atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aicinājums
Donachka
Iesūtīts: 2008.05.28 09:24:56
Vai tev tāds ir? Un vispār - vai visiem cilvēkiem dzīvē ir kāds īpašs aicinājums?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.29 14:39:06
wo,wo, sākās. Tu domā ka JHVH var ierasties uz tēju pie visiem, kas sadomā šādu pasākumu?
bet palūgšu es par Tevi noteikti.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.29 14:50:13
Ctulhu
ja Tu tā turpināsi, nav brīnums ,ka Viņš noteikti Tevi apciemos.
tikai laiks un vieta iespējams būs nevis tie, kurus Tu iedomājies, bet paši labākie un pareizākie.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 14:55:30
Ctulhu, nuja... un tu Dievam uzstādī kaut kādus noteikumus komunikācijas formai. A viņam pieņemama ir caur saviem Rakstiem un Mācekļiem! Tev nezkamdēļ tas nepatīk
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.29 15:15:52
Ctulhu
zini ko, varbūt tā arī saki Viņam, gribu parunāt. Dievs Tev patiešām skaidrā latviešu valodā var atbildēt.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.29 15:19:05
Nu, vo. A kāpēc Ctulhu būtu jāpieņem tikai Dieva noteikumi? Ja reiz abi grib komunicēt - lai vienojas par abpusēji pieņemamu kompromisu.

Nu vot es saku - Dievs pasaka kā viņš var komunicēt nekaitējot Ctulhu! Ctulhu savukārt var pieprasīt valodu, vietu, dislkokāciju - izvēlēties visai plašu komunikāciju loku - rakstiski, mutiski, laika intervālus pārdomām!

Jo izklausās, ka Ctulhu nav ar mieru klausīties informāciju, kuras avotu viņš nekontrolē. A Dievu kontrolēt - uvi... nevar neviens!

Pietam jāņem vērā, ka mēs runājam par Būtni ar bezgaligi augstāku Intelektu un Gudrību! Šamā atbildes var būt sākumā neizprotamas... vai šķist haotiskas... bet Dievs ir īstens Budists - mīl koānus Jo viņš grib mācīt, lai viņa atbildes palīdz cilvēkam patiesību saprast.

Jo citādi zin kā tajā stāstā par universālo atbildētāju - var gadīties, ka Ctulhu nekad nesapratīs atbildes un pat nesapratīs, ka tās IR atbildes Tikai retrospektīvā cilvēki saprot kad un kā Dievs ir runājis!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.29 15:20:08
ko, nu? es jau neesmu Viņa sekretāre.gaidi - kad atbildēs. a moš kādu eņģeli atsūtīs.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.29 15:25:22
Nuu, vispaar es buutu ar mieru bazareet ar inkarnaaciju, nu taadu pasju, kaada apraxtiita ieksj JD. Cik sapratu no JD, ar taadu formu kontakteeties nav biistami, reaalas sarunas reziims arii sanaak. Viss OK. Atliek vienoties par laiku un vietu.

Pāvilam gaismu izrubīja tāda komunikācija uz 3 dienām!

Bet tu pacīnies, jo ja jau ar tādu Mossada aģentu kā Pāvils šams sarunājās, kazi arī tu vari. Tobiš... ņem un mājās reāli sāc lūgt Dievu, lai šamais tev atklājas tev pieņemamā formā! Ir reporti no Vēstures, ka Dievs mēdz īpaši stūrgalvīgiem fruktiem arī īpaši extrēmā formā atklāties... Bet tad tev tas ar viņu pa tiešo jārunā nevis tā, ka tu man prasi, lai es tavā vietā ar viņu komunikāciju sarunāju - man vlom 3 dienas bez redzes dzīvot!

Ij viņš jocīgs frukts... pats vislabāk zin kā un kad uzzīmēties! Tu tik sāc vienvirziena komunikāciju un meklē atbildes... moš šis tev atbild, bet grib tev ko pie reizes iemācīt...

Hints - Dievs mēdz runāt caur nejaušībām... Jāmāk tik klausīties... un nereti pašam ir jābeidz vāvuļot, lai klusumā Dieva atbildi dzirdētu! Viņš jau arī atbild caur savu Radību jebkurā gadījumā... Tiešais kontakts prosto nav iespējams!

BTW iesaku tev filmu "Oxford Murderers" tur ir prikols ar atbilžu meklēšanu un mācīšanos... pati fiķene vispār superīga riktīga mūsu stilā! Tāds Oxfordas filosofijas līmeņa detektīvs!

A par to kontroleesanu - garaam. Es taksj komuniceejos ar Mulderu, bet nekontroleeju Mulderu, da es vispaar nevienu cilveeku nekontroleeju.

Da lab... domāc bij tā, ka tu netici Smaragdas Pilsētas Burvjiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 15:35:06
Ctulhu, KOMUNICĒ ar viņu!

Saproti... ja es būtu pieklājīgs džentelmenis (kā Dievs) un redzētu ka tu ar manu dēlu runā par mani un meklē kontaktus ar mani un mans bērns tev stāsta kur un kā ar mani sarunāties, bet tu teiktu - nu bet viņš tač var redzēt ko mēs sarunājamies, lai nāk un runā... tad es tomēr tāds pieklājīgs un tevi mācīt gribošs, gaidītu kad tu pa tiešo pie manis nāksi!

Nu slabo tev mājās ar Dievu pakomunicēt balsī - drīxti kaut kur nolīst, lai tavi radinieki neiedomājas ka tu esi prātā sajucis un nesauc palīdzību, zinot, ka tu zapjatijs ateists!

