atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Viss par glābšanu
meitene
Iesūtīts: 2011.05.31 15:35:55
Un meitene atkal ir atpakaļ ar kārtējiem jautājumiem... (kā vienmēr lūgums būt iecietīgiem :D)
Jautājumi ikvienam , kuri spēj paskaidrot luterāņu nostāju šajos jautājumos. Ja jūsu domas nesakrīt ar luterāņu nostāju, lūdzu pasakiet, ko pārstāviet

1. Kas ir piedzimšana no augšienes un atgriešanās no grēkiem ?
2. Kad un kā tas notiek?
3. Vai tas ir tikai vienreizējs pasākums?
4. Kas ir glābšana ?
5. Kas garantē glābšanu?
6. Kā var zināt, ka cilvēks ir izglābts?
7. Kā var būt pārliecināts, ka cilvēks paliks izglābts?
8. Kāda
• Piedzimšanai no no augšienes
• Atgriešanās no grēkiem
• Glābšanai
ir saistība ar ticību, kristību un Svēto vakarēdienu?

Un vēl nesen ienāca parātā doma (nedaudz oftopiks), kā cilvēki var būt pārliecināti, ka pēc tam, kad viņi būs debesīs, nenotiks atkal kas līdzīgs ar Ādamu un Ievu, un viss nesāksies no jauna, jo cik saprotu pēc Dieva ieceres cilvēki nav marionetes, un vai tad arī Ēdenes dārzā dzīve nebija paredzēta „mūžīgi”?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 13:08:05
Jošs Mulders
Jā,ok. piekrītu. bet ticu, ka tu arī saprati to ko es gribēju ar to pateikt.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.07 13:08:29
sveetais, es sapratu, tikai nepiekriitu bet es tieshaam domaaju, ka shai jautaajumaa mees skaldaam matus kuri nokraasoti mums dazhaadaa kraasaa...
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 13:11:04
Jošs Mulders
Nē, nu skaidrs,ka lai labā roka nezina ko dara kreisā, bet tam jānotiek ticībā, ka Dievs ir to gribējis tieši tagad un šajā situācijā, vai ne tā? Jo ja dara to pa labi pa kreizi var daudz nepareizu lietu sastrādāt, iedot ne tiem,kam patiesam vajag utt...
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 13:12:48
Jošs Mulders
par matu skaldīšanu es to vienmēr esmu tā uztveris, tāpēc arī bieži nemaz neiesaistos diskusijās ar tevi. man patīk tava dedzība.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 13:20:53
KPax.
Klau, neaizberiet tēmu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 13:30:40
Jo ja dara to pa labi pa kreizi var daudz nepareizu lietu sastrādāt, iedot ne tiem,kam patiesam vajag utt...

Taatad... ej un veelreiz izlasi Mat 6 nodalju kur par shiim lietaam rakstiits Aciimredzot neesi sapratis!
meitene
# Labojis meitene: 2011.06.07 14:20:10
svētais
Paldies, būs kādam laiciņam viela pārdomām

Jošs Mulders
meitene,
1) Reku interesanta lasaamviela tepat saitaa http://www.lelb.lv/lv/?ct=augsburga
2) Vai tu tici Kristum?


1) Ok, iemetīsim aci
2) Nezinu

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 14:53:21
1) Ok, iemetīsim aci
Izlasi... nemaz nav tik daudz!

2) Nezinu
Vot to tev vajag pashai noskaidrot.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.07 15:05:44
meitene
tas labi,ka interesējies . maz jau ir tādu,kas mūsdienās meklē Dievu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 15:08:48
Sv. ir pamats aizdomaam, ka meitene nemeklee... ibo noraades, kuraas iesaka tieshaam mekleet, ignoree. Bet ceru, ka tas man tikai reegojas.
meitene
# Labojis meitene: 2011.06.07 15:13:42
Jošs Mulders
svētais
Ak, jūs vai tad tiešām ir tik svarīgi zināt, kas esmu Atbildēt neavaru, jo vienkārši pati nezinu.

Mulders, kādas norādes esmu ignorējusi? Gribētos uzzināt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 15:25:22
meitenes,

Ieviest savu maaciitaaju, pie kaa pirmaa griezties ar visiem shiem jautaajumiem.
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.07 15:46:54
Jošs Mulders
Līdz šādai domai vēl neesmu nonākusi, turklāt forums ir visvienkāršākais un "nesāpīgākais" veids kur uzdot jautājumus Bet izskatās, ka no tādiem kā es šeit grib tikt vaļā, aizsūtot pie mācītāja
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.07 15:50:16
meitene
mulders gribēja kā labāk, lai tu noskaidro šos jautājumus personiskākā un profesionālākā gaisotnē, bet forumu ,protams ka arī var izmantot, nav problēmu! tikai šeit ir daudzi nekristieši , kas reizēm traucē skaidrot Dieva valstību,tas arī varbūt ir viens no iemesliem!

Te gan, paldies Dievam, pēdējā laikā viņus stingrāk uzmana!
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.07 15:51:15
meitene
seit sanemtas atbildes tevi apmierina?
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.07 16:00:58
dafne
Kā jau teicu, šad tad tad kaut ko noderīgu var atrast. Neuztraucieties, forums nav vienīgais izziņas avots Uzskatu to tikai kā palīglīdzekli.
Lūdzu neuztveriet mani, kā cilvēku, kura mērķis ir izraisīt strīdus. Vissakarīgākās diskusijas ir tad, kad cilvēki tiešām mēģina diskutēt par tēmu, nevis pievēršas, piemēram, manas personības noskaidrošanai.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 16:08:09
meitene
bet kāpēc tev ``šo to derīgu` smalstīt, ja par baltu velti vari saņemt nopietnākas zināšanas?
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.07 16:13:39
meitene
Nu man jau liekas, ka tas ir normāli, ka prasa forumā interesējošos jautājumus. Lai gan jāatzīst, ka brāļu piedāvājums ir nopietnāks. Taču var sakombinēt gan no viena, gan no otra.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 16:59:01
Līdz šādai domai vēl neesmu nonākusi, turklāt forums ir visvienkāršākais un "nesāpīgākais" veids kur uzdot jautājumus Bet izskatās, ka no tādiem kā es šeit grib tikt vaļā, aizsūtot pie mācītāja

Luuk shis tavs apgalvojums liecina, ka neesi iipashi nopietna Dieva mekleetaaja... tik taa... ampeleejies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 17:00:13
meitene, Aivars dreebi runaa... ibo maaciitaaji vairaak vai mazaak tomeer ir izskoloti augstaas (un pat Valsts akrediteetaas) skolaas un tas ko vinji var tev dot ir tieshi shii pati izgliitiiba - par baltu velti. Kaapeec nenjem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 21871