atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kristietis un alkohols
Donachka
Iesūtīts: 2008.06.04 10:35:58
Kaapeec dazhas konfesijas pat paskatiishanos uz alkoholu uzluuko kaa naves greeku, ja Biibelee ir taadi vardi - dodiet viinu noskumushaam sirdiim ( Vecajaa Deriibaa) un - lieto nedaudz viina sava kuņģa neveseliibas dēļ - Jaunajā Derībā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.04 21:01:31
Atgriežoties pie tēmas.
Biju anonīmo narkomānu sanāksmē (šajā gadījumā par narkotiku tiek uzskatīts jebkas - narkotikas, alkohols, nikotīns, azartspēles).
Teikšu tā: goda vārds, labāk būt atkarīgam no dienišķā aliņa vai dienišķās zālītes, nekā nokļūt tajā ellē, kas sākas pēc atteikšanās.
Un alkohola lietošanai ir vēl viens pluss tieši garīgā ziņā.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.04 21:08:38
Trilobīte
Nekādā gadījumā!
Nevajag Dievu kārdināt.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.04 21:31:36
Alkohols tiešām kaut ko bloķē, kā teica Kundalīni.
Lielā mērā bloķē iespēju tikt psiholoģiski pakļautam. Piemēram, iereibis cilvēks slikti pakļaujoties hipnozei. Arī Elejas Veronika nepieņem dzērušus. Ieteiktu visiem uz apšaubāmiem harizmātiskiem pasākumiem (tikai izpētes nolūkos, protams) doties pēc 100g ieņemšanas.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.04 21:43:47
Ctulhu
Jā, esmu par to domājis.
Mans izskaidrojums - cilvēks iepriekš izvēlējies kādu mērķi, tajā skaitā arī piedaloties kādā maģiskā rituālā. Alkohols palīdz smadzenēm no tā nenovirzīties. Vai nu mērķis ir pakļauties vai arī nepakļauties.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.04 21:51:29
Papucs
Varbūt Tavas smadzenes pastiprināti izstrādā alkoholu, tāpēc nav papildus nepieciešamības
Atzīšos, ka arī es pats šādos (nopietnos) gadījumos nekad neesmu lietojis alkoholu.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.04 21:54:55
Un jā, smadzenes nepilda savas funkcijas, bet pieļauju, ka tas arī ir iemesls, lai tās būtu grūtāk pakļaujamas.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.06.04 22:01:36
Ctulhu
Daļēji. Es te ar sievu pakonsultējos, vispareizākā atbilde varētu būt pilnīga pazemība. Tas ir, atzīt visu patiesību. Diemžēl reāli tas grūti izdodas. Tiklīdz sāk runāt ego, tā cilvēks ir zaudēis jebkādu aizsardzību.
Viens ārsts reiz teica, ka visvieglāk ir nohipnotizēt cilvēku, kurš ir pilnīgi pārliecināts, ka viņš hipnozei nepakļaujas.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.04 22:08:10
Ctulhu
Es intereses peec luudzu pameeginaat. Vinjiem nekas nesanaaca.
Es jau teicu, ka Tavas smadzenes pastiprināti izstrādā to, ko citu cilvēku smadzenes tikai normas robežās.
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.06.04 23:33:34
a es energy drinkus dzeru taisos mācīties
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.06.04 23:54:28
nu man arī negribas bet vajag
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.05 08:42:56
kaut kaa pa miglu atceros, ka visgruutaak esot nohipnotizet histeerikjus, bet visvieglaak - skeptiskus pratus
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.05 09:12:51
Ā, tad skaidrs, kāpēc mani nevarēja...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.05 09:16:52
Papucs
iereibis cilvēks slikti pakļaujoties hipnozei.
Nez vai tas būs taisnība. Iedzērušu cilvēku ir vieglāk pierunāt, viņš paliek arī pļāpīgāks, un mazāk kontrolē, ko runā un dara.
Ja nu galīgā bezfilmā, tad varbūt - jo nav jau vairs neviena, ko hipnotizēt. Tā paša iemesla dēļ nevarot hipnotizēt dzīvniekus (vai arī varēja, bet ļooti grūti) - apziņas pārāk maz. :-)

Arī Elejas Veronika nepieņem dzērušus.
Daudzi vispār nerunā ar iedzērušiem, jo tas ir bezjēgā pazaudēts laiks. Iedzērušajam ir grūtāk sakoncentrēties, apziņa ir iebremzēta, viņš visu laiku "ieiet oftopikos", un bieži vien vēlāk pat neko no visas sarunas neatcerās.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.05 09:22:38
KarotesNav
Nu tas jau ļoti labi. Varētu teikt - alkohols kā pazemības stimulētājs. Ja runājam par briesmām tikt pakļautam no harikiem, Veronikām vai kā cita.
Vienkārši iepriekš izvēlos pakļauties Dievam, tad vairāk/mazāk alkohola, un uz priekšu!
Man šajā ziņā ir pieredze, kad nebiju pat vēl ticīgs. Vienā no izšķirošajiem dzīves brīžiem Dievs mani piedzirdīja, lai mans ego pa kājām nemaisītos
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.06.05 09:25:34
P.S. Hipnozes un harizmātiskie `dievkalpojumi` jau tāpat ir apziņas atslēgšana, varētu būt, ka viena apziņas mazināšanas veida iestāšanās traucē pielietot citus.
Iedzērušu cilvēku ir vieglāk pierunāt
Tu runā par iedarbību uz apziņu, bet es par tās atslēgšanu, lai pakļautu cilvēku citā līmenī.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.05 09:33:58
Papucs
Varētu teikt - alkohols kā pazemības stimulētājs.
Dažus labāk nestimulēt, jo tie paliek agresīvi. :-)

Vienā no izšķirošajiem dzīves brīžiem Dievs mani piedzirdīja, lai mans ego pa kājām nemaisītos
Kā jau saka, Dievs var izmantot kā derīgu instrumentu pat pašu Velnu. Tomēr alkohols pats par sevi ir surogāts, kaut kā labāka aizvietotājs, tādi kā kruķi.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.05 09:39:22
KarotesNav
Dažus labāk nestimulēt, jo tie paliek agresīvi.
Tas labi iet kopā ar Donachkas visgruutaak esot nohipnotizet histeerikjus
Bet tam alkohols pats par sevi ir surogāts, kaut kā labāka aizvietotājs, tādi kā kruķi. gan pilnībā piekrītu.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.05 10:06:54
Labāk tomēr ir nedzert. Kaut vai ekonomisko iemeslu dēļ. Ja parēķina , cik naudiskā izteiksmē iztērē dzērājs vai smēķētājs, tad tīri liela summiņa sanāk pa gadu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.05 10:57:27
Mulders aceras, ka tajaas retajaas reizees kad alkahols sit augstu liimeni asiniis Mulderaa pamostaas viss Universitaates augstaakaas matenes bagaazha - teoreemas kljuust skaidras, taas varu gan pieraadiit, ka saprast citu pieraadiijumus... Aceros vienaa savaa dzimenee ar vienu citu taadu pashu fruktu ilgi un dikti vaavuljojaam par Nekustiigaa Punkta teoreemaam!
Tb ir viena faaze dzeerumaa kad apzinja baigi noskaidrojas!

Un tikai 1x dziivee esmu taa satempies, ka no riita bij slikti un gribeejaas rosolaa guleet!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.05 10:59:03
Mulders
Donachka zinaamaa reibuma pakaapeec saak tekoshi runaat italiski, angliski un pat nedaudz franciski
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 1554