atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem NLP
Donachka
Iesūtīts: 2008.06.05 10:02:02
Ko juus domaajat par NLP kursiem. Veeleetos uzzinat , galvenokaart, to domas, kuri ar to ir saskaarushies pashi, nevis tie, kuriem viena tante teica.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.05 16:56:26
Donachka
aha, labi jau ir tas, ka nosakām diagnozi, bet ja nav vienīgā , patiesā Ārsta... tad tas cilvēks kļūst psihologatkarīgs, nee?
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.05 16:59:28
S.R...
Es domaaju, ka nekljuust gan. Nav jau runa par slimiibu, bet gan par nesaprashanu, ko dariit talaak un kaa lietas veikt shajaa pasaulee.
Uzskataams pozitiivs piemers nav taalu jaameklee, ja kas. Pie tam shis cilveks ir kristietis, kursh izgaaja kaut ko liidziigu NLP kursiem un kura dziive ljoti mainiijaas uz labo pusi.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:04:30
Donachka
zini, es pāris reizes esmu bijusi pie psihologa - man tas šķiet veltīgs laika un naudas patēriņš. būtībā man viņš pilnīgi neko tā arī nepateica
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.05 17:05:20
S.R...
droshi vien biji pie slikta speciaalista. Nevar taustiit zilonja asti un teikt,. ka zilonis izskataas peec slotas
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:05:22
nē, nu forši, ja kādam tas palīdz, viss "kedās".
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:07:54
Donachka
nu, tā ir - bet ar savu zēnu biju pie it kā labākās bērnu psihiatres Latvijā - rezultāts tāds pats. nekā noderīga+naudiņa normāla par 15. min. konsulteišen no kuras nav nekādas jēgas.
nu vot - no tā laika psihiatriem/logiem īpaši neuzticos.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:10:27
S.R...
zhel, ka tev tik slikta pieredze.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.06.05 17:15:44
Donachka
slikta gan, pat ļoti slikta. bet varbūt mūsu gadījums (dēla) ir tāds, kur nevien neko īpaši nevar līdzēt. pret zālem neuzņēmīgs - vismaz nevienas zāles, kuras mums līdzētu neatradām. ai, labi. gan jau citiem palīdz tie dakteri.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:18:13
a_masiks, gribēju ko līdzīgu teikt, bet arī... neesmu jau spec, bet ja tu tā saki, tātad neesmu viens, kas tā domā!

Psihologs nenodarbojas ar kaut kādu aktīvu ārstēšanu! Viņš tikai vada un tā teikt... ļauj tev pašai izārstēt sevi... var pat gadīties, ka visa seansa laikā psihologs tik 1, 2 jautājumus uzdod... Bet cilvēki nezkamdēļ sagaida, ka psihologs noklausīsies jūsu dzīvesstāstu, būs gatava diagnoze un recepte - sak izdariet šādus vingrinājumus, rožkronis 3x nedēļā, 5i pietupieni pirms puzdienām un gotovs...

Cilvēka personība veidojās daudzus desmitus gadus, to koriģēt būs arī tik pat ilgstoši... un jo dziļāka šaize jo senāka kaite, jo ilgāk tā būs jaārstē!

