atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dziednieki un tantiņas
Mekletajs
Iesūtīts: 2008.06.25 13:27:13
Ko jūs domājiet par visādiem dziedniekiem un tantiņām, kas it kā dziedē ar Dieva Vārdu un ar Dieva palīdzību, par to samaksu neprasot (bet,ja kāds maksā, neatsakās)?
Vai drīkst iet pie tadiem? Kāpēc JĀ un kāpēc NĒ? Kādas var būt sekas pēc šādu personu apmeklēšanas? Varbūt variet dalīties pieredzē
Paldies jau iepriekš!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:27:38
Ko jūs par to domājiet?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:30:51
Arī Velns Kristu kārdināja ar Dieva Vārdu!

Es tomēr labāk uzticos tiem, kas dziedina ar kādas akreditētas medicīnas Universitātes Vārdu
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:33:25
Uzzini vai tantina iet bazniica aun ko par vinajs dziedinaashanu saka vinjas maaciitaajs. Ticu,ka cilveekiem var butu dziedinaashanas daavana, bet jaabuut ljoti uzmaniigiem.
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.06.25 13:43:25
Parasti tā saucamā "dziedināšana" (tradicionālajās praksēs) aprobežojās ar to, ka "dziednieks" , "ekstrasenss" vai "zintnieks" uzsūta cilvēkam kādu " garu" un tas izdziedina doto slimību, bet padara šo cilvēku par "apsēstu" - tad pēc gada, diviem cilvēks sāk kratīties kā epilepsijas slimnieks.
PS Ir pieredze (nesen uzzināju) vēža dziedināšanā pat 4.stadijā - dzīves ilgums pagarinās pat par 10 gadiem. Jo vēzis kā slimība padara cilvēku garīgāku caur ciešanām. Visas slimības ir sods par mūsu nepareizu rīcību.
Pats esmu saticis 3 ar vēzi slimus cilvēkus.Un vēl zinu 3, kuri nomira. Ja zinātu šo informāciju tad, varētu kā saka, mēģināt palīdzēt. Bet parasti slimais nav vajadzīgs pat tuviniekiem, jo tie cer uz mantojumu. Kas arī tā notika beigās ar vienu manas mātes paziņas vīru. Tas nomira un radi plēsdamies dalīja mantojumu.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:46:23
Kundali
Ja nav noslēpums, par ko sods ir muguras sāpes?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:46:45
un par ko soda ar iesnaam?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:47:13
Donačka, iesnas ir par to, ka lasi Dienu vai skaties Panorāmu!
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.06.25 13:48:14
Papuc, Donačhka, tā no galvas precīzi nepateikšu, jo nav pie rokas medicīnas grāmata.

PS Vislabākais ir pašam cilvēkam iemācīt sevi pašizdziedināties.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:49:42
Kas tā tāda par grāmatu?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:50:09
Mulders
Maanies, es neskatos ne panoramu, ne lasu Dienu, bet iesnas nesen bija.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:53:35
nu tas ir LV fenomens. tantiņas sūta uz baznīcu dziedina ar Dieva vārdu (lai gan brīžam mati ceļas stāvus gaisā no tā ko viņas dara), bet baznīca viņas neatzīst. Un ņemot vērā, kā viņa dažreiz dziedina saprotu kāpeč baznīca viņas neatzīst
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:59:24
Trilobīte

Nu raspodiņš vai kumelīte jau ir tas maigākais un neitrālākais un nekas ļauns no tādas tējas nenotiks.
Visjaukākais, jau ka šīs tantiņas ar laipnu smaidu uzliks cilvēkam kādu zarazu, māca kā cilvēkam pašam burties utt
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:59:34
Maanies, es neskatos ne panoramu, ne lasu Dienu, bet iesnas nesen bija. (C)

Būsi kaut kur bučojusies ar kādu, kas iepriekšējā dienā Dienu bij lasījs! Ņebosj par Kastēnu un Jolkinu dzirdēji, tā ir Diena infa... tātad kaitīga
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 14:01:00
sica, Trilo... bieži jau tiek putrotas parastas tantes, kam ir elementāra pieredze augu dziedinošajās īpašībās, ar visādām burvēm un vārdotājām, kas reālus garus lipina klāt un kā sica saka, vēl māca cilvēku burties un kazino spēlēt!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 14:01:41
A ja tantinja ir neticiiga vai pieder pie citas religijas, kura organizeetaas formas aka bazniicas nepraktizee? (C)

Tad ejam pie sertificēta ārsta, kam ir licence un grāds medicīnā no akreditētas universitātes...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 14:02:21
Pārdevējai pat ir nācies pat no veikala izsviest kādu klienti. (C)

NUNU???

Par Luxoras Akmeņu dziedinošo iedarbību uz prostatu sāka stumt?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.25 14:03:37
Mulders

zin paties dziednieks patiesi nestra`dā salonā dzīvo mežā un kontaktējas ar dabu. A tu tādu esi redzējis? es neesmu, jo viņi kontakytējas ar dabu nevis sēž kaut vai Akvilonā un bīda gudrus tekstus par samaksu
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.25 14:03:59
Starp citu, paziistu aarstus, kuri ar rozi slimojoshos suuta pie tantinjaam, lai aarstee.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.25 14:04:34
Mulders - gribētos gan tādu vienkāršu tanti atrast, kas ar tējām ārstē. (C)

Es vienu tādu pazīstu - Vispār šamai vēl klāt elementārs medicīnas grāds! A vispār... pirms tev tabletkas dot, pielej tevi līdz ūkai ar tējām... Izārstējies no tā vien, ka negribi vairs tās rūgtās tējas dzert
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 14:06:52
Sica, tas dziednieks ko es zinu, dzīvo parastā lauku mājā patālu no civilizācijas un ir vietējā pagasta feldšeris!

Kas raksturīgi, kad runa iet par ko lielu, piemēram naga nomaukšanu, tad to pašu veco labo novokaīnu ar normālu šprici un visiem pričendāļiem vien lietoja... Atšķīrās pēcapstrāde... pieteica, marinēt kāju regulāri kumelīšu tējā, lai nags pareizi ataug!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 33309