atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Tēva diena?
priest
Iesūtīts: 2008.05.15 16:56:36
Tēva diena?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.16 09:38:24
aaa ko jūs ne jau pavisam atlikts. Vien. pie pr. Ingara pagaidām nav kursu pieaugušajiem,. Kad mēs ar Amelī atgriezīsimies no kārtējās europ tūres, mēģināšu bombardēt jauko pr. Viņš solīja, ka vasarā mēģinās ko rīkot priekš pieaugušajiem. Būtu nelāgi kādu konfidenciālo personu sūtot uz Bībeles stundām kopā ar 5gadīgiem un 6gadīgiem bērniem
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.16 09:40:01
PS - par tēmu. Diemžēl patiešām sabiedrība redz tikai tos tēvus, kuriem sākas mazvēttības krīze (kā man teica viena vec vied psiholoģe), nevis tos, kas tiešām ir TĒVI. bet nelaime, ka tie TĒvi neraujas nemaz publiskoties..... varu teikt kā cilvēks uz kuru arī gulstas atbildība par to nepareizo tēvu popularizēšanu
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.16 09:40:54
A taa vareetu noshaut 2 zakjus - maaciibas + praktiskaas nodarbiibas ar beerniem
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.16 09:43:05
Nu varbūt. bet es māsu savulaik vedu uz tādām. Zini Donačga... nu galīg pieaugušajam neinyteresanti teksti - Nu bērniņi, kā jūs iedomājaties, kas ir Dievs.
Pieagušajam taču jau ir attīstītāks prāts un viņam ir sava nostāja un viņš grib ar pr. vai katahētu parrunāt par Dievu citā līmenī, nevis tikai - Viņš dzīvo debesīs, Viņš ir neredzams utt. Mēs izturējām pussttundu un tad māsa vienojās, ka nāks individuāli....
leina [89.201.126.220]
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:58:37
Atbalstu. Vajag arī tēva dienu, jo tēvs nav mazsvarīgāks par māti. Kas te baigi izteicās, ka esot jau ģimenes un mātes dienas, bet nu un kas par to? Jo vairāk šādu svētku, kas godā ģimenes vērtības, jo labāk.
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.26 20:23:16
man nav iebildumu - lai ir.
mani personīgi tas neietekmēs jebkurā gadījumā bet principā neiebilstu, ka citiem būtu iespēja tētus apsveikt lieku reizi un arī tiem, kas ir tevi lai tiek tie svētki
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.26 21:05:53
Domāju, ka TĒVU diena būtu laba izdevība parādīt un biežāk atgādināt pasaulei, ka ir iespējami arī īsti tēvi, labi, reāli, savus bērnus un sievas mīloši tēvi. Ka tādi eksistē dabā! Ne tikai sapņos un reklāmās.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 14 , pavisam kopa bijuši: 34383