atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aiz stūra uzglūn...."sekta"
Kundali
Iesūtīts: 2008.06.17 16:15:42
Tu ne pārāk labi orientējies ticības mācības jautājumos, taču centies dzīvot saskaņā ar sevi, pilnveidojot arī savu garīgo pasauli. Ja tieši šobrīd atrodies garīgās identitātes meklējumos, tu ļoti viegli vari apmaldīties daudzo reliģisko mācību jūklī un pārāk vēlu attapties, ka gaidītā atbalsta un palīdzības vietā ar tevi brutāli manipulē.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.18 09:56:14
Trilobīte
Jā, labāk jau uzkāpt zikurātā Pokaiņos un kārtīgi iekoklēt, kādas tur sektas!
Cik zināms - tad Pokaiņos NAV zikurāta...

ja uz purvu, ta neaizmirsti paņemt kādu sidrabkokli, citādi vēl nosalsi!
Starp citu, tieši ar sidrabkokli iespēja nosalt STIPRI pieaug, ibo sidrabkokle paātrina siltumatdevi no organisma un siltuma sajūta ir tikai iluzora. Sildīties daudz prātīgāk ir ar siltu tēju.

lamby [81.198.232.197]
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:10:03
Donachka,
cik man zinams, tad VG no PV pat ir dabujis bakalaura gradu teologiju tepat LV
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:13:50
Cik zināms - tad Pokaiņos NAV zikurāta...

Gan jau ka neredzamie garīgie Zikurāti ir... nostājies pareizā vietā, iekoklē paerizā tonī... un Zikurāts parādās BET TIKAI TIEM KAS TIC
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:16:28
lamby [81.198.232.197]
Jaa, taa ir taisniiba. Tikai jaazina kaapeec vinsh gaja tur maaciities. Mineedams neuzmineesi - lai evanjgjelizeetu tur maacoshos studentus. Vismaz taa es dzirdeeju.
Piekriitu, ka ne visiem shiis teologjijas studijas kaut ko dod. Sanjem tas, kursh meklee. Kursh neko nemeklee un pats ir gudrs, droshi vien neko arii nesanjem.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:18:56
Mulders
Sen jau saku, ka divu rindiņu robežās Tev sanāk pērles
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:27:47
Papucs, tas par vieduma blībumu uz vienu kilobaitu?
lamby [81.198.232.197]
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:34:56
Donachka,
nu nezinu gan, vai tapec ir verts teret 4 gadus. var tachu kadaa starpbridii evangelizet pec vinja prata cik uziet
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:36:15
lamby [81.198.232.197]
Ja,a man jau taqapat lietkas, bet dazhiem liekas savaadaak
Visaadaa zinjaa, neesmu dzirdeejusi, ka PV kursaa kas buut mainiijies peec VG TF beigshanas.
Karcists [78.84.2.152]
# Iesūtīts: 2008.08.08 23:07:14
www.krauklisgoth777.webs.com
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.09 03:21:25
*Duksis,

taisniiba. Spees Dievs ... caur taa cilveeka ticiibu.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.10 08:14:02
Nedomāju aizstāvēt Prieka vēsti, tomēr mums ir jāvērtē un jāspriež godprātīgi, tad nu arī paši nekļūsim melnbalti.

Atceros, tajā reizē visi jaunatnākušie priekšā kopīgi skaitīja lūgšanu, lai tādējādi it kā ielaistu sevī Jēzu. Sākotnēji devos uz dievkalpojumiem katru ceturtdienu un svētdienu, bet ar laiku attapos, ka esmu šajā pasaulē iekšā jau tik dziļi, ka veltu draudzei gandrīz visu savu laiku – lūgšanas, dažādas kalpošanas, kafejnīca, koris, dievkalpojumi.
Draudzē ir nosacījumi, ka tās locekļi nedrīkst smēķēt un nedrīkst dzert – no sākuma nedaudz mānījos, pat uz ūdenskristībām biju aizgājusi paģiraina, bet pēc kāda laika biju tādā stadijā, ka asarām acīs lūdzos saviem vecākiem, lai viņi dzimšanas dienā nedzer šampanieti un nesvin Jāņus, jo tie ir pagānu svētki, kurus atzīmējot cilvēki kalpo velnam.
Kā izskaidrot, ka draudzē iesaistījos tik dziļi? Tur bija daudz jauniešu, viss likās ļoti aizraujoši, jutos nemitīgā notikumu virpulī – viss notika! Turklāt tur valdīja ļoti sirsnīga atmosfēra – cits citu uzskatījām par brāļiem un māsām, samīļojām, pavadījām kopā daudz laika.


