atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem No paklausi,līdz izpildi.
Sandis
Iesūtīts: 2008.06.18 21:32:01
Jautājums bibliskās koncepcijas aizstāvjiem.
Lasam Piektā Mozus 7.nodaļa 2
Un kad tas Kungs,tavs Dievs,tos būs nodevis tavā varā,ka tu tos sakauj,tad tev būs pie tām izpildīt savu īpašo solījumu,ka tev nebūs ar tām slēgt nekādu derību nedz arī tām žēlestību rādīt.

Atcerēsimies Dieva basli`Tev nebūs nogalināt"
Un vēlreiz atcerēsimies Dieva pavēli"Un kad tas Kungs,tavs Dievs,tos būs nodevis tavā varā,ka tu tos sakauj"
Citas tautas sakāvi vienmēr pavada cilvēkslepkavība.
Kā tas iet kopā ar Dieva baulsi"Tev nebūs nogalināt"
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.20 22:23:46
neielogojies [78.84.186.233],es gribu uzsvērt,ka bībeles dieva taisnīgums,ir totāli primitīvs.CIlvēciski primitīvs taisnīgums,kad taisnīgums tiek panākts ar spēka palīdzību.Nevis caur gudrību,nevis caur līdztiesību,nevis caur iecietību,bet caur fizisku tautas salaušanu.Tāds lūk ir dieva taisnigums.Bet dievs,tas ir simbols.Tēvs,ir piemērs.Bērns seko tēva pēdās,tā,kā to tēvs to ir rādījis par piemēru un macījis,kā likumu`Postīt svētvietas un altārus.
neba,tam ir nepieciešams gudrs un taisnīgs prāts.
Ja dievs rāda,ka risinājums ir militāra ielaušanās un fiziska gribas salaušana,tas ir piemērs un likums,kā mums cilvēcei tālāk dzīvot un veidot savstarpējās attiecības.
Primitīvisms,totāls un aprobežots.
Tu tak nelasi senēbreju nostāstos par dievu,kas neizvēlas militāru veidu,kā panākt savu prātu virs zemes.
Dievs,kas zemi radījis 6 dienās,dievs,kas radījis cilvēku pēc sava prāta un līdzības,demonstrē izcilu nekompitenci un nevarību.
Skat,tu saki"Bija tautas, kas dzīvoja apsolījuma zemē un kalpoja citām dievībām un tāpēc klaji pretojās patiesajam Dievam."

Tā vietā,lai patiesais dievs nokārtotu rēķinus ar dieviem,kas tautu ved no patiesā ceļa,dievs izrēķinas ar tautu,kas ticībā seko tiem,vai citiem dieviem.
Kur logija,cienītais?Tak ar tiem citiem,svešiem dieviem,patiesajam dievam ir jākārto savstarpējie rēķini,jo tieši viņi aiz sevis tautu ticībā ved no patiesā ceļa.Tātad,rēķini jākārto pārlaicīgā svērā.Savā starpā,jo tie citi,svešie dievi,aiz sevis tautu ticībā ved,nevis tauta ticība sev priekšā dievus izceļ.
Tev,draugs,ar to logiku velk uz 2 ar -.

Pats tagad saproti,kāda leijputrija ir bībelē.tauta ticībā seko savam/iem dieviem.Tā pat kā tu un citi kristieši.Bet te pēkšņi no malas uzrodas kaut kāds patiesais dievs un tā vietā,lai rēķinus kārtotu pārlaicīgi,tas sāk bariem izkaut kristiešus.
Bet jūs taču ticībā sekojat savam vadonim,savam līderim,savam debesu tēvam.Viņš jūs ved un rāda ceļu.Viņš jums dod likumus un sargā no neceļiem.Viņš,viņš,viņš....
Tātad,viņš ir tas,kas tautu vai nu ved no patiesā ceļa,vai uz patiesā ceļa atgriež.Tātad,dieviem savā starpā ir jākārto rēķini,nevis zeme jānoklāj ar gabalos sacirstiem un sarautiem līķiem un māte zeme jānolej cilvēka asinīm.


Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.20 22:33:21
neielogojies [78.84.186.233],palūko pats,kā ticīgs cilvēks atbild:
Artos:"Es neuzdrīkstos nostādīt jautājumus pareizi, vai nepareizi, jo tos ir nostādījis pats debess un zemes Radītājs."

Un tagad stādies priekšā,ka starp cilvēkiem,kas krita no dieva rokas,bija tūkstošiem Artosu,kas neuzdrīkstas savas domas.Dievs,ir viņiem devis un noteicis kā domāt un ko domāt.Bet te uzrodas Elohim,kaut kāds dievs no malas un pievērš patiesai ticībai,uz ko protams,Artosam ir atruna.Mans debesu tēvs mācīja necelt sev priekšā citus dievus un nenest viņiem upurveltes un nesekot ticībā.Ei ta nost melu tēvs.
Un ko Elohim?Elohim ņem un apkauj tūkstošiem Artos un noklāj māti zemi asinīm.
Un tas ir Elohim taisnais prāts?
Kam tu to gribi iestāstīt?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.20 22:38:47
didzis,manuprāt,tu uzdevi pareizu jautājumu:"Bet ir viens jautājums, kā uzzināt, vai to liek Dievs, lai neklūdītos, un nekristu apgrēcībā, kā noteikts baušļos?"
Dievs nevar likt darīt cilvēkam neko tādu,kas ir pret Dieva likumu,jo tad Dievs sevi ir noskaņojis pret cilvēku,tik cik cilvēks,pēc Dieva pavēles, ir pārkāpis Dieva pašnoteikto likumu.Un tas jau savukārt ir pret Dieva attieksmi pret savu bērnu kuru mīl,sevi noskaņot pret cilvēku un cilvēkam pavēlēt pārkāpt likumu,kuru pats cilvēkam ir devis.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.20 23:05:04
Arti,lasi kontekstu.
Dievs,priekš citas tautas.Bet Elohim,priekš senēbrejiem,semitiem.
Analogiski.Ēgiptiešiem Amon-Ra.Semītiem Elohim.
"Sveši dievi"nav domāts,neīsti,vai viltus,bet gan sveši.Tie,kas ticība ved to tautu.Tie,kas ticībā ved to tautu,ir sveši dievi,kurus tev nebūs turēt manā priekšā un nest viņiem upurveltes.Tātad,runā par paralēlu eksistences formu pārlaicīgajā sektorā.
Ja šī paralēlā eksistences forma pārlaicīgajā sektorā nefigurē,tauta ir bezdievīga.Tātad,bez dieva,kas ved tautu ticībā.
Viens dievs,ir priekš tevis,kas esi sekotājs ticībā.Tev nevar būt citu dievu,tāpēc tev,debesu tēvs,ir monoteiska viendievība.Tu viņam nenostādi līdzās citus dievus.Viņš tev ir viens,tāds ir viņa prāts uz tevi un tev tā būs domāt un tā būs runāt citiem.Tā ir tava ticība,kas māca tev savu prātu.
Protams,ka tu,objektīvi,neatzīsti citus,svešus dievus,jo tas ir pret tavu pārliecību un ticību,kas māca tev savu prātu.
Ja tu izteiktos citādi,tu ietu pret ticību,ietu pret prātu,kas tevi ticībā ved.Tad tu pārkāptu baušļus.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.20 23:07:33
Bet tu taču negrasies nonākt pretrunā pats ar sevi.Tāpēc izsakies atbilstoši prātam,kas tevi ticībā ved.Ne soli pa labi,ne soli pa kreisi.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.20 23:59:11
Artos,ko tu saproti ar Latviju?
Meži,upes,jūras krasts,putni,kas neemigrē,akmeņi,tauta,ticējumi,vai pražas utm?
Es jau reiz teicu.Mēs neesam androīdi,kas radīti,ar nodomu.Ir dabiski procesi,kas paši no sevis attīstas.Vai tev vienmēr aiz visa,ir jābūt kādam augstākam nodomam?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.21 00:07:22
Skaties.
Vai tu sev uz pieres vari radīt punu,pirms tu neesi ar galvu ieskrējis sienā?Nevari,tak!Ir procesi,kas notiek dabiski.Te ir jāpiesauc likumsakarība un cēloņsakarība.
Tā pat Āfrikas zilonis,kas kontinentālā dreifa rezultātā pārklejoja uz citiem geogrāfiskiem regioniem.Tāpēc Āfrikas zilonis ir lielāks augumā par Indijas ziloni,jo pēdējais ir apmeties džungļos,kur lieli auguma gabarīti ir traucēklis.Ko nevar teikt par Āfrikas stepēm.
Pielāgošanās,jeb tikai viens no evolūcijas aspektiem.Gan pie klimata izmaiņām,gan pie geogrāfiskām,magnētiskām utm izmaiņām.Ir taču miljoniem faktoru,kas veicina izmaiņas.Kāpēc visur jāpin dievs,kas aizstāj miljons faktorus vienlaicīgi,bet neko padziļināti nepaskaidro.Ja tev garšo tāda šķidra biezputra,kāpēc arī man būtu jāgaršo?
nielogojies [78.84.174.133]
# Iesūtīts: 2008.06.21 01:19:58
SandisTā vietā,lai patiesais dievs nokārtotu rēķinus ar dieviem,kas tautu ved no patiesā ceļa, dievs izrēķinas ar tautu,kas ticībā seko tiem,vai citiem dieviem.

