.

Sheit masik redukcionisms nedarbojas...

Nu tas taa teikt, ka ja kaads saka, ka vinjam nepatiik slapjas kaajas, tad tu jautaa kas tieshi tev tai slapjumaa nepatiik uudenjradis vai skaabeklis!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 11:45:25
p.s. sorry, ka masiku ar neielogu sajaucu... ibo es paarsvaraa par masikiem visus neregjistreetos ateistus deeveeju - sugasvaards
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 11:47:52
Ok, bet tur pat blaksus stāv norāde - kas ir šī tauta (c) svešiniekiem (...)ko Dievs Tēvs pēc iepriekšējā lēmuma izredzējis, Garā svētīdams, lai tie būtu paklausīgi un taptu apslacināti ar Jēzus Kristus asinīm.
Ir runa par konkrētiem izredzētiem, nevis random grupu, bet tas nu tā


Taatad uzaicinaajums tev iepaziit Kristietiibu un kas tad IR Kristieshi un kaads vinjiem sakars ar izredzeetiibu un ar ko kristieshi atshkjiras no random grupas.

Dieva tauta tavuprāt ir kristieši vai vecās eiropas iedzīvotāji kā tādi?

Kristieshi.

Tachu shkjietami Kristietiiba tev ir svesha lieta... taapeec, lai nebuutu uzbraucieni... ej izstudee Kristietiibas pamatus... ieteicams alfa kursi, jaunaas deriibas pilniiga izlasiishana - it iipashi evangjeelijus. Nu un ja gribas ko krutaaku, tad var iziet pat kaadu iesveetes maaciibu!
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:04:09
Jošs Mulders

Tas ir kaa prasiit kas tad man negarsho rosolaa (piejemot ka man rosols negarsho, kas iisteniibaa man garsho) vai taa ir majoneeze vai zirniishi vai kartupelji... Tas ko es censhos paskaidrot, ka negarsho viss kopaa... taa zoste...

Nu tas taa teikt, ka ja kaads saka, ka vinjam nepatiik slapjas kaajas, tad tu jautaa kas tieshi tev tai slapjumaa nepatiik uudenjradis vai skaabeklis!


tātad tomēr problēma ir tieši kultūrā kā tādā, kultūras kopumā, nevis tieši reliģijā. lai gan tad kad tev to saka- tu to nezkāpēc spītīgi noliedz. Tjipa, tev sanāk ka tu neieredzi rasistus un protams - nēģerus...
Ir taču zināms ka paši muzlīmi plēš kreklu un zvēr ka viņu reliģija ir pati miermīlīgākā reliģija pasaulē. Atšķiroties tikai interpretācijas....
---------
taču ne par to ir mans jautājums.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:06:01
neielog, godiigi sakot tavu peedeejo purgu apsoluuti nesapratu... taakaa pat atbildeet neko jeedziigu nevareeshu
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:07:53
Jošs Mulders
Par Islaamu runaajot... man nepatiik Islaama religjija ko taa dara ar cilveeku, un tas, neizbeegami, manifesteejas vinju kultuuras kaut kaados aspektos.

jautājuma būtība: kas tad (tavuprāt) islama reliģijā ir tas, kas dara TO ar cilvēku un kapēc tev šķiet ka tieši reliģija ir tā kas dara TO?
/zemtekstā jautājot - a kapēc Mulders domā ka arī kristīgā reliģija TO nedara?/
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:08:59
masiks,

nonjem no araabu kultuuras islaamu un mana nepatika pret shamiem stipri mazinaasies... Taakaa nepatika ir pret to, kaa Islaams manifesteejas caur konkreeto kultuurua... man tas sendvichs nepatiik... un it iipashi Islaama prokladka shim sendvicham.
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:09:50
Jošs Mulders
ibo es paarsvaraa par masikiem visus neregjistreetos ateistus deeveeju - sugasvaards

beidz liekuļot un attaisnoties. Tas tev sanāk pavisam nesmuki. Ja kļūdījies - tad atzīsti kļūdu un vairāk tā nedari, nevis paziņo ka tu tagad lepojies ar TO! (c)
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:12:02
Jošs Mulders
nonjem no araabu kultuuras islaamu un mana nepatika pret shamiem stipri mazinaasies...
Un ja nu izrādās ka arābi ar vai bez islāma ir vienādi?
Ahmeds savā blogā kā reiz ir nonācis pie šāda secinājuma... dzīvodams starp arābiem un eventuāli pašiem muslīgākajiem no visiem muslīmiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:12:31
jautājuma būtība: kas tad (tavuprāt) islama reliģijā ir tas, kas dara TO ar cilvēku un kapēc tev šķiet ka tieši reliģija ir tā kas dara TO?

Viss... islaama religjijas attiexme pret Dievu, cilveekiem, pasauli, citaam kultuuraam, zinaatni, citaam religjijaam etc. Atkal tu gribi rosolu reduceet uz taa sastaavdaljaam.

Islaams pietam ir daudz daudz sarezhtjiitaaks par, piemeeram, ateismu... kuram principaa ir viena premisa uz ko tad arii viss izrietoshais balstaas un saknjojas. Sarezhtjiitaaks ateisms kljuust, ja konkreetais ateists ierubaas, piemeeram, naturaalismaa...

