atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.16 14:59:54
Aivars, gan jau Lembīts ar Šlesi kopīgu valodu atradīs...
Svētais , tā Bībelē rakstīts, ko padarīsi..
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.16 15:00:41
Aivars
Lūdzu, dod atsauces par Baznīcas vadītāju labajām atsauksmēm vai izbeidz melot!!!

Tādiem kompromatiem , kuri parādās jo īpaši priekšvēlēšanu laikā, neticu.
Esmu pietiekami (vairākas reizes) pieredzējusi, kā tiek smagi apmeloti (gan tieši, gan demagoģiski sagrozot faktus) cilvēki, par kuru godīgumu man ir pilnīga pārliecība, jo pietiekami ilgi un labi šos cilvēkus esmu pazinusi.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.16 15:08:30
Atvasaras Balss
Es nemeloju, starp citu! Esmu dzirdējis gana daudz labu atsauksmju no arhibīskapa Pujāta. Arī arhibīskaps Vanags savulaik (toreiz vēl laikam bija Jaunā Partija vai Pirmā Partija Šleseram), ka principā viņi ir vienīgie, kas starp vēlēšanām ir nākuši, vaicājot pēc baznīcas viedokļa un interesējoties par tās dzīvi. Tā kā, nevajag mani apmelot!


Bet, kas attiecas par Dombrovski, tie fakti jau nav pēdējās dienās izskanējuši. Tikai atgādinu tiem, kam atmiņa īsāka
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.16 15:15:21
Ctulhu
Redzi, arī Maksims Galkins vienā sarakstā kandidē.
Atvasaras Balss
# Labojis Atvasaras Balss: 2011.09.16 15:20:27
Aivars
sekošu Baznīcas vadītāju labajām atsauksmēm un balsošu par Šlesera Reformu Partiju .

Apgalvojot, ka LELB vadītāji jebkad vispār kaut kad kaut kur būtu aicinājuši balsot par kādu konkrētu partiju, TU MELO.

Pie kam, tu demagoģiski izmanto senus izteikumus, attiecinot tos uz citu situāciju un partiju.
Ja tu apgalvo, ka arhibīskaps, konstatējot faktu, ka LPP tolaik bija vienīgā, kurai savulaik interesēja Baznīcas vajadzības, jau bija aicinājums par to balsot, tad tu patvaļīgi sagrozi teiktā būtību.

Ctulhu
Vai tu izliecies muļķāks nekā esi?
Vai tu domā, ka arhibīskaps kandidē uz saeimu?
Vai Latvijā ir tikai viens Jānis Bērziņš?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.16 15:28:29
Atvasaras Balss
Šoreiz TU MELO, jo es sacīju par labajām atsauksmēm nevis LELB vadītāju aicinājumu
Kā redzi, pati atceries vienu atsauksmes piemēru.
Bet par lietu būtību runājot - tieši to es te mēģinu darīt Starp rindām protams. Tā teikt, aicinot arī Tevi, māsa Kristū, padomāt, vai šodien peļot Šleseru un slavējot Dombrovski, pēc gadiem sešiem tas neliksies pēc kļūdas
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.16 15:38:56
Aivars
sekošu Baznīcas vadītāju labajām atsauksmēm un balsošu par Šlesera Reformu Partiju .
Ko gan tas citu nozīmē, nekā to, ka tu būtībā apgalvo, ka Baznīcas vadītāji aicina balsot par Šlesera Reformu Partiju ?!?
Pat ja precīzi šādi burti nav izlasāmi.

Tā, lūk, ir tieši tā demagoģiskā sagrozīšana, par ko runāju. nevis tikai neizdevies joks.

