atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kristietis un demokrātija
Papucs
Iesūtīts: 2008.06.09 10:16:13
Kāpēc arī starp kristiešiem ir demokrātrijas piekritēji?
Vai tam tā vajadzētu būt?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.09 11:56:14
a_masiks
Daži tavi radinieki - visa tauta?
Te varam atsaukties uz varbūtības teoriju. Gan no radiniekiem, gan paziņām - liels procents. Tev iespējams ka ir paveicies, visi radi un draugi ar grādiem politoloģijā, bet lielākai daļai Latvijas, spriežot pēc vēlēšanu rezultātiem, ir citādāk.

Piet am ja pac atzini ka neko nejēdz, bet vot cita viedoklis politikā tad nu ir = ārprāc!!!
Lai novērtētu tantiņas pāri par 80 domugaitu "balsošu par Gorbunovu, tas tāds solīds cilvēks", daudz jēgt politikā nemaz nevajag. :-)

Diezgan neparasts variants. Man šķiet, ka nav īsti bijis vēsturiska precedenta.
Šķiet, nav gan bijis. Bet ir viena cita lieta, kur visi liek eksāmenus un nesūdzās par netaisnībām un cilvēka tiesību pārkapumiem - autovadītāju kursi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.09 11:57:26
KarotesNav, vai arī to pašu 80gadīgo tantiņu jautājumu Vēlēšanu Komisijas darbiniekiem, kad šie uz mājām atbrauc - "Par ko jābalso?"
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.09 11:58:45
Vai nevar padarīt to visu drusku vienkāršāku: lai pie valsts pārvaldes nāk :1)savas nozares profesionāļi, 2)"redzējumu" jeb nākotnes perspektīvu tam nodrošina garīgi atīstīti cilvēki, 3)tiek izskausta korupcija - jo valsts pārvaldē ir tiešām tādi cilvēki, kuri vēlēsies rūpēties par savu tautu.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.09 11:59:23
Pampāļu būšana. Pampāļi - etimoloģiski nozīmē [mazos] "cūku" kartupeļus, ar pampšanu gulēšanas nozīmē tieša saistība nepastāv. ... . Starp citu, esmu bijis Pampāļos (Saldus raj.) tiesa pasen, bet ne reizi vien. Jākonstatē, ka šīs apdzīvotās vietas nosaukuma emocionālā nokrāsa pilnībā nesakrīt ar tur dzīvojošiem saimnieciski un kultūras jomā rosīgiem cilvēkiem. Jebkurā gadījumā tā nav depresijas un stulbuma ķerta vieta, kāds Sūnu ciems, ko var glābt tikai Laimes lācis. ... . Tas tā, vienkārši zināšanai cilvēkiem, kas vārdu "pampāļi" izmanto savu pārdomu piruetēs.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.09 12:02:57
Mulders
vai arī to pašu 80gadīgo tantiņu jautājumu
Labi, 80 gadīgas tantiņas ir viena grupa, bet ir arī citas. Reti kurš cik necik sajēdz no politikas (uzreiz jautājumi tiem, kas sakās esam zinoši - ko esat studējuši šai sakarā? Te atceramies, ka lielākai daļai cilvēku vispār mācīties sevišķi negribās. Kāpēc lai būtu jāstudē kaut kāda tur valsts pārvalde?).
Tā teikt, katrs taksometra šoferis jums var pastāstīt, kā jāvada valsti!
vilks
# Iesūtīts: 2008.06.09 15:56:21
cik saprotu, tad, iespējams, esmu mazākumā, bet tomēr domāju, ka demokrātija ir labākā līdz šim izdomātā pārvaldes forma. tā visādā ziņā visvairāk respektē ikviena cilvēka cieņu un vērtību.

Īsti nesapratu, kāpēc Papucs manu piemēru (kas bija domāts tikai kā piemērs) interpretēja kā verdzību. Vai no kurienes rodas pieņēmums, ka es nerespektēju vairākuma lēmumus. Respektēju, protams. Tomēr vairākuma lēmums man īsti nav pamats uzreiz mainīt domas un pārliecību.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.09 23:17:11
vilks
Tieši tur jau arī ir problēma - no kurienes Tev uzskats, ka vairākuma viedoklis būtu jārespektē? Šī respektēšana jau arī ir sevis paverdzināšana. Piemērs ir tas pats manis sākumā minētais Pilāta gadījums.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.06.09 23:26:59
demokrātija ne pie kā laba nenoved! ir ģēniji un pārējie !
Mozus, piemēram, ja būtu demokrātija, tad mūsu šeit nebūtu!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.09 23:27:15
P.S. Manuprāt pareizā attieksme - man pie kājas vairākuma viedoklis, ja domāju, ka man ir taisnība.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 126 , pavisam kopa bijuši: 36830