Redz un tu pats redzi cik grūti ir komunicēt, ja NEGRIB komunicēt. Dievs tač redz, ka tu blefo... it kā ārēji saki, ka gribi komunicēt, bet īstenībā negribi - jo es nezinu no kā baidies? Ka šis atbildēs?
Nu bet ja neatbildēs, vienu divas, desmito reizi... nu tad met pie malas un tā teikt... atliks gaidīt!

A ja tu nekomunicē... tad kāpēc brīnies, ka Dievs neatbild!

A ja par telepātiju, tad kā tu zini, ka šis neatbild... tik ej un tu savā galvā tagad izzīd kur ir tavas paša domas, kur Ctulhu domas un kur Dieva balss tai bardakā nogrimst...

Tākā... ja gribi komunicēt, tad komunicē... Sarunājies, Balsī... kaut vai čuxtus... kaut kur mājās, klusumā!
Un sākumā redzēsi prikolus - pat DOMA par šādu koimunikāciju izraisīs lavīnu pretestības gan no tevis gan ārējās pasaules - zvanīs telefoni, durvis, vajadzēs ēst, čurāt, acerēsies ka jāpazvana pa darbu... etc... Kur nu vēl pati komunikācija... mēģināsi komunicēt reāli - un redzēsi kā tas kanāls no tava gala ir ciet aizsists un tu fiziski nespēsi nevienu pušplēstu vārdu Dieva virzienā izrunāt...
Tas vien liecinās par kanāla existenci, bet korķi no tava gala!

A ja tu to nemēģini... nu tad ko... tad tu sēdi pie aizsērējuša kanāla un saki... šo Dievs nerunā... viņš tak nevar izbļauties tev cauri... a ja izbļautos, tad ar visu savu korķi tu pārplīstu jeb kā Pāvils - akls paliktu vai kurls vai kas tamlīdzīgs!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 15:35:46
Hmmm, tas jaasaprot taa, ka Mulderam tiesa komunikacija ar JHVH nemaz paaraak svariiga neliekas? Jociigi, Mulderam taksj buutu jaaveelas ar vinju bazareet daudz stipraak, nekaa man - ibo Mulders ir konsekvents vinja fans.

Es ļauju Dievam noteikt formu, es savukārt nosaku laiku, vietu...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.29 15:47:16
Mulders
Pietam jāņem vērā, ka mēs runājam par Būtni ar bezgaligi augstāku Intelektu un Gudrību! Šamā atbildes var būt sākumā neizprotamas...
Tādai būtnei nav nekādu problēmu sarunāties ar jebkādu zemāku būtni tā, lai tā zemākā saprastu.
Profesors var sarunāties ar 3gadīgu bērnu.
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.05.29 16:00:41
jā, es sapratu ka man ir aicinājums pelnīt daudz naudas un braukāt ar lielām mašīnām!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 16:03:14
Kaa redzi - plasas iespeejas komunikaacijai, es nebuut neuzstaaju uz kaadu vienu formu - manis peec spiidosie burti var buut jebkuraa kraasaa, var buut latiinju, griekju alfabeets, var buut ziimeejumi...

Ij ko... gāzes noplūdi kaimiņu dzīvoklī nesajauksi ar Dievišķu iejaukšanos?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 16:03:46
Tādai būtnei nav nekādu problēmu sarunāties ar jebkādu zemāku būtni tā, lai tā zemākā saprastu.
Profesors var sarunāties ar 3gadīgu bērnu.


Bet diez vai var nodot bērnam infu tā, lai bērns varētu procesu atkārtot neapdraudot sevi
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 16:04:25
a_masiks, man vairāk izskatās kā Tankists!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 16:10:52
Var padomāt, ka šamais tik neapķērīgs, ka nemāk komunicēt.

Kā redzi, cilvēki neapķērīgi kad halucogēnas sēnīšu efektus putro ar Dievišķām atklāsmēm... pilla vēsture ar tādiem fruktiem! Dievs sen met pie malas šitādu komunikāciju formu
a) Neefektīva
b) Viegli plaģiarizējama
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.29 16:35:48
a_masiks, vispār es īpaši nedomāju vai jūs esat kruti boti, Dievi vai reāli ļautiņi!

No malas gan jocīgi izskatītos, ja es evanģelizētu kafijas automātu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 16:57:34
a_masiks, Nu bet Ctulhu uzstādījums ir - Saruna ar Dievu...

Man uzstādījums ir - Saruna... ar dajebko, kurš par šo tēmu izsakās
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 17:17:03
a_masiks, fīča jau tāda, ka šāda verifikācija vispār nav iespējama... jeb pareizāk sakot... Ctulhu saņems onkuli, kas pēc viņa kritērijiem kvalificējas par Dievu, taču var nebūt autentiskais Dievs!

Tamdēļ Ctulhu derētu izrādīt pret Dievu bik respektu, izteikt skaidras vēlmes ar šo komunicēt, tad arī pats Dievs būs pozīcijā lai verificētos!

Nav jau "Dieva Kritēriju" kas ir izzīžami no kaut kāda īkšķa!

Tāpat kā nav jau "Patiesības Kritēriju" ar kuriem noskaidrot vai tā ir "Patiesība"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.29 17:26:52
Ctulhu, nu tad informē nevis mani, bet viņu ka tu ar šamo gribi komunicēt! Sorry, bet man nav iespēja šamo pie tevis nosūtīt!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.29 17:36:20
Ctulhu, a viņam pašam pateikt... kazi šis nelasa Forumu Ir tāda Fīča!

Slabo pa tiešo runāt? Pac gribi bet nerunā... nu kā lai ar tevi sarunājas, ja tu negribi pats?
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 89 , pavisam kopa bijuši: 4258