atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Raksturs.
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.09 10:29:24
kā būt? ko darīt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:32:17
S.R... un vilks
palasiet, ko amasiks sarakstīja un sapratīsiet, ka tieši šādas domas kultivē tā psiholoģija un tikai viena iemesla pēc - jo Kristus paliek aiz kadra un tas izsaka visu.

a_masiks
ko nu kurš saprot ar vārdu "veiksme" vienam tas ir apmierināt savu ego, kaut ejot pār līķiem, citam tas ir ziedot savu veiksmi lai palīdzētu un līdz ar to viņš izskatā kā lūzeris pasaules acīs, lai gan pasaule dzīvo uz tādu cilvēku rēķina. Es tev saku - bez to "lūzeru" un "muļķu" darba visa sistēma sabruktu, jo viņi tie veiksmīgie lielākā daļa ir sliņķi, zagļi un gļēvuļi, tik dzīvo nahaljavu. Viss balstās uz spēcīgajiem un drosmīgajiem, kuri dara un dod reālu labumu sabiedrībai. Vieni no viņiem ir veiksmīgāki pasaulīgā izpratnē, citi mazāk veiksmīgi, taču visu ar savu darbu un ticību panāk, bet tie, kuri ir tie viltvārži, vispār ir tikai parazīti
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:44:18
a_masiks
Vai nav tā, ka atkal putro veiksmi un labklājību? Tas nav viens un tas pac!
Daļēji ir. Veiksme var parādīties tikai tur, kur ir risks, pie kam - jo lielāks risks, jo lielāks svars veiksmei. Ja darbojies ar sistēmām, kuras GARANTĒ, lai arī ne tik spīdošu, bet vienmēr pozitīvu rezultātu, tad Tev veiksme sevišķi vajadzīga nav.

T.i. - sētniekam, slaukot ielu, veiksme PĀRĀK vajadzīga nav. Uzņēmējam, kurš mēģina iekarot savu vietu starp <akulām kapitaļizma>, gan veiksme visnotaļ noderēs... kaut kā tā.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:46:29
vilks
es jau teicu - ko nu kurš saprot ar vārdu "veiksme"

a_masiks
Vai nav tā, ka atkal putro veiksmi un labklājību? Tas nav viens un tas pac!

nu un ko tad es tev cenšos ieskaidrot
-----------------------------------------------------
Diezvai. No muļķiem un lūzeriem ja pasaule būtu īpaši atkarīga, tad tā būtu izbeigusies pirms leģendārajiem 6000 gadiem.

es domāju - tos, kuruzs pasaulīgie cilvēki uzskata par muļķiem un lūzeriem, piemēram visus trakos izgudrotājus, kuru labumus mēs baudām šodien, visus melnstrādniekus, visus inženierus, kuri varbūt nepelna miljonus, bet tie ir cilvēki, uz kuriem visa ekonomika balstās, bet ir kādi, kas iedomājas, ka var uzbliezt baigo biznesu un jūtas kā varoņi, kur patiesībā visu smago nagruzku uzņem citi. Kāpēc strādāt, ja var likt citam strādāt savā vietā un vēl uz viņa rēķina labi nopelnīt. Tas protams tā vispārīgi un pārspīlēti, bet gribēju vērst uzmanību uz to, ka bieži vien par veiksminiekiem uzskata tādus, kuri prot iedzīvoties kā parazīti, bet reāli bez visādiem palīglīdzekļiem un nekrietnām viltībām patiesībā paši ir lūzeri
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:48:01
patiesa veiksme nav izsist cauri grandiozus projektus, no kuriem vēlkā čuš vien sanāk, bet veiksme ir atrast savu misiju un to piepildīt
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:51:16
Ingars - taa nav veiksme, taa ir dziives jeega
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:57:11
Hmm... garīdznieki šajā "jaunu vērtību radītāju" sarakstā nav manāmi... .
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:57:43
Donachka
dzīves jēga ir cieši saistīta ar veiksmi. Un es vēlreiz saku - ko nu kurš saprot ar vārdu "veiksme". ir daudz tādu "veiksminieku" kuri attopas 50 gadu vecumā, lielā skaistā mājā, pagalmā piecas mašīnas, bankas kontā skaitlis ar desmit nullītēm, lielas un veiksmīgas firmas īpašnieks, viens pats lielā gultā, tukšums sirdī, un valsta rokās revolveri, galvā domas - a kāda manai dzīvei jēga?

Tas varbūt krietni pārspīlēts, bet tomēr atspoguļo lielu daļu patiesības. Vai šis cilvēks ir veiksminieks?
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.05.10 11:58:24
vilks
un come on atver acis, labrīt, noņem rozā brilles
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:04:42
Ingar, kaapeec tu domaa, ka ir tikai divas alternatiivas - piecpadsmit mashiinas un tuksha , nepiepildiita dveesele? Varbutu shis veiksmiigaas firmas iipashnieks ir pat ljoti laimiigs un apmietrinats un ljoti labi zina savas dziives jeegu. diezgan primitiivs tavs verteejusm izskataas.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:04:49
Mūsu laikā un vietā tipiskāk ir 50 gadu vecumā (vai pat agrāk) attapties, ka esi izsviests dzīves mēslainē gan tiešā, gan arī pārnestā nozīmē. Esi izlikts no dzīvokļa par īres parādu vai savlaicīgi nenokārtotām saistībām ar aizdevuma devēju dzīvokļa iegādē, tavs "Opelis" ir galīgi pārvērties par graustu, sieva pametusi, bērniem esi kļuvis par izsmieklu un pat tavs suns tevi vairāk nemīl. Arī par revolveri, ko valstīt rokās, lai nošautos, vari tikai sapņot. ... . Bet tu esi veiksminieks! Labāk būt dzīvam kaut bomzim, kaut pēdējai plukatai, nekā bagātam, bet mirušam!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:21:23
vilks
kādas vēl sajūtas, tā takš normāla štelle, kā pasaulē lietas risina. Es esmu pietiekami visādus variantus redzējis un dzirdējis. Tiek cildināta bezkaunība un parazītisms.