Lietas būtība ir tāda, ka ir tikai viens Dievs Radītājs un citu nav. Viss pārējais ir cilvēku konstrukcijas, abstrakcijas, garīgojumi aiz kā slēpjas velnišķības maldugunis.

Pasaule, grēkā krišanas rezultātā, ir nonākusi tās melīgās realitātes varā, kuras galamērķis ir mūžīgā pazušana. Bet, Dieva nodoms ir izglābt tevi un mani, lai Kristus personā ieraugam patiesības Dievu un mūžīgo dzīvību. Tā ir Dieva Radītāja prioritāte. Lai ticība, kas ir cilvēku dzīves pamatā ir patiesa, jo neviena cita ticība nevar izglābt .
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.21 08:21:53
nielogojies [78.84.174.133],bet pēc idejas.Tev ir savs dievs,man ir savs dievs.Ko tu lien manā zemē?Ja tu nāc kā draugs,tad paslēp zobenu.Ja tu nāc kā iekarotājs,tad tev tiks izrādīta pretestība.
Par to tad arī lielā mērā iet runa.Ja tu nes savu ticību ar zobenu,nē nu kāds no tevis glābējs.
BENDE ar svētulīgu skatu.Vai ne!
Ja tu man pie rīkles ķeries ticības vadīts,tad tu esi psihopāts.
Uz ko tavs dievs tevi mudina.Uz cilvēkslepkavību?Bet savādāk jau svētvietas un altārus izpostīt tev neizdosies,tik cik es aizstāvēšu savas svētvietas,savas tautas tradīcijas un religiskos uzskatus.
Ticībai nepievērš ar zobenu,bet gan ar dvēseles glītumu un sirds gaišumu un ar dzirdru prātu,tīro no liekām domām.
Bet k VD dieviņš?
Viņš pilnībā atbilst agresora,tirāna un cilvēkslepkavas principiem.Nest ticību ar zobenu savā priekšā noklājot kalnus gabalos sacirstus cilvēka ķermeņus.
tas jau ir 100% sātanisms un velnišķīgums.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.21 08:23:58
bet sātanismu un velnišķīgumu mūsdienās ir pieņemt paslēpt aiz pārgarotiem vārdiņiem glābšana,pestīšana,atgriešana ticībā.
Da pie kājas,kā kādus vārdiņus tu izvēlies,lai paslēptu bendes slepkavniecisko kāri.
neielogojies [78.84.186.233]
# Iesūtīts: 2008.06.21 12:13:26
Sandis Bende un slepkava nav viens un tas pats.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.21 20:41:23
neielogojies [78.84.186.233],ko tu man stāsti,draugs.Abus vieno pamatnodarbes,vai pamataizraušanās elements.Atņemt cilvēkiem pasauli,ko reiz ir devis Dievs.Mūsu dzīve,ir mūsu pasaule,kas mums ir piešķirta un ir mūsu eksistence uz to brīdi.Mēs eksistējam pasaulē,ko dēvējam par dzīvi.Tā ir telpa ar kuru mums asociējas visa mūsu dzīve.Telpā nav nekas tāds,kas mums būtu svešs,vai varētu šķists neiederīgs.Mēs nesakam uz telpā esošo-,tas telpā kurā mēs sevi apzinam neiederas.Tam šeit nav jābūt.Tātad,pasaule,mūsu dzīve,ir mūsu mājas uz tekošais brīdi.Brīdis tek,brīdis nekad neapstājas.Brīdi nevar uzslēgt uz pauzes un sevi apzināt liecinikos brīdim,kas ir apstājies.Vējš pūšs,mākoņi kustas pasaule izdveš varenu skaņu.Tā ir pati eksistence,kas vibrē un izdod skaņu.Pasaules skaņu,kas nav izsledzama MUTE -X....
Un tad mēs lasam VD un ko mēs lasām?Mēs lasām,ka kaut kāds šmurgulis cilvēkiem izslēdz MUTE-X pasaules skaņu.Atņem pasauli,atņem dzīvi,atņem tekošo brīdi,atņem vēju,atņem mākoņus debesī,atņem putnu dziesmas,atņem vaboles dūkoņu,atņem gaisu,atņem pamatu zem kājām.
Un to tu sauc par glābšanu???
vai to tu sauc par brīvo gribu,kuru mums,it kā,ir devis varenais dievs?
Kas tā par brīvu gribu,kad augstāks spēks izslēdz pasauli un pasaules vairs nav.Mana gimene,mani draugi,mani iespaidi,manas cerības,manas sajūtas,mani pienākumi, ir palikuši man atmiņā.Tas viss ir palicis tur,bet tagad,es esmu kaut kur citur.Bet kā mana gimene,kā mani draugi,kā mani iespaidi,manas cerības,manas sajūtas,mani pienākumi?
Kāpēc,es esmu atrauts no tā visa?
Par ko?
Lai braiņš ēbreju apmestos uz zemes kuru mina manas kājas?

