atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par Rīgas Sv.Pētera baznīcas nodošanu
Katolis
Iesūtīts: 2008.06.02 08:40:22
Par Rīgas Sv.Pētera baznīcas nodošanu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.02 13:44:35
Trilo, ar otro variantu ir tā, ka tu "naudu" definē kā - visa tā nauda, kas nav viltota! Tobiš tev ir jāiepazīst grāvis no a-z lai tu varētu to atšķirt un tamdēļ uzrāpties atpakaļ uz ceļa. Nu iedomājies, ej tu tāda, nevienu neaiztiec, a tev kāds ar bomi pa galvu un tu bezsamaņā iekrīti grāvī. Ačohnies un... kā tu zināsi ka a) esi grāvī b) kurā virzienā rāpties uz ceļu c) Pēc kā tad īsti ceļš izskatījās... jo guļot grāvī neredzi otru grāvi - tad kā tagad iet?

Ok es piekrītu ka ceļš nav virve, bet man labāk patīk tā, ka naudu definē - tas ko saka Banka - un līdz ar to, viss, kas atšķirās no Bankas definētās naudas ir viltus nauda / ne-nauda lai cik skaista tā izskatītos!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.02 14:18:13
Trilobīte
Sātans nespēj radīt nedz izgudrot neko jaunu, viņš spēj tikai sačakarēt to kas jau ir radīts. Arī cilvēks nespēj neko citu kā vien sačakarēt to ko DIevs labu radījis. Tas pats arī ar evaņģēliju. Es zinu jau zinu, ka ne visi katoļi, bet tomēr - liela daļa PIELŪDZ Mariju un svētos, liela daļa uzskata, ka rituāli dod taisnošanu automātiski, daudzās draudzēs vēl joprojām notur mises par mirušajiem, kur tu samaksā naudiņu utt. Mācība par šķīstītavu, mācība par gandarīšanu un vēl daudz kas cits ir tās strīdu lietas, ne jau baznīcpolitika. Kā redzi Trilo - runa ir tikai un vienīgi par konkrētām lietām, nevis par vispārīgiem apvainojumiem.


Un nevajag apvainot luterāņus par geju un sieviešuordinēšanu. Cik nav mūsu arhibīskaps lamāts par to, ka izslēdza Santu un Cālīti, cik viņam nav pārmetuši, ka viņš neļauj ordinēt sievietes. Tā ka nevajag, ja?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.02 14:22:02
Trilobīte
Trilo, vot taa ir, kad njem naudu aploksnee, tobish ne tur paaraploksneejas
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.06.02 14:44:57
Pievienojos Trilobītes viedoklim par ceļa identificēšanu.

Grāvis, kas ir ceļa malās - tas ir grēks, kurā mēs nemitīgi iekuļamies. Un Jēzus piedošana ir roka, kas mums tiek padota, lai no grāvja nokļūtu atpakaļ uz ceļa. Jo vairāk grēkā (dziļāk grāvī), jo mums stingrāk jāķeras pie Glābēja rokas.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.02 14:47:53
Trilo... a zabei uz RKB, Kristum tu vajadzīga esi gan... ij ja šamais kādreiz arī sēž RKB solos, tad jau viss kedās!

A kā tagad... bez sakramenta dzīvo? Tb bez vakarēdiena?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.06.02 14:52:02
Mulders
>Tā nu es domāju, ka vispirms ir jāsakārto tās finanses, un tad toč pie dziesmas jāņem visi neluteriskie un nebibliskie prikoli! Un po, kapēc tam mēdiji uz ausīm stāvēs... jāizbrauc cauri tai istabai ar buldozeru vienreiz!

Ja runa ir principiālu secību nevis konkrēto gadījumu (neesmu gana informēts, lai spriestu), vai pareizāk nebūtu otrādi? Vispirms īstenojam Dieva prātu un tad Dievs palīdzēs ar laicīgiem jautājumiem (nauda, algas, dievnami utt.)?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 14:52:53
Mārtiņš Var arī tā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 14:56:11
Trilo...
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.06.02 14:58:13
Trilobīte
Tu neesi nekāda psihiatre, ka vari man diagnozi uzstādīt. Un vai visi luterāņi lamā Vanagu?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.06.02 14:58:25
Mulders Mārtiņš Var arī tā!

Ja tas attiecas uz secīguma jautājumu, tad, manuprāt, tikai tā. Vispār man jau izskatās, ka tā arī vairāk vai mazāk notiek, jo darbi par to liecina, cik nu es, parasts ierindas luterānis to redzu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 15:00:35
Mārtiņš - nuja... Vispār jau bieži cilvēki grib, lai visi lielie darbi notiek ar troksni, buldozeru skaņu, daudz putekļiem... ja tas ir, tad darbs notiek. bet ja notiek klusi, mierīgi bez steigas un trokšņa, tad nerodas sajūta, ka katu kas notiek!

Taču kā jau pac esmu teicis, tā arī šoreiz teikšu - gaidām rudeni un tad veixim cāļu inventerizāciju!
Katolis
# Iesūtīts: 2008.06.17 12:03:08
luterāņi laikam iezīmē savu teritoriju, apstaigājot tuvākos kokus un akmeņus, pēc tam nosaka, ka katolim te nebūs ieiet

vo-vo...nesen apmēklēju "Luterānu teritorijas" pilsētas Aluksni un Gulbeni...Želīgi skatīties kā izskatas luterānu baznīcas šajās pilsētās...Bet tie katoļi, kam nebūs ieiet, uzcelūši jaunas skaistas baznīcas...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 35610