Donachka
tici man tā vis tas nav, ja vien cilvēks nav galīgi notrulinājies.

*Duksis

protams - ir gan viens gan otrs variants, taču ne jau sarūsējušā opelī tā vaina. Katram savas problēmas, bet atšķirība tā, ka tie, kuri ir ticīgi, tie prot būt laimīgi neatkarīgi no sabiedriskā stāvokļa arī ar kredītiem un sapuvušiem opeļiem.

Visa tā būtība ir iekš tā, ka cilvēks ir dzīvojis dēļ panākumiem, nevis dēļ jēgas un ja tiecamies pēc panākumiem uz jēgas rēķina, tad esam neveiksminieki neatkarīgi no tā cik lieli ir panākumi.

Sakiet man - kāda jēga no tukšiem konteineriem? Vai nav labāk viena pilna kaste, nekā simts tukšu konteineru? Kur ir tā veiksmes būtība - iekš kvantuitātes vai iekš kvalitātes?

Ir tāds teiciens - kā bads pa durvīm iekšā tā mīlestība pa logu laukā - vai tā tiešām bij mīlestība? Ja tas bads ir radies kāda ģimenes locekļa egoisma un ļaunuma dēļ, tad patiešām un arī ne jau dēļ bada, bet gan dēļ attieksmes, bet ja visi cītīgi strādā un pūlas, bet tomēr nespēj arī smagi strādājot normāli nopelnīt, tad vai mīlestība tieši otrādi - pārbaudījuma karstumā pārkausēta nekļūst stiprāka?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:25:11
Ingars,kaapeec lai tev ticetu? Tev ir 50 gadi, miljons bankaa un piecpadsmit limuziini un tu hjuuties tukshs? Ja taa, tad es tev ticu, citaadaa gadiijumaa - atljaushos neticet. Muusu iedomas ne vienmeer atbilst patiesiibai.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:35:01
Ingars Nedrīkst stāvēt ar vienu kāju vienā laivā, bet ar otru kāju citā. Dibens var palikt slapjš! Līdzīgi, bībelē kaut ko melš, ka cilvēks nevarot būt divu kungu kalps, jo no viena viņš attālināsies, bet citam pietuvosies. Kā gan gūt stingru pamatu zem kājām? Kas gan var kalpot par šādu pamatu? Tāds ir jautājums uz kuru katram pašam ir jārod atbilde.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:44:37
vilks
man šķiet, ka Tu mēģini citiem uzspiest kaut kādas sajūtas un viedokli.
Stipri līdzīgas sajūtas un viedokļus es savulaik dzirdēju baznīcā, kuru man bija tas gods brīdi pa brīdim apmeklēt
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:49:14
Donachka
ir redzēti un dzirdēti reāli cilvēki

kas te kaut kāds bērnu dārzs, ka neviens no reālās dzīves neko nesaprot. es takš nespriežu viennozīmīgi kategoriski, mēģini iedziļināties kontekstā

*Duksis
ir jābūt tā, ka viens izriet no otra - panākumi no jēgas, pasaulīgās vajadzības no garīgā piepildījuma. Nav neviens cilvēks kurš ticīgs uz Dievu nesaņēmis visu vajadzīgo materiālo bāzi Dieva dota uzdevuma piepildīšanai

*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.05.10 12:50:46
Es tā pie sevis padomāju, ka bankas rēķins vismaz ar trīs nullēm cilvēku laimīgu nepadara, bet stipri mierīgāku gan. Tas miers, kas "augstāks par jebkuru saprašanu" /Lūka/ var cilvēku ķert arī šādā visai savdabīgā veidā.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:51:23
vilks
Bet visās baznīcās tā nesludina. varbūt tu vienkārši biji nonācis neīstajā?
Man domāt, viņas visas pār vienu kārti metamas :P

Ingars
es takš nespriežu viennozīmīgi kategoriski
Bet Tev tā sanāk
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:53:07
*Duksis
mierīgāku? zini tas miers ir pārejošs, kad banka bankrotē vai arī, kad tev ir tādas problēmas, kad ar to naudiņu nepietiek. Tas miers ir trausls un visai mānīgs.

Vot zini kad ir miers - kad tu saproti, lai kas arī notiktu, tu tik un tā būsi Paradīzē, lūk tas ir miers
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:53:40
Sheksna
tu vienkārši mani nesaproti
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.10 12:54:53
Ingars Kur tad labāk naudiņu nest? Uz baznīcu, vai? Tā takš nebankrotējot.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 145 , pavisam kopa bijuši: 11488