Hallo,es ar jums runāju.Kur ir mana brīvība,kas man,it kā,ir dota?
Vai brīvības simbols nav izvēle,kad,es izvēlos,nevis izvēlas manā vietā,man atņemt pasauli un zemi kuru mina manas kājas.
neielogojies [212.93.97.166]
# Iesūtīts: 2008.06.21 21:17:33
Ar to lielo brīvību šai pasaulē grēciniekam ir tā, ka cilvēks ir atkarīgs vai nu no Dieva, vai nu no velna. Brīvība cilvēkam ir vienīgi tad, ja viņš to ir saņēmis no sava Radītāja, tā kas ir brīvība no velna un viņa varas. Lielā Čē Gevaras brīvība, un visi citi stāvokļi un ilgas, kas vairumam cilvēku apziņā saistās ar jēdzienu brīvība ir tāda tikai jēdziena nosaukuma pēc...
Sandis
# Iesūtīts: 2008.06.21 23:01:06
neielogojies [212.93.97.166],lūdzu,kad runājam par brīvību,bez ironijas.Tu ļoti labi saprati,ko es sacīdams gribēju līdz tavām ausīm aiznest.Kad kādam tiek atņemta pasaule,tiek liegta brīvība tiem,kas ir spiesti noskatīties šo cietsirdības aktu.Tas saucās-psihologiska terorizēšana.Tas viens,kam atņemta pasaule,ir uzskatāms piemērs,kas gaida citus,ja tie nepieņems dieva taisno prātu.Tas jau ir garīgs presings ar netīru iekšējās gribas laušanas principu.Tā tiek lauzta griba,kad acīm jāredz,kā apkārt tautiešiem tiek atņemta pasaule.Neviļus aizdomāsies par savu,nu jau īslaicīgo dzīvi,kas tagad atkarīga,vai es labprātīgi pieņemšu dieva taisno prātu,vai arī uzstāšu uz savu iekšējo suverenitāti.Pasauli kuru nedrīkst uzlaust.Pasauli kuru cilvēki viens otram atver labprātīgi.
Bet tu man te par Čē.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 34763