Uzskatu, ka šie septiņi gadi draudzē ir izdzēsti no manas dzīves, jo biju atslēgta no ārpasaules. Ne es zināju, kāda mūzika tolaik ir modē, ne kādi politiķi ir valdībā.

Vai tad tas ir slikti? Manuprāt apsveicami, ja cilvēks iesaistās arvien dziļāk un dziļāk kalpošanā. Un ko tad darītu citu tajā laikā? staigātu pa bāriem, tusiņiem, bezjēdzīgām nodarbēm, tāpat arī nav slikti atrauties no šīs pasaules šmuces
----------------------------------------------

bet par mīnusiem runājot - mantkārība, lepnība un iedomība, liekulība. Esmu arī dzirdējis, ka tajā draudzē ir tā - tjipa skaitās kristīgais centrs un laipni aicināti arī citu konfesiju pārstāvji, taču tad kad tu tur ierodies, tad ja nelūdz mēlēs vai nekrīti gar zemi, tad tas nozīmē, ka esi viltots kristietis bez Svētā Gara. Pats nezinu, to man tikai stāstīja viena māsa, kurai patiešām arī var ticēt. Tāpat arī - nevarot saņemt Svētā Gara kristību, ja nav kristīts pagremdējot, arī tā esmu dzirdējis
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2008.08.10 09:40:34
Ingars Tāpat arī - nevarot saņemt Svētā Gara kristību, ja nav kristīts pagremdējot, arī tā esmu dzirdējis

Tad jau mācība ļoti atšķiras... Paši viņi gan saka, ka viss esot OK.

Draudze "Prieka Vēsts" pieskaitāma Reformācijas skarto draudžu grupai, ko mēdz apzīmēt ar vārdu "protestanti". Tās dievkalpojumus apmeklē visu konfesiju pārstāvji, kuri atzīst un tic, ka ir tikai viens dzīvs Dievs un viens Dieva Vārds - Bībele.
Mācībā draudze balstās uz nemaldīgo un absolūto autoritāti Dieva Vārdu, Bībeli un pilnībā pieņem visas vispāratzītās kristīgās ticības patiesības un pamatvērtības.
Dogmatiskā ziņā ticības pamats nemainīgi tradicionāls, kopējs ar brāļiem ortodoksālajās konfesijās.
priekavests.lv
Klausoties viņu raidījumus LKR gan neliekas, ka būtu tik nemainīgi ortodoksāls...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.10 14:05:54
Janis Diekonts

Tad jau mācība ļoti atšķiras... Paši viņi gan saka, ka viss esot OK.

Klausoties viņu raidījumus LKR gan neliekas, ka būtu tik nemainīgi ortodoksāls...


tieši tā, pieņemu, ka tu arī pārlasīji visu tekstu kas atrodams šajā mājaslapā, kuras hipersaiti ieliki. Tad nu pats arī stādies priekšā - dubultmorāle. Propogandē vienu, bet dara pavisam ko citu. Patiesībā tā propoganda izskatās pēc tā - neesam jau nemaz tik atšķirīgi no jums tradicionālajiem. Tas tjipa lai mēs nebaidītos, jo redz tur jau liela līdzība. Un kur tad paliek tas, kā viņi saka - mēs necenšamies pārvilināt ?

Es nezinu, grūti jau spriest. Vienu brīdi man tiešām šķiet, ka nav jau nemaz tik traki, atšķirības ir tikai adiaforās lietās, taču tad atkal pa to pašu kristīgo radio sanāk dzirdēt tādu interviju, kur kāds amerikānis tā arī pasaka - pirms tam es biju "mirušā draudzē", kur "nekas nenotiek". Nu skaidrs, ka tas attiecināms uz jebkuru tradicionālo konfesiju.

