atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Draugi un draudzība.
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.09 16:18:28
vai jums tādi ir?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 13:38:19
masik, a tu gadiijumaa neesi iestaajies pulcinjaa "seskumiilis"?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 13:45:31
masik - tevi interesee fiziologiska ssesku mamma vai arii "seskumiilja"prezidente, kuru mees darbaa miilji deeveejaam par sesku maati?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.10 13:46:33
a_masiks, tā tas paklīdušais ādams neatgriezās?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 13:54:34
masik, aizsuutiiju tev zinju ar seskumaates rekviziitiem
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.10 14:55:56
Bet cik interesanti uzzināt, ka ļaunais, neticīgais, zaimojošais a_masiks zvēriņus mīl...
Cthxxxx [62.193.236.96]
# Iesūtīts: 2008.05.10 15:01:32
Es arii.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 15:39:47
a_masiks
putnus, zivis un abiniekus arī?
Balss
# Labojis Balss: 2008.05.10 22:07:30
a_masiks ir tads interesants putns... mil savu seskinu un citus zverinus, jutas atbildigs par savu gimeni, ir piekeries pat saviem oponentiem, spej izjust Mazo Princi, ir forsa humora izjuta - un tai pat laika noraida Dievu.
Liekas, kaut kas neklapee - kas tevi attur no Vislabakaa?
Tas, ka tev gribas pasham noteikt labu un launu nevis akceptet, ka ir augstaka autoritate par tevi pashu? Pec saviem, nevis Dieva standartiem attiekties pret primatiem (-em?)...
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 23:08:54
Balss
a_masiks ir tads interesants putns... mil savu sekinu un citus zverinus, jutas atbildigs par savu gimeni, ir piekeries pat saviem oponentiem, spej izjust Mazo Princi, ir forsa humora izjuta - un tai pat laika noraida Dievu.
Un kas neparasts ir tajā, ka masiks (un ne tikai viņš) noraida dievu?

Liekas, kaut kas neklapee - kas tevi attur no Vislabakaa?
Ir vesela gūzma faktoru:
1) ir stipri apšaubāms APGALVOJUMS ka šāds vislabākais eksistē;
2) ir stipri apšaubāms APGALVOJUMS ka šāds vislabākais patiešām ir vislabākais?

Tas, ka tev gribas pasham noteikt labu un launu nevis akceptet, ka ir augstaka autoritate par tevi pashu?
Nav jau tās augstākās autoritātes, arī kristieši reālajā dzīvē savus lēmums pieņem PAŠI pēc saviem standartiem...
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.11 10:51:26
Peec saviem agraakajiem necilajiem noveerojumiem biju pamaniijusi, ka dziivniekus nemiil tieshi liela dalja kristieshu, tobish - uzskata tos par miilestiibas neveertiigiem. Kaut gan jaasaka, ka liidz ar iesaistiishanos VB un peec tam sekojoshaas kristieshu virtualajaas organizaacijaas, shis konstateejums vairs nav speekaa un tas priecee.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.11 20:47:58
a_masiks
gribētu būt DonŽuāns.... bet .. dāmu žēl - gan jau ka viņām ar lauztās sirsniņas sāp...
Man asaras sāka birt... Masik, Tu taču esi svēts !!!
Un tad vēl dažas atļaujās lietot tādus izteicienus kā `visi vīrieši vienādi`, kā vispār mute verās ko tādu teikt!
Balss
# Labojis Balss: 2008.05.11 23:23:35
a_masiks
Prieks pasaulei!!! Seskam un vina ģimenei! Apsveicu!
Bet par tiem taviem argumentiem - tu paliec savā racionālajā ķidāšanā. Matus skaldīt tu varēsi līdz mūža galam un par to visu domāt vēl bezgala ilgi pēc tam.
Tikai nevis jautrā kompānijā, kā dzied vecās jautrās dziesmās par lustīgo kompāniju ellē... Kāds teologs teica, ka tas ir pašapmāns, Wunschdenken - ka ellē nekādu attiecību, nedz draugu, ne draudzības nebūs. Attiecības pieder pie Dieva dāvanaām cilvēkam. Ellē, kur būs Dieva neklātbūtne, nebūs arī attiecību...
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.11 23:42:12
S.R...
Jā, man ir tikai divi draugi - mans vīrs un mana draudzene, ko ieguvu jau pieaugušā vecumā. Ir diezgan daudz jauku cilvēku manu labu paziņu lokā, kas varbūt varētu kļūt mani draugi, bet - tas viss prasa laiku, abpusējību un pievēršanos, jo draudzība nenokrīt no gaisa...
Mums nevienam vairs nav laika- tā ir vairāk jaunībā, kad vēl nav sākušās ģimenes saistības, bērni. Laikam tāpēc draudzības parasti veidojas jaunībā. Un, protams, pats galvenais - garīga saskaņa, vēlme otru saprast, viņā iejusties - un tas viss abpusēji...
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.12 09:27:49
masik, a kur seskulis bija, nepastaastiija?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 10:21:12
Trilobīte
kā tas ir, vai draugiem ir jābūt mums "atbilstošiem"? tāpat kā laulībā - jābūt atbilstošam laulātajam draugam, lai lauliba būtu stabila. tur ir kaut kā jābūt līdzsvarā visam kam - atbilstība, jūtas, laimīgs gadījums u.tt. hmm...vai draudzība ir arī jūtas?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 10:30:15
Trilobīte
oi, trakā meitene, ko tad ĀFRIKĀ?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 10:40:31
Trilobīte
domā sievietes ir neuzņēmīgākas un baidās riskēt darījumos? varbūt tas ir kaut kāds dabisks mehānisms - psiholoģiski, viņas meklē mieru, stabilitāti u.tt. (vīrieti lai dibinātu ģimenes ligzdiņu. tādēļ varbūt?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 12:19:00
nu jāāa... es tagad domāju, kādai vajadzētu būt manai draudzenei, lai tā būtu man atbilstoša nespēju iedomāties.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.12 12:22:31
Patiesiibu sakot, mana vistuvaakaa draudzene ir absoluuti man neatbilstosha un es vinjai arii nee
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 12:24:15
to varbūt tiešām var izskaidrot ar to, ka mēs draugus un arī to, ko gaidām no draudzības varam izvēlēties.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 9166