Cilvēki saskatās filmās kā psihologs uzdod kādu "āķīgu jautājumu", pacients izplūst asarās un tas tiek deklarēts kā izārstēšanās... Fig... Filmas limits ir 2 stundas, dzīvē 2ās stundās neko neizārstēsi - pat iesnas ir jāizslimo 7 dienas!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:18:14
a_masiks
hmm. nu tad jau laikam viņa man neko jaunu nevarēja pateikt principā es tur biju tikai viena runātāja - noteicu savas problēmas un to, kā ar viņām tikt galā ko tad tur vēl piebilst.esmu smags gadījums.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.05 17:19:59
S.R. vovot... nafig maxāt par to, lai kāds tev būtu draugs? Vajag draugus ieviest! Vai ar Mulderu pabazarēt... pēc pāris seansiem sapratīsi cik labi bij, pirms ar Mulderu sapinies
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:21:56
vispār es visiem kristiešiem iesaku par savām problēmām vairāk lūgt Dievu un paļauties uz to... paskaties kā Dievs spitālīgo ārstē, čiki briki un gatavs - arī dvēseles brūces Viņš tā var izārstēt- nevajag gadiem "uzturēt"psihologu barus.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:24:28
Mulders
S.R. vovot... nafig maxāt par to, lai kāds tev būtu draugs? Vajag draugus ieviest! Vai ar Mulderu pabazarēt... pēc pāris seansiem sapratīsi cik labi bij, pirms ar Mulderu sapinies
tur nu gan tev pilnīga taisnība arī negatīva pieredze mums dod labus atziņas augļus.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:28:00
Saskatīt savas rīcības patiesos iemeslus

Bingo... Vot šito cilvēki baigi reti kad spēj...

Vērtīgu beibi esi nocopējis!
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:29:17
Donachka, jāsaka, ka tas ir liels retums, ka ar psihologa apmeklējumiem kaut kas iet uz labo pusi. Šoreiz vairāk gribas piekrist S.R., ka tā ir vējā izmesta nauda. Man ir 3 piemēri iz dzīves par psihologu apmeklējumiem, no kuriem viens beidzās pat diezgan bēdīgi. Psihologs vairāk ir kā cilvēks, ar kuru aprunāties, viņš var mēģināt kaut ko analizēt, bet ne pacients ir spējīgs izstāstīt visu, ne psihologs uztvert visu - līdz ar to rezultāts tāda nekonkrēta lāpīšanās vien ir..
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:30:00
a_masiks
protams, drošvien cilvēks var tā sapīties pats sevī, ka vajadzīga gudra roka, kas izved tam cauri. es neko nesaku... man vairāk palīdz lūgšana Dievam, pārdomas...nu,tā. vispār es cilvēkiem īpaši neuzticos. varbūt arī tas traucēja. nu nezinu fakts ir tāds, ka tieku ar sevi galā pati un nafig man tos psihologus `barot", neredzu tam jēgu savā gadījumā.
bet par tavu sieviņu prieks, labi, ka viss beidzās labi.
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:32:20
a_masiks, psiholoģijas studijas var visvairāk palīdzēt sev, ja pat ne tikai sev. a tā - mēs gandrīz katrs esam psihologi - cits labāks, cits mazāks
S.R., vispār es visiem kristiešiem iesaku par savām problēmām vairāk lūgt Dievu un paļauties uz to... paskaties kā Dievs spitālīgo ārstē, čiki briki un gatavs - arī dvēseles brūces Viņš tā var izārstēt- nevajag gadiem "uzturēt"psihologu barus. - lūk šim es 100% piekrītu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:37:52
Hmmm... kreisos soļus švaki izveikt... kā rengens - caurstaro aš visām svina apenēm cauri....

Izklausās, ka ir nācies praksē pārbaudīt Nunu!

Incanti būtu ar šamo pabazarēt... šamā smuka?
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:42:36
a_masik, runa nav par izģērbšanos, bet ja viņš sāk urķēties bērnības notikumos, kas jau sen tālā pagātnē - kas to vairs var atcerēties, kas un kā bija un aprakstīt savus pārdzīvojumus un sajūtas - taču tīri fiziski nav iespējams to izdarīt, tāpēc arī tas psihologs nevar īsti novērtēt situāciju un dot pareizu padomu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.05 17:44:31
vasara, vēl jau ir tāda, ka psihologi ir dažādi... ne katram katrs derēs, ir dažādas psiholoģijas skolas un tehnikas, kur katra ir savai kaitei! Tač fiziskajā medicīnā arī... viena kaite ir kuņģa čūla cita kaite ir caurs zobs, abos gadījumos "sāp", bet dakteri pilnīgi dažādi un ārstēšanas metodes arī atšķirīgas!
Ar psiholoģiju ir tieši tāpat!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 5643