Un tad izanalizēsim - ko galu galā šis Dieva vīrs, pilns Svētā Gara apgalvoja - pilnīgi noteikti, viņš pie "miroņiem" pieskaita arī luterāņus. Značit pēc viņu domām, mums nav Svētā GAra un mēs tikai izliekamies par kristiešiem, turklāt esam tie remdenie, kurus DIevs izspļāvis no Savas mutes - tātad tas nozīmē, ka mēs nokļūsim visi ellē, jo neesam radikālie, nerunājam mēlēs, nekrītam gar zemi, neesam pietiekami emocionāli utt.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.10 14:43:18
Ingars
Tu ljoti pareizi esi uztveeris PV maaciibu. Tieshi taa vinji arii uzskata - tikai hariku draudzes ir SG pilnas, paareejie ir remdenie, jo vinjiem nav SG. Un raadiitaajs tam, ka tev ir Sg ir meelees runaashana.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.10 15:10:21
Savādi, ka PV sevi neuzskata par Vasarsvētku draudzēm, lai gan, no malas skatoties, viņiem ir visas pazīmes.
Varbūt viņi vienkārši grib būt pilnīgi un galīgi neatkarīgi no cilvēcīgām struktūrām, par vienīgo vadoni uzskatot Sv.Garu UN savu VADONI, protams.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.10 15:13:15
Donachka

Tiešām? es vienkārši nespēju tam noticēt, vieni stāsta šā, citi savādāk, bet tu esi tur bijusi? Es nē, tāpēc varu spriest tik pēc jūsu stāstītā. Ja esi bijusi, varbūt pastāsti sīkāk - kāda tad ir realitāte
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.10 15:16:10
Balss

it kā ir tā, ka mācības ir ļoti līdzīgas, un tomēr - harizmātu un vasarsvētrku draudzes nav gluži viens un tas pats. Harizmāti ir tā saucamie "neopentakostāļi", tas ir - vecā dziesma jaunās skaņās. Ja vēl ar vasarsvētku draudzēm luterāņi var rast kopīgu valodu un ar astevišķām draudzēm pat mācību jautājumos luterāņiem ir liela vienprātība, tad harizmātus var uzskatīt par ekstrēmiem vasrassvētniekiem
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.10 15:19:02
Es reiz, gan diezgan sen, tur biju - tāds vaļīgs dievkalpojums ar slavēšanu, rakstu lasījumiem, sprediķi, bet kad sākās kopīgā lūgšana - visapkārt skaļā balsī visi lūdz, raud, sauc, kliedz, šņukst... bija neomulīgi. Mana līdznācēja teica, ka nespēj to izturēt un izgāja uz šo laiku ārā.
Bet visvairāk mani atbaidīja mācītājs, kurš pirms tam bija teicis sakarīgu, sprediķim līdzīgu uzrunu.
Viņš sāka slavēt mēlēs... mikrofonu, rokā sagrābis, viņš skraidīja pa skatuvi salīcis kā ielenkts zvērs un nesaprotamā valodā vervelēja skaņas tik agresīvā tembrā, ka man tas izklausījās pēc lamāšanās kādā man nezināmā valodā...
Bet man pazīstamie pāris cilvēki no JP liekas visai sakarīgi, nopietni ticīgi kristieši...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.10 15:26:13
Balss
nu cik saprotu dievkalpojumi viņiem tāpat, kā mums jauniešu vakari. Nu un kāda tad atšķirība, tad jau sanāk, ka mums ir vairāk - gan vaļīgi gan nevaļīgi dievkalpojumi, ko ta viņi vēl "lecās"? Mums sanāk krāsaināka un daudzveidīgāka dievkalpošana tādā gadījienā.

a par to mēlēs runāšanu te točna kā naglai uz galvastavā gadījumā piepildījās rakstu vieta, kur Pāvils runā par mēļu dāvanas lietošanu - ja ienāk kāds no malas un visi mēlēs runā, tad taču viņam no tā nekāda labuma, bet drīzāk padomās ka visi esat jukuši. Bet ja ienāk un dzird sakarīgā valodā runājam, tad viņš nāk pie ticības atziņas un visi spriež pār viņu un lūdz par viņu, tad tas ir cilvēkam par svētību, tad cilvēks var sacīt "āmen". Bet kā lai saku "āmen" uz to ko nesaprotu, kā lai zinu - slavē Dievu vai zaimo tas kurš runā mēlēs bez tulka?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.10 15:49:53
Ingars
Esmu tur pabijusi savus 3 - 4 gadus.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 10062