atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Veel par dziedniekiem
Donachka
Iesūtīts: 2008.06.26 12:29:53
Biibele runaa par dziedinaashanas davanaam. Vai kaadam ir paziistams kaads praktizeejosh kristietis, kuram butu shaada daavana?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:20:52
Hmz, a kur mūsu Brīnums palicies ???
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:26:01
Tas ir tikai mans viedoklis, nezinu kaada ir ta iista un pareizaa briinuma definiicija. (C)

Es arī nezinu. Katram tā ir savādāka!

Savukārt tās prognozes parasti reflektē mūs pašus nevis patieso lietu būtību!

Te atkal kāds pastāsts:

- Es existēju -, teica Cilvēks
- Šis fakts - atbildēja Visums. - Manī neizraisa atbildības sajūtu!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:29:30
Mulders
Savukārt tās prognozes parasti reflektē mūs pašus nevis patieso lietu būtību!
Taa gan ir, tachu patiesaa buutiiba reizeem staav arkartiigi taalu no reaaliem faktiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:37:23
Donacka, nu ir jau vienmēr grūti atzīt ka mēs reizēm esam visai lieli tumsonīši blenžot uz pasauli... Tas kā Brāļi Raiti, visi apkārt zināja, ka nekas smagāks par gaisu nevar lidot, a šie divi cirvji ņem un tam netic... un taisa pigorus!

Apgalvojums - Tas nav iespējams, jo nav iespējams nekad... vai Tas nevar būt - ir ĻOTI spēcīgi apgalvojumi, kuri faktiski nosaka realitātes robežas.
Bet kā jau manā pastāstā tiek parādīts - Realitātei ir visai maza daļa par to, ko mēs iedomājamies par tās robežām esam!
Tamdēļ manuprāt visvairāk brīnumus riskē ieraudzīt kāreiz materiālisti, jo tieši viņi uzliek realitātei savas subjektīvās metafizikas zeķīti! Un kad tas nesalīmējas ar novērojumiem, tad tā teikt - novērojumi ir miskastē!

Un es nedomāju, ka medicīna arī ir teikusi savu pēdējo vārdu dajebkurā jautājumā!

Nu pavisam nesen... visi stāv uz ausīm un saka - dajoš mums embrijus dzīvus, jo tikai tur var cilmes šūnas izrakt... un zinātnieki skeptiski skatījās uz reliģiju, kas teica - rokas nost no dzīviem cilvēkiem... A beigās... paraka dziļāk, ij izrādās, ka dajebkuru šūnu var deprogrammēt atpakaļ par cilmes šūnu!

Un šitādi "brīnumi" ir pilna dupa! Galvenais neuzvilkt kāreiz šo zeķi galvā... stulbi izskatīsies, ij cilvēki no tevis šarahtāsies!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:41:20
Mulders
Un es nedomāju, ka medicīna arī ir teikusi savu pēdējo vārdu dajebkurā jautājumā!
Vai tad kads sheit saka, ka ir?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:56:54
Vai dziednieki ārstē radiāciju ? Uzdevu šo jautājumu sakārā ar Zatlera vizīti Černobiļā. Par to arī neliels joks :
VISU, NEIZKONTROLĒSI..., 26.06.2008 16:47

Radiācijas zonā sastopama arī augu, sēņu un zivju mutācija. Zona tiek apsargāta, lai neatļauti izmakšķerētās zivis un salasītās sēnes nenonāktu līdz cilvēkiem lietošanai...
_

Mēļo, ka laiku pa laikam Rīgas tirgū parādoties lielākas ogas, kā pieklātos, vai milzu sēnes, utml. Vīri ap 40-45 tās labprāt pērk "mīļajām sievasmātēm" ķīselītim vai mērcītei....

Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.26 20:01:17
neesmu nevienu saticis, bet esot mums te Latvijā pašmāju dziednieki-kristieši, piemēram, Mārcis Jencītis. es uzskatu, ka ir un notiek šādas lietas, tikai problēma ir cilvēku prātos. Vieni noliedz tādu brīnumu iespējamību, citi pat nonākuši tiktāl, ka jauc pārdabiskus brīnumus ar gluži zinātniski izskaidrojamām lietām. protams ka Dievs darbojas gan vienādiņ gan otrādiņ, taču ir jāizšķir kad Dievs kādam devis pārdabisku brīnumdarīšanas dāvanu un kad Dievs pavisam caur parastiem dabiskiem likumiem darbojies, tikai pavērsis tos labvēlīgā virzienā. Jo diemžēl arī starp kristeišīe atrodas tādi, kas tjipa brīnumus dara, taču patiesībā tas ir sakāpinātu emociju un transa rezultāts, visu to pašu panāk arī ar autogēniem trenniņiem un jogu - tehnika tā pati, atšķība tik iekš tā, ka pirmajā gadījumā process tiek padarīts kristīgāks. Ir milzīga starpība starp psihomotoro tehniku un reālu Svētā Gara darbību. Pēdējā gadījumā netiek prasītas no cilvēka emocionālas piepūles, nedz kāda cita miesiska sasprindzināšanās vai koncentrēšanās (līdzīgi austrumu meditācijām), kā pirmajā gadījumā
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 35883