A vot Islaams ir kudii sarezhgjiitaaks... ibo tam sho aplamo premisu ir daudz vairaak un daudz vairaak variaacijaas...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:13:04
beidz liekuļot un attaisnoties. Tas tev sanāk pavisam nesmuki. Ja kļūdījies - tad atzīsti kļūdu un vairāk tā nedari, nevis paziņo ka tu tagad lepojies ar TO!

Es tak teicu, ka kljuudiijos... shai piebildei galaa bij smailiks tak!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.12.29 12:13:26
Un ja nu izrādās ka arābi ar vai bez islāma ir vienādi?

Tad es esmu krokodils Ir naacies satikt araabu kristieshus... pavisam panesama tauta... pravda vinju extravertums mani kaitina, bet tas laikam dienvidniekiem vienkaarshi raksturiigs.

Un es teicu, ka araabu kultuura tad kljuutu panesamaaka, es neteicu, ka taapeec es seektu no sajuusmas... ibo ir arii citi araabu kultuuras aspekti kuriem es neesmu meegjinaajis izsekot liidz to sakneem... kas man shkjiet nepienjemami...
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:15:47
Jošs Mulders
ibo tam sho aplamo premisu ir daudz vairaak un daudz vairaak variaacijaas...

un tās apalmās premisas būtu?...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:16:08
un tās apalmās premisas būtu?..

Skat koraanu!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:17:04
garām ejot [217.96.70.146] Jošs Mulders
vai neesat aizrāvušies ar beztēmu?
Vispār jau atminaties, ka ir arābu kristieši arīdzan! Tāpat Irānā vēl sastapsit zoroastriešus. Tā kā, ja islams tiešām ir koloniālisks savā panarābismā, tad tas nenozīmē, ka arābu pasaule ir automātiski muhamedāniska
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.12.29 12:18:53
Aivars, nee... nemaisies!
neielog. [213.102.150.249]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:18:54
Protams, ka nesaprati, tāpēc arī Aivars(?) to izdzēsa. Bet varu atkārtot - ja šobrīd ar islamu sāktu cīnīties nevis sekulāristi, bet kristieši, izmantojot tavu retoriku - sāktos traģiskas konsekvences. Tāpēc laikam arī tādi kā tu savu žulti gāz forumos, nevis ejat un pasakiet eiropas muslimiem, lai vācās prom Kristus vārdā, citējot bībeli.
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:20:04
Jošs Mulders
Esi pārliecināts, ka reliģija ir "kultūras daļa"? Ir jau, kas apstrīd, ka Kristietība vispār ir reliģija

Jaa esmu paarliecinaats.

Ibo es uzskatu (un ne tikai es), ka Kultuura = Religjija, Maaxla, Zinaatne
--------
Ir naacies satikt araabu kristieshus...


izejot no augstāk redzamā - arābu kristietis tad sanāk kā tāds oximorons, nevis arābs.
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:22:47
neielog. [213.102.150.249]

Nē, nu... Breiviks jau gāja, akurāt kā tu saki. Tik jamo par galīgi tērētu nodiagnosticēja....
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.12.29 12:23:32
ja šobrīd ar islamu sāktu cīnīties nevis sekulāristi, bet kristieši, izmantojot tavu retoriku - sāktos traģiskas konsekvences

1) Spekulaacija
2) Neticu
3) Tragjiskaas konsekvences jau nav atceltas... tikai paarceltas... un taas uz savu galvu sanjems nevis tie "sarunaataaji" bet vinju beerni.

Tāpēc laikam arī tādi kā tu savu žulti gāz forumos, nevis ejat un pasakiet eiropas muslimiem, lai vācās prom Kristus vārdā, citējot bībeli.


Un atkal kaarteejais pienjeemums, par kuru baidos, ka diez vai es buushu atbildiigs. Man nekas muslimiem nav jaasaka, pietiks ar to, ka sheit tiks radiits vinjiem aarkaartiigi neerta dziives vide...

BET, protams, ja tie "sarunaataaji" raustaas tad taa teikt esam zaudeejushi shajaa karaa nemaz nesaakot... ibo islaams ir apriori pasludinaats par stipro uzvareetaaju, kuram pretiim labaak nerunaat a to kinzhalu dabuus ribaas... Taadeejaadi Eiropas gljeevuliigie sarunaataaji izplaaj shiem ienaaceejiem paklaajinju... marginalizee vieteejos aborigeenus bet ienaaceejiem rada eertiibas un uz vinju prasiibaam paarkaarto meebeles...

Ir kaada robezha kad miilestiiba pret sveshinieku paartop par nodeviibu pret savu tuvaako...

Taa nu stulbi ir sanaacis, ka esmu piedzimis Latvijaa/Eiropaa un citas maajas man nav... un man nezkamdeelj ir taada stulba iedoma, ka savaas maajaas es nosaku meebelju kaartiibu nevis visaadi ienaaceeji no sveshaam maaajaam... sak "Bet man maajaas gulta staav tur, bet televizors vispaar ir izmests miskastee, taapee tev taapat jaadara, lai ES vareetu justies labi un nediskrimineets"

Es apsoluuti nejuutu sirdsapzinjas paarmetumus par "sveshinieku diskriminaaciju" ne vinju maajaas...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 161 , pavisam kopa bijuši: 20121