Es tev, brāli Kristū, teikšu, ka tikmēr, kamēr cilvēks nav izrādījies krāpnieks (kā, diemžēl, izrādījās tas, kurš mēģināja izmantot Baznīcu savās merkantilajās interesēs) un viņa līdzšinējais darbs valsts labā - lai cik grūts, nepateicīgs, varbūt brīžam kļūdains - bet kopumā tomēr ir sekmīgs, tikmēr es uzskatu, ka Dombrovskis ir uzticības cienīgs.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.16 15:51:20
Atvasaras Balss
Tu izlasi to, ko tu gribi izlasīt. Es pasaku to, ko gribu pateikt. Vēl jau var pastrīdēties kurš ir demagogs

Teiksim, ar ko gan Šlesers ir tāds nepārprotams krāpnieks izrādījies? Nu sasolīja tur darbavietas un ticības mācību skolās.. nesanāca.. Dombrovskis samelojas par pensijām un budžeta tālāku neīsināšanu... tu saki, ka apstākļi mainījušies.
Par baznīcas izmantošanu merkantīlās interesēs.. hm... Vienotības aizmetnis JL pat zvērestu (ko laikam aizmirsa tāpat kā dažs no zvērētājiem savus laulību solījumus) Doma baznīcā deva šovu taisot..
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.16 16:00:58
Ctulhu
Pēc LV likumiem var. Bet pašā LELB pret to ir iebildumi.
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.16 16:07:55
Aivars
Negrasos velti laiku tērēt, iesaistoties bezjēdzīgās diskusijās. Lai gan katram tavam apgalvojumam būtu ko komentēt.
Ej ar Dieva mieru un balso pēc sirdsapziņas. Ceru, ka ir tāda manta tev ir?
Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.16 16:29:42
Atvasaras Balss
Nepārdzīvo tik ļoti, ja vien Tev no tā kas neatlec.
Man šo diskusiju rezultātā arvien vairāk rodas vēlēšanās nobalsot par SC
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.16 16:37:06
Papucs
Savā ziņā piekrītu Ušakovam par nepieciešamību pēc zināma kreisuma. Man gan patiktos vairāk normāli latviešu kristīgi sociāldemokrāti, ja tādi būtu. Bet nu ... vai tas pats saskaņas centrs savā politiskajā darbībā ir bijuši mazāki kampēji un shēmotāji par citiem? Tik vien kā tā koķetēšana ar okupācijas neatzišanu un nelatviešu diskrimināciju. Nu vienīgais labums būtu, ka ja viņi trāpītu valdībā, nevarētu vairs distancēties un pozicionēt sevi kā atstumtos. Tad arī viņu elektorāts varētu tos lamāt no panckām ārā. Vienīgi, kas zina, kas tad ieņemtu viņu nišu?
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.09.16 16:42:10
Vai vēl kāds izteiks atbalstu aicinājumam aktīvi nebalsot ?


(Pater Henricus jau atkrita, un ja man nebūs domubiedru, speciāli aiziešu nobalsot par SC vai PCTVL)
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.16 16:47:33
Papucs
Ka tu stulbs esi, vēl nezināju...
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.16 16:53:09
Ctulhu
Šaubos, ka gudri krievi balso par šīm partijām. BTW, Papucs ir latviski runājošais.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.09.16 16:53:28
Atvasaras Balss
Tieši arī spītējot Tavam stulbumam sliecos šādi rīkoties.

Un otrs, kurš man te dusmas uzdzina, ir svētais.
Varēsiet manu balsi par SC savā starpā sadalīt

P.S. Un man tiešām patiktu Ušakovs kā valdības galva (tīri vizuāli).
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.16 17:20:09
Vispār interesanti kā kurš pamato un aizstāv savu izvēli - cik ar faktiem, cik ar lozungiem.
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.16 17:21:18
Papucs
Un man tiešām patiktu Ušakovs kā valdības galva (tīri vizuāli).
Tu balso pēc smukuma?... nu ja...
Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.16 17:28:54
Atvasaras Balss
Man prieks, ka asi reaģē.
Gribēju vienkārši nepiedalīties, bet jūs ar svēto kurinājāt, kamēr arī sakurinājāt - Tev būtu tikai jāpriecājas.
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.16 23:51:22
Papucs
Kas nu man tur ko priecāties - ja tu ej balsot par PP vai SC vai PPP vai... da kakaja razņica... ja nebalsosi par normāliem un sakarīgiem cilvēkiem.

Personīgi pazīstu vairākus ļoti inteliģentus un kārtīgus cilvēkus Vienotībā, arī pāris VL/TB/LNNK, no jaunajiem zatleriešiem gan nē, bet arī viņi kopumā liekas ar drosmi un inteliģenci apveltīti ļaudis.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 68 , pavisam kopa